Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Gość maciej napisał:

dzień dobry. Prosił bym o przesłanie szczegółowych rzutów oraz wymiarów domu Dakota V odbicie lustrzane. Jesli to możliwe proszę dołączyć kosztorys oraz zestawienie materiałowe.

xmaciekx72@gmail.com

pozdrawiam 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Gość Mikołaj

witam. poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Dakota V na adres  mkrybus@op.pl 

chciałbym się też dowiedzieć czy istniała by możliwość w tym projekcie podwyższenie części dziennej tak aby symetryczna z garażem oraz czy istniała by możliwość wysuniecia  frontowej ściany kuchni o około 1 metr ?

pozdrawiam. 

Mikołaj Krybus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mikołaj napisał:

witam. poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Dakota V na adres  mkrybus@op.pl 

chciałbym się też dowiedzieć czy istniała by możliwość w tym projekcie podwyższenie części dziennej tak aby symetryczna z garażem oraz czy istniała by możliwość wysuniecia  frontowej ściany kuchni o około 1 metr ?

pozdrawiam. 

Mikołaj Krybus 

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres.

Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Lupa
Witam. Rozważam kupno projektu Dakota. Prawdopodobnie nr 5 ze względu na szerokość salonu. Prosiłbym o przesłanie w formie elektronicznej zwymiarowanego projektu budynku Dakota V. Ponadto: czy posiadają państwo projekt rekuperacji dla tego budynku, czy można zastosować zamiast silki beton komórkowy, czy istnieje projekt bez stanowisk garażowych ale z 4 pokojami, czy jest możliwość postawienia domu na płycie fundamentowej zamiast fundamentów, a jeśli tak to czy macie projekt takiej płyty. Wysłałem email w niedzielę ale nie dostałem odpowiedzi dlatego ponawiam moje zapytanie. Odpowiedź proszę przesłać na adres: leon11pa@o2.pl. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość gość napisał:

Dzień dobry,

 

Prosiłbym o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorysu na Dakotę V (odbicie lustrzane) na adres -   daront@vp.pl

 

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Paweł Lupa napisał:

Witam. Rozważam kupno projektu Dakota. Prawdopodobnie nr 5 ze względu na szerokość salonu. Prosiłbym o przesłanie w formie elektronicznej zwymiarowanego projektu budynku Dakota V. Ponadto: czy posiadają państwo projekt rekuperacji dla tego budynku, czy można zastosować zamiast silki beton komórkowy, czy istnieje projekt bez stanowisk garażowych ale z 4 pokojami, czy jest możliwość postawienia domu na płycie fundamentowej zamiast fundamentów, a jeśli tak to czy macie projekt takiej płyty. Wysłałem email w niedzielę ale nie dostałem odpowiedzi dlatego ponawiam moje zapytanie. Odpowiedź proszę przesłać na adres: leon11pa@o2.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały oraz odpowiedzi na powyższe pytania zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dzień dobry, czy do Dakoty 5 można otrzymać rzuty z wymiarami. Czy jest możliwość zaprojektowania podpiwniczenia domu? Jaką wielkość piwnicy można teoretycznie pozyskać? majusiami@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...