Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Gość Pawełek napisał:

Witam serdecznie, czy mógłbym prosić o przesłanie darmowych materiałów w postaci: szczegółowych rysunków projektu oraz zestawienia niezbędnych materiałów do stanu surowego zamkniętego potrzebnych do uzyskania wyceny od firm budowlanych na adres: pawel.marek@wp.pl  Z góry dziękuje za odpowiedź

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 310
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Alina
On 11/17/2019 at 3:48 AM, Guest Michał i Gosia said:

Jesteśmy w trakcie budowy dakota v, każdego dnia bardziej się w tym domu zakochujemy. Na żywo robi piorunujące wrażenie, a wszystkie domy w okolicy wyglądają przy dakocie na bardzo zwyczajne :)

20191116_113630.jpg

20191116_113613.jpg

20191116_113551.jpg

20191116_113307.jpg

20191116_113352.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 11 months later...
Gość Dorota L-J

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłania materiałów zawierających szczegóły projektu Dakota V (t.j. szczegółowe rzuty i przekroje z wymiarami, zestawienie materiałów, zarys kosztów jeśli jest to możliwe) na adres: dorota1987_26@o2.pl

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2023 o 17:05, Gość Dorota L-J napisał:

 

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłania materiałów zawierających szczegóły projektu Dakota V (t.j. szczegółowe rzuty i przekroje z wymiarami, zestawienie materiałów, zarys kosztów jeśli jest to możliwe) na adres: dorota1987_26@o2.pl

Z góry serdecznie dziękuję.

Dzień dobry, dostępne bezpłatnie materiały zostały wysłane na podany adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Konrad

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłania materiałów zawierających szczegóły projektu Dakota V (t.j. szczegółowe rzuty i przekroje z wymiarami, zestawienie materiałów, zarys kosztów jeśli jest to możliwe) na adres: konradbalonn@gmail.com

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Konrad napisał:

Dzień dobry,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłania materiałów zawierających szczegóły projektu Dakota V (t.j. szczegółowe rzuty i przekroje z wymiarami, zestawienie materiałów, zarys kosztów jeśli jest to możliwe) na adres: konradbalonn@gmail.com

Z góry serdecznie dziękuję.

Dzień dobry, dostępne bezpłatnie materiały zostały wysłane na podany adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...
Gość Bogumila

Witam, 

jestem tym projektem bardzo zainteresowana, przed podjęciem decyzji końcowej, potrzebuje jednak więcej danych, których nie mogę na waszej stronie znaleźć. Proszę więc o przesłanie mi na Adres Mailowy wykaz Materiałów, zarys kosztów, wymiary i wysokości pomieszczeń.
Czy istnieje ewentualnie możliwość poszerzenia części garażowej lub zmiana konta nachylenia dachu na 35 Stopni? 
 

Z góry dziękuję 

bogumilad@yahoo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2024 o 11:25, Gość Bogumila napisał:

Witam, 

jestem tym projektem bardzo zainteresowana, przed podjęciem decyzji końcowej, potrzebuje jednak więcej danych, których nie mogę na waszej stronie znaleźć. Proszę więc o przesłanie mi na Adres Mailowy wykaz Materiałów, zarys kosztów, wymiary i wysokości pomieszczeń.
Czy istnieje ewentualnie możliwość poszerzenia części garażowej lub zmiana konta nachylenia dachu na 35 Stopni? 
 

Z góry dziękuję 

bogumilad@yahoo.de

Dzień dobry, dostępne materiały zostały przesłane.

Zmiana kąta nachylenia dachu i poszerzenie części garażowej są możliwe do wprowadzenia - konieczne będą zmiany w konstrukcji dachu. Należy jednak brać pod uwagę, że poszerzeniu musiałaby ulec cała prawa część domu. Dodając do tego zmianę kąta na 35 stopni, znacznie zmienią się proporcje bryły i wygląd domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...