Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alyson


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Joanna napisał:

Dzień dobry,

Zastanawiam się nad tym projektem, proszę więc o przesłanie materiałów dodatkowych, które go dotyczą na adres: j.ona.29@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam,

Asia

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
Gość Karolina

Dzień dobry,

podoba mi się wnętrze domu Alyson (większy pokój na parterze, bez lukarny na klatce schodowej), ale już taras w stylu Viola.

Który z tych projektów kupić, aby koszt i zakres adaptacji był jak najmniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 18:20, Gość Karolina napisał:

Dzień dobry,

podoba mi się wnętrze domu Alyson (większy pokój na parterze, bez lukarny na klatce schodowej), ale już taras w stylu Viola.

Który z tych projektów kupić, aby koszt i zakres adaptacji był jak najmniejszy?

Dzień dobry,

możemy przesłać rysunki szczegółowe obu projektów celem wyceny zmian przez architekta adaptującego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aneczka

Dzień dobry,

Interesuje mnie ten projekt, czy jest możliwość dostania materiałów na maila? Chciałabym również materiały odnośnie tarasu.

zaba_6@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość fioestio

Dzień dobry . Czy już ten projekt odpowiada normom które wchodzą niby od roku 2021? Chodzi mi o  te "Ep" i "U".

Proszę też o przesłanie materiałów i podstawowego kosztorysu na mail fioestio@gmail.com

Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość fioestio napisał:

Dzień dobry . Czy już ten projekt odpowiada normom które wchodzą niby od roku 2021? Chodzi mi o  te "Ep" i "U".

Proszę też o przesłanie materiałów i podstawowego kosztorysu na mail fioestio@gmail.com

Dziękuję bardzo.

Dzień dobry,

Wszystkie projekty z naszej oferty są aktualne z obowiązującymi warunkami technicznymi oraz normami. Zaostrzenie przepisów dotyczących energooszczędności wejdzie w życie od stycznia 2021 roku. W praktyce oznacza to, że do końca grudnia 2020 będzie można złożyć do Urzędu dzisiaj zakupioną dokumentację.
Przed końcem ówczesnego roku przystąpimy do aktualizacji wszystkich projektów.

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...