Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
12 godzin temu, Gość Hubert napisał:

Witam, chciałabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu projektu Judyta na adres hkronik@wp.pl Z góry dziękuję!

Dzień dobry,

Rysunki szczegółowe, tabelka z podstawowym podziałem kosztów budowy oraz zestawienie materiałów do stanu otwartego zostały wysłane na podany adres.

Szczegółowe kosztorysy są natomiast dostępne w naszej pracowni odpłatnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Hubert napisał: Witam, chciałabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu projektu Judyta na adres hkronik@wp.pl Z góry dziękuję!
Dzień dobry, Rysunki szczegółowe, tabelka z podstawowym podziałem kosztów budowy oraz zestawienie materiałów do stanu otwartego zostały wysłane na podany adres. Szczegółowe kosztorysy są natomiast dostępne w naszej pracowni odpłatnie. Pozdrawiam

Witam, niestety materiały nie dotarły na moją pocztę, czy mogę prosić o ponowne ich wysłanie? Proszę o podanie ceny za kosztorys szczegółowy do tego projektu oraz informację w oparciu o jaki okres cen rynkowych został oparty, jestem zainteresowany jego zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Hubert napisał:
Dzień dobry, Rysunki szczegółowe, tabelka z podstawowym podziałem kosztów budowy oraz zestawienie materiałów do stanu otwartego zostały wysłane na podany adres. Szczegółowe kosztorysy są natomiast dostępne w naszej pracowni odpłatnie. Pozdrawiam


Witam, niestety materiały nie dotarły na moją pocztę, czy mogę prosić o ponowne ich wysłanie? Proszę o podanie ceny za kosztorys szczegółowy do tego projektu oraz informację w oparciu o jaki okres cen rynkowych został oparty, jestem zainteresowany jego zakupem.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane w dniu dzisiejszym. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki), kosztorys został sporządzony w połowie 2017 roku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
9 godzin temu, Gość Roza napisał:
Witam, chciałabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu stanu wykończonego projektu Judyta na paulina.uscilowska@gmail.com Z góry dziękuję!

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).  Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

Witam, chciałabym prosić o wysłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu domu Judyta na adres kasia.sliwa03@interia.pl z góry dziękuję 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Mam nadzieje, że przybliży to koszty budowy domu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...