Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
Gość Projekt Judyta

Witam czy mogę prosić o przesłanie wymiarowanych rysunków i innych dostępnych darmowych informacji łącznie z kosztorysem na adres mailowy jolantabrzostek@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Projekt Judyta napisał:

Witam czy mogę prosić o przesłanie wymiarowanych rysunków i innych dostępnych darmowych informacji łącznie z kosztorysem na adres mailowy jolantabrzostek@o2.pl

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Małgorzata

Witam ,

Jestem zainteresowana projektem. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie dokumentów, wymiar, rzuty, kosztorys na maila: malgorzata.m92@gmail.com

Z góry bardzo dziękuje !

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Mrzygłód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Małgorzata napisał:

Witam ,

Jestem zainteresowana projektem. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie dokumentów, wymiar, rzuty, kosztorys na maila: malgorzata.m92@gmail.com

Z góry bardzo dziękuje !

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Mrzygłód

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ewa z Mazur
Dnia 4.04.2018 o 09:04, Gość Ewa napisał:

 

 

Dzień dobry,

 

Panie Krzysztofie czy można prosić o kontakt na adres ewu.ewu@wp.pl

Mam kilka pytań w związku z planowaną budową Judyty ;)

 

Pozdrawiam

Ewa

Witam serdecznie,

jutro planujemy zakup projektu judyta. Czy również mogę zadać kilka pytań względem realizacji tego projektu- post Pana Krzysztofa jest z 2018 roku- a więc może już budowa jest zakończona i mogę skorzystać z ewentualnych porad.  email ewa79@poczta.fm

Ewa z Mazur 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

trochę mi się zeszło, żeby przeczytać wszystkie posty ? ale widzę, że od dłuższego czasu dostępne są rysunki z wymiarami projektu JUDYTA - poproszę o przesłanie wersji lustrzanej projektu z wymiarami (szczególnie interesuje mnie poddasze) na adres 2013wojciech@gmail.com 

Dziękuję i pozdrawiam - Wojtek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 23:14, Gość Wojtek napisał:

Dzień dobry,

trochę mi się zeszło, żeby przeczytać wszystkie posty ? ale widzę, że od dłuższego czasu dostępne są rysunki z wymiarami projektu JUDYTA - poproszę o przesłanie wersji lustrzanej projektu z wymiarami (szczególnie interesuje mnie poddasze) na adres 2013wojciech@gmail.com 

Dziękuję i pozdrawiam - Wojtek

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Sebastian P

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych, wymiarowych rysunków i wszelkich dostepnych darmowych danych projektu Judyta na adres budowa.tychowo@gmail.com.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Bartek W.
Dnia 6.06.2018 o 08:40, Gość Paweł napisał:

Witam,

Panie Krzysztofie jeśli rozpoczął Pan budowę to proszę o kontakt - kabzik@poczta.onet.pl

u Mnie budowa rozpoczęta w kwietniu, z chęcią wymienię się doświdczeniami

Witam, ja właśnie rozpocząłem budowę domu projektu Judyta. Również z chęcią wymienię się doświadczeniami. bartexw71@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...