Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ja również prosze o wysłanie darmowych materiałów i szczegółowych rysunków projektu Judyta na cool_krolik@poczta.fm Dodatkowo mam pytanie czy istnieje możliwość przerobienia projektu w zakresie szerokości? Moja działka ma 21,5m, a Judyta jest na 22,2m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość krolik_R napisał:

Ja również prosze o wysłanie darmowych materiałów i szczegółowych rysunków projektu Judyta na cool_krolik@poczta.fm Dodatkowo mam pytanie czy istnieje możliwość przerobienia projektu w zakresie szerokości? Moja działka ma 21,5m, a Judyta jest na 22,2m.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.
Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.
Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.
Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie rysunków z wymiarami i kosztorysu na adres eturkowiak@hotmail.com. Czy istnieje możliwość wykonania łazienki na poddaszu?

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.
 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...