Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzień dobry, Panie Krzysztofie czy możnaby uzyskać kontakt do Pana?

Chociaż adres email. Chciałbym się dopytać o kilka szczegółów jako,że zaczyna Pan budowę a ja dopiero przymierzam się do projektu.

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na email: evik_78@op.pl

 

Czy istnieje możliwość powiększenia (poszerzenia) budynku po stronie ścian szczytowych o ok. 1-1,5m?

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Panie Krzysztofie czy możnaby uzyskać kontakt do Pana?

Chociaż adres email. Chciałbym się dopytać o kilka szczegółów jako,że zaczyna Pan budowę a ja dopiero przymierzam się do projektu.

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ten dom, mimo że do niedawna figurował dopiero w fazie koncepcyjnej bardzo nam odpowiada. Kupiliśmy w sierpniu br. w promocyjnej cenie projekt "Judyta" (znakomicie przygotowany! brawo!) i zamierzam przystąpić do robót budowlanych wiosną 2018. Obecnie ogrodziłem dużą zalesioną działkę (80x40m) zostawiając jedynie szeroki wjazd dla ciężkiego sprzętu i transportu. Z bólem serca przystępuję teraz do wycinki niektórych drzew. Jest prąd i gaz w granicy działki. Kompletuję i umawiam wstępnie ekipy wykonawcze, aby mogły wejść na teren budowy wczesną wiosną 2018. Czekam na pozwolenia urzędowe, co potrwa zapewne przez jesień i nadchodzącą zimę. A czy wiedzą Państwo może o kimś w Polsce, kto jest już bardziej zaawansowany w realizacji "Judyty"? Kto planuje lub rozpoczął np. budowę fundamentów przed zimą, aby ruszyć z murami wczesną wiosną 2018. Czy "Judyta" już gdzieś powstaje? Chętnie się skontaktuję z inwestorem. Krzysztof z Warszawy (ale budowa pod Grodziskiem Mazowieckim). Pozdrawiam.

 

 

Dzień dobry,

 

Panie Krzysztofie czy można prosić o kontakt na adres ewu.ewu@wp.pl

Mam kilka pytań w związku z planowaną budową Judyty ;)

 

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

projekt domu JUDYTA jest świetny! Brakuje mi jedynie pralni na dole oraz większej spiżarni. Da się z tym coś zrobić?

Poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres roksanaholda@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt domu JUDYTA jest świetny! Brakuje mi jedynie pralni na dole oraz większej spiżarni. Da się z tym coś zrobić? Poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres roksanaholda@wp.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piekny projekt :) chciałabym jednak połączyć 2 w jeden. tzz. żeby układ z tarasem był jak u Judyty tzn. taras od strony podwórza, ale sufit nad salonem jak w Hawanie tzn., bez poddasza uzytkowego ale za to z drewnianymi elementami w górze :) jest może jakis projekt, który łączy taką koncepcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piekny projekt :) chciałabym jednak połączyć 2 w jeden. tzz. żeby układ z tarasem był jak u Judyty tzn. taras od strony podwórza, ale sufit nad salonem jak w Hawanie tzn., bez poddasza uzytkowego ale za to z drewnianymi elementami w górze :) jest może jakis projekt, który łączy taką koncepcję?

W dniu wczorajszym przesłaliśmy odpowiedź na pytanie drogą mailową.

W Projekcie Judyta przestrzeń nad salonem jest otwarta tak jak w projekcie Hawana. Widoczne elementy drewniane to krokwie dekoracyjne, które można także zastosować w projekcie Judyta, nie są to elementy konstrukcyjne. Stropy w obu projektach znajdują się nad częścią sypialnianą.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Magdalena

Dzień dobry, Czy można prosić o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z kosztorysem na maila: madzia.frydrych@gmail.com? Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...