Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
4 godziny temu, Gość Łukasz napisał: Witam, bardzo prosze o przesłanie zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres pawlik0601@gmai.com pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Witam. Niestety na maila nie otrzymałem żadnych materiałów. Bardzo proszę o ponowne przesłanie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 godzin temu, Gość Łukasz napisał:
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 


Witam. Niestety na maila nie otrzymałem żadnych materiałów. Bardzo proszę o ponowne przesłanie. Pozdrawiam

Dzień dobry, podany adres mailowy jest błędny. Materiały zostały wysłane ponownie na adres pawlik0601@gmail.com.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert
Witam serdecznie proszę mi powiedzieć z kąd bierzecie kosztorys metodą gospodarczą bo ceny a w tym kosztorysie sa jakby wzięte ze środkowej wsi gdzies w polsce i toar na wybrakowaniu np brama kosztuje 4500 a mi kazdy wycenia ja na 8000 a o oknach już nie wspomne w okno plascie jak bylem to mnie smiechem zabili za takie ceny. Dom buduje od wrzesnia 2018 a jestem juz na etapie dachu w 2019 roku . Możecie to Państwo jakoś wyjasnić , żeby innych ludzi nie pakować w mine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Gość Robert napisał:

Witam serdecznie proszę mi powiedzieć z kąd bierzecie kosztorys metodą gospodarczą bo ceny a w tym kosztorysie sa jakby wzięte ze środkowej wsi gdzies w polsce i toar na wybrakowaniu np brama kosztuje 4500 a mi kazdy wycenia ja na 8000 a o oknach już nie wspomne w okno plascie jak bylem to mnie smiechem zabili za takie ceny. Dom buduje od wrzesnia 2018 a jestem juz na etapie dachu w 2019 roku . Możecie to Państwo jakoś wyjasnić , żeby innych ludzi nie pakować w mine.

Dzień dobry, kosztorys był opracowany w IV kwartale 2017 roku i był aktualny na dzień zakupu projektu. Przez ten okres ceny za materiały wzrosły.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Siwy

Witam, czy istnieje wersja tego projektu ze stropem monolitycznym? Właśnie jestem na etapie rozpoczynania budowy i chciałbym zastąpić strop teriva stropem monolitycznym i potrzebne są mi odpowiednie rzuty. Jeśli istnieje taka wersja to poproszę o na siwy0493@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Siwy napisał:

Witam, czy istnieje wersja tego projektu ze stropem monolitycznym? Właśnie jestem na etapie rozpoczynania budowy i chciałbym zastąpić strop teriva stropem monolitycznym i potrzebne są mi odpowiednie rzuty. Jeśli istnieje taka wersja to poproszę o na siwy0493@wp.pl

Dzień dobry,

tego typu zmianę na tym etapie powinien wprowadzić kierownik budowy. Strop ten powinien zostać zaprojektowany przez uprawnionego projektanta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Gość Bartek

Witam jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przesłanie dostępnych materiałów na adres barteklesniak178@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radek

Witam, czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych projektu w wersji odbicia lustrzane go? Mail to radoslawsadoch@gmail.com 

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...