Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

16 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Witam , w związku z zamiarem budowy tego domku proszę o przesłanie na maila przekrojów budynku i ewentualnego rzutu fundamentu primabau@tlen.pl . dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Nie udostępniamy rysunków z zakresu konstrukcji. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz
Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat projektu Emilia Mała II. Prosze o przesłanie rzutów budynku,rysynki itp na adres mateusz.okienko.dtg@onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Mateusz napisał:

Witam. Jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat projektu Emilia Mała II. Prosze o przesłanie rzutów budynku,rysynki itp na adres mateusz.okienko.dtg@onet.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Tomasz
Proszę o bezpłatne szczegółowe rysunki, przekroje budynku, obrys budynku, zestawienie powierzchni przegród oraz wykaz materiałów na adres e-mail: tomekk.ferenc@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robcio
Dzień Dobry Proszę o wszystkie rzuty dachu itp oraz wszelkie dostępne materiały na e-mail Solton1987@gmail.com (dodam że zakupiłem u Państwa ten projekt i jestem w trakcie realizacji. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Robcio napisał:

Dzień Dobry Proszę o wszystkie rzuty dachu itp oraz wszelkie dostępne materiały na e-mail Solton1987@gmail.com (dodam że zakupiłem u Państwa ten projekt i jestem w trakcie realizacji. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Gość Piotrek2019 napisał:

Witam, bardzo prosze o przesłanie zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres tyskietychy@interia.pl.

Dodatkowo czy jest możliwość lustrzanego odbicia projektu ?

Dzień dobry, można zakupić wersję podstawową projektu lub odbicie lustrzane. Materiały zostały wysłane. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Mateusz

Witam

Jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie całej dokumentacji  wraz z przekrojami i zwymiarowanymi pomieszczeniami na adres matech.cnc@gmail.com 

Oraz jeśli to możliwe  kilka zdjęć z realizacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Witam

Jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie całej dokumentacji  wraz z przekrojami i zwymiarowanymi pomieszczeniami na adres matech.cnc@gmail.com 

Oraz jeśli to możliwe  kilka zdjęć z realizacji projektu.

Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wszystkie zdjęcia z realizacji jakie posiadamy znajdują się na naszej stronie internetowej https://www.dobredomy.pl/projekty/zdjecia-z-realizacji/.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...