Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał

Witam. Bardzo proszę o przesłanie charakterystyki eneregetycznej dla domu w technologii szkieletowej, zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres e-mail: pepsiii@o2.pl Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Bardzo proszę o przesłanie charakterystyki eneregetycznej dla domu w technologii szkieletowej, zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres e-mail: pepsiii@o2.pl Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Dla domu Emilia Mała II posiadamy materiały dla wersji tradycyjnej murowanej. Nie projektujemy w szkielecie. Jeśli nadal Panią interesują materiały - proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,
Proszę o przesłanie dostępnej dokumentacji technicznej wraz z kosztorysem na adres joannairomanstachurscy@gmail.com
Czy jest możliwość zwiększenia wysokości ściany kolankowej do 1.4m-?

Dziękuje  za odpowiedź.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o przesłanie dostępnej dokumentacji technicznej wraz z kosztorysem na adres joannairomanstachurscy@gmail.com

Czy jest możliwość zwiększenia wysokości ściany kolankowej do 1.4m-?

Dziękuje  za odpowiedź.

Pozdrawiam 

 

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy we wtorek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość piotr

Witam, czy mógłbym prosic o przesłanie dostepnych materiałów, rzutów i przekrojow na temat projektu Emilia Mała II na adres:

 

piotrhec@gmail.com

 

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość mirosław

Dzień Dobry,

Jestem zainteresowana zakupem projektu. W związku z tym bardzo proszę o przesłanie  ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres kannia1@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Jestem zainteresowana zakupem projektu. W związku z tym bardzo proszę o przesłanie  ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektu Emilia Mała II na adres kannia1@wp.pl

Pozdrawiam

Witam

Materiały prześlemy w poniedziałek

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Emilia Mała 2 lub Emilia 2G, w związku z tym bardzo proszę o przesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów projektów na adres andzik1985@autograf.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowana zakupem projektu Emilia Mała 2 lub Emilia 2G, w związku z tym bardzo proszę o przesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów projektów na adres andzik1985@autograf.pl Pozdrawiam

Witam

 

Materiały dla projektu Emilia Mała II prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Projekt Emilia 2G powinien być gotowy na koniec tego tygodnia - wówczas będziemy mogli przesłać do niego rysunki oraz zlecić opracowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień Dobry, Jestem zainteresowany zakupem projektów Emilia Mała II lub Emilia 2G. W związku z tym bardzo proszę o przesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektów na adres dariusz.wiela@gmail.com

Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry, Jestem zainteresowany zakupem projektów Emilia Mała II lub Emilia 2G. W związku z tym bardzo proszę o przesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego oraz zwymiarowanych rzutów i przekrojów projektów na adres dariusz.wiela@gmail.com Z góry bardzo dziękuję :)

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Łukasz D

Dzień dobry. Szanowni Państwo podobnie jak piszący wyżej również jestem zainteresowany projektem Emilia Mała II lub Emilia 2G. Byłem już zdecydowany na Dom w Wisteriach (od konkurencji) ale Emilia spodobała nam się bardziej. Generalnie chodzi o wersje z garażem na 2 auta. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie informacji na temat kosztów itd. na maila walajd@o2.pl Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Szanowni Państwo podobnie jak piszący wyżej również jestem zainteresowany projektem Emilia Mała II lub Emilia 2G. Byłem już zdecydowany na Dom w Wisteriach (od konkurencji) ale Emilia spodobała nam się bardziej. Generalnie chodzi o wersje z garażem na 2 auta. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie informacji na temat kosztów itd. na maila walajd@o2.pl Z góry dziękuję.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...