Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy można prosić o przesłanie materiałów szczegółowych dotyczących tego projektu wraz z kosztorysem na adres ani.kar@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

412 tys. cena uśredniona - nie ma szans na wybudowanie tego domu, aby zmieścić się w takiej kwocie. Nawet jeśli człowiek "nie fisiuje" przy robocie i przy wykończeniach to nie ma NAJMNIEJSZEJ szansy na takie coś. Połowę prac wykonałem sam, połowę prac, których nie potrafiłem zrobić sam zrobili znajomi ze dobrym rabatem. Same materiały nie pozwolą na powstanie tego domu w takiej kwocie. Chyba, że ktoś ma zamiar zamieszkać bez elewacji, w surowym salonie i bez góry. Kwota liczona została chyba na stan surowy zamknięty, wraz z posadzkami, tynkami i wszystkimi instalacjami, bo wykończenie nie wchodzi w ogóle w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

412 tys. cena uśredniona - nie ma szans na wybudowanie tego domu, aby zmieścić się w takiej kwocie. Nawet jeśli człowiek "nie fisiuje" przy robocie i przy wykończeniach to nie ma NAJMNIEJSZEJ szansy na takie coś. Połowę prac wykonałem sam, połowę prac, których nie potrafiłem zrobić sam zrobili znajomi ze dobrym rabatem. Same materiały nie pozwolą na powstanie tego domu w takiej kwocie. Chyba, że ktoś ma zamiar zamieszkać bez elewacji, w surowym salonie i bez góry. Kwota liczona została chyba na stan surowy zamknięty, wraz z posadzkami, tynkami i wszystkimi instalacjami, bo wykończenie nie wchodzi w ogóle w temat.

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów wykonujemy w oparciu o obowiązujące normy i przepisy  korzystając z programów do kosztorysowania i cenników Sekocenbudu (ceny uśrednione ogólnopolskie). Podane ceny są cenami netto i nie uwzględniają kosztu zakupu i montażu żadnych instalacji wewnątrz budynku. Są to dane szacunkowe, mające Inwestorom przybliżyć koszty związane z budową domu, każdorazowo należy je dostosować do warunków i cen związanych z lokalizacją budowy, używanymi materiałami, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie na maila całej dokumentacji na temat projektu domu Emilia Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, kosztorys, itp.) Mój mail to: anetabez@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka
Witam, Proszę o przesłanie na maila dokumentacji projektu Emilia Mała II ( szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje itp) Mój e-mail: agnieszkawolin@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...