Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oktawian III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Zastanawiamy się nad wyborem tego projektu, bardzo proszę o przesłanie więcej zdjęć na adres: d_arek@vp.pl

 

Dnia 29.12.2019 o 20:08, Gość Manek napisał:

Witam, buduje oktawian III z podpiwniczeniem, dla zainteresowanych podeślę więcej zdjęć na email

 

Pozdrawiam 

20191221_120637.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Jakub W

Witam serdecznie,

jestem zainteresowany budową domu Oktawian III.Bardzo proszę o wysłanie na maila (woszczek.jakub@gmail.com) cała dokumentacje wraz z kosztorysem i wykazem materiałów potrzebnych do budowy domu. Potrzebuję dokładny opis pomieszczeń z wymiarami.

Z góry dziękuję.

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Jakub W napisał:

Witam serdecznie,

jestem zainteresowany budową domu Oktawian III.Bardzo proszę o wysłanie na maila (woszczek.jakub@gmail.com) cała dokumentacje wraz z kosztorysem i wykazem materiałów potrzebnych do budowy domu. Potrzebuję dokładny opis pomieszczeń z wymiarami.

Z góry dziękuję.

Jakub

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. 

W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość Joanna

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana zakupem projektu Oktawian III. Czy mogę prosić o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków na adres joannan546@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Bardzo podoba mi się project Oktawian III; czy jest możliwość przeniesienia kuchni na dole do pokoju gościnnego i stworzenia 1 otwartej przestrzeni? Jaka jest wysokość scianki kolankowej na piętrze?

Poproszę o dokładne wymiary domu i dokumentację na adres: soltysiakmonika@wp.pl. 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Monika napisał:

Witam,

Bardzo podoba mi się project Oktawian III; czy jest możliwość przeniesienia kuchni na dole do pokoju gościnnego i stworzenia 1 otwartej przestrzeni? Jaka jest wysokość scianki kolankowej na piętrze?

Poproszę o dokładne wymiary domu i dokumentację na adres: soltysiakmonika@wp.pl. 

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Wysokość ścianki kolankowej wynosi około 68 cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Do "Gość Manek" - Jestem zainteresowany budową wg projektu Oktawian III, właśnie z podpiwniczeniem. Bardzo proszę o podesłanie zdjęć i kontakt na adres: gabriel_by@o2.pl. Dodatkowo pytanie: Ponieważ ścianka kolankowa na poddaszu użytkowym ma wysokość tylko 68 cm, to jak zaplanowane zostało ustawienie łóżka w sypialni, z której jest wyjśćie na taras nad garażem? Według mnie ustawienie łóżka takie jak zasugerowano w projekcie jest nierealne, bo podczas wstawania będzie się uderzało głową w skośną część "sufitu". Podobnie zresztą i w małych sypialniach usutuowanie łóżek sugerowane w projekcie nie wydaje mi się najwygodniejsze w użytkowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
W dniu 6.01.2022 o 07:58, Gość Michał napisał:

Witam, bardzo proszę o przesłanie zdjęć realizacji Z budowy, projekt będę u państwa kupował prawdopodobnie przez architekta w przyszłym tygodniu Krehor@interia.pl 

Dzień dobry,

wszystkie zdjęcia z realizacji projektów, które posiadamy znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce realizacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...