Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oktawian III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Czy istnieje możliwość zaprojektowania płyty fundamentowej zamiast tradycyjnego fundamentu? Płyta fundamentowa ma wiele zalet oraz w skrajnym przypadku może znacznie obniżyć koszt stanu zerowego.

 

Pozdrawiam,

Witam

Na etapie adaptacji projektu można zaprojektować posadowienie budynku na płycie fundamentowej. Nasza Pracownia wyrazi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Dominika

Witam,

 

Jestem zainteresowana kupnem projektu, będę wdzięczna za przesłanie na adres  d.kabulska@gmail.com kosztorysu materiałów wraz z rysunkami szczegółowymi.

Dodatkowo mam pytanie czy jest możliwość przerobienia projektu w taki sposób aby w miejsce pokoju gościnnego  zrobić kuchnie  i tym samym powiększyć część dzienną poprzez usuniecie ściany między kuchnia, a pokojem.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, Jestem zainteresowana tym projektem, bardzo proszę o przesłanie ma mojego maila szczegółowych rysunków oraz kosztorys materiałów budowlanych. Pozdrawiam. czy istnieje możliwość wydłużenia domu od strony frontowej o 1 m? (co umożliwiłoby powiększenie łazienki na dole, dużej sypialni na górze, z zachowaniem tego samego położenia schodów, kuchni, pokoju na parterze)

karolinastojowska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowana kupnem projektu, będę wdzięczna za przesłanie na adres  d.kabulska@gmail.com kosztorysu materiałów wraz z rysunkami szczegółowymi.

 

Dodatkowo mam pytanie czy jest możliwość przerobienia projektu w taki sposób aby w miejsce pokoju gościnnego  zrobić kuchnie  i tym samym powiększyć część dzienną poprzez usuniecie ściany między kuchnia, a pokojem.

 

Dziękuję

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana tym projektem, bardzo proszę o przesłanie ma mojego maila szczegółowych rysunków oraz kosztorys materiałów budowlanych. Pozdrawiam. czy istnieje możliwość wydłużenia domu od strony frontowej o 1 m? (co umożliwiłoby powiększenie łazienki na dole, dużej sypialni na górze, z zachowaniem tego samego położenia schodów, kuchni, pokoju na parterze) karolinastojowska@gmail.com

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam.Jestem zainteresowana tym projektem,bardzo proszę o przesłanie na mojego maila szczegółowych rysunków oraz wycenę materiałów budowlanych .oraz proszę o odpowiedź czy istnieje możliwość wydłużnia domu od strony tylnej o max 1m tak by uzyskac większą przestrzeń w części dziennej ,tym samym przesunąć kominek o ok 60cm do tyłu tak aby uzyskać większą przestrzeń na schody ?(być może moglabym uzyskać więcej zdjęć aranżacji wnetrz tego projektu ?)chciałabym dzięki tej zmienie uzyskać rowniez większe pokoje ( w naszym przypadku były by to dziecięce)dodatkowo chciałabym przedluzyc garaż o max 2 m tak by zyskać osobne pomieszczenie gospodarcze przydzielone ścianka działowa z garazem. Będę wdzieczna za wszelkie podpowiedzi Pozdrawiam ( mkomsta@onet.eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem zainteresowana tym projektem,bardzo proszę o przesłanie na mojego maila szczegółowych rysunków oraz wycenę materiałów budowlanych .oraz proszę o odpowiedź czy istnieje możliwość wydłużnia domu od strony tylnej o max 1m tak by uzyskac większą przestrzeń w części dziennej ,tym samym przesunąć kominek o ok 60cm do tyłu tak aby uzyskać większą przestrzeń na schody ?(być może moglabym uzyskać więcej zdjęć aranżacji wnetrz tego projektu ?)chciałabym dzięki tej zmienie uzyskać rowniez większe pokoje ( w naszym przypadku były by to dziecięce)dodatkowo chciałabym przedluzyc garaż o max 2 m tak by zyskać osobne pomieszczenie gospodarcze przydzielone ścianka działowa z garazem. Będę wdzieczna za wszelkie podpowiedzi Pozdrawiam ( mkomsta@onet.eu)

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Sabina

Witam

Jestem zainteresowana projektem Oktawian III. Bardzo proszę o przesłanie na mojego maila szczegółowych rysunków oraz wycenę materiałów budowlanych. 

sabina.szczyzyca@gmail.com

 

Pozdrawiam Sabina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest możliwość zakupu u Państwa tego projektu w wersji szkieletowej z pewnymi modyfikacjami?

Witam

Nie projektujemy domów w technologii szkieletowej. Na temat możliwości realizacji projektu w tejże technologii należy dopytać w firmach, które oferują budowy domów w szkielecie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem zainteresowana tym projektem,bardzo proszę o przesłanie na mojego maila szczegółowych rysunków oraz wycenę materiałów budowlanych .oraz proszę o odpowiedź czy istnieje możliwość wydłużnia domu od strony tylnej o max 1m tak by uzyskac większą przestrzeń w części dziennej ,tym samym przesunąć kominek o ok 60cm do tyłu tak aby uzyskać większą przestrzeń na schody ?(być może moglabym uzyskać więcej zdjęć aranżacji wnetrz tego projektu ?)chciałabym dzięki tej zmienie uzyskać rowniez większe pokoje ( w naszym przypadku były by to dziecięce)dodatkowo chciałabym przedluzyc garaż o max 2 m tak by zyskać osobne pomieszczenie gospodarcze przydzielone ścianka działowa z garazem. Będę wdzieczna za wszelkie podpowiedzi Pozdrawiam ( mkomsta@onet.eu)
Witam Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

Witam, poproszę również szczegółowe rysunki na maila oraz wycenę materiałów budowlanych i odpowiedź na pytania ktory padly juz wczesnijeCzy istnieje możliwość wydłużenia domu od strony tylnej o max 1m tak by uzyskac większą przestrzeń w części dziennej ,tym samym przesunąć kominek o ok 60cm do tyłu tak aby uzyskać większą przestrzeń na schody ?(być może moglabym uzyskać więcej zdjęć aranżacji wnetrz tego projektu ?)chciałabym dzięki tej zmienie uzyskać rowniez większe pokoje ( w naszym przypadku były by to dziecięce)dodatkowo chciałabym przedluzyc garaż o max 2 m tak by zyskać osobne pomieszczenie gospodarcze przydzielone ścianka działowa z garazem. moj email: berkowiczgabriela@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę również szczegółowe rysunki na maila oraz wycenę materiałów budowlanych i odpowiedź na pytania ktory padly juz wczesnije Czy istnieje możliwość wydłużenia domu od strony tylnej o max 1m tak by uzyskac większą przestrzeń w części dziennej ,tym samym przesunąć kominek o ok 60cm do tyłu tak aby uzyskać większą przestrzeń na schody ?(być może moglabym uzyskać więcej zdjęć aranżacji wnetrz tego projektu ?)chciałabym dzięki tej zmienie uzyskać rowniez większe pokoje ( w naszym przypadku były by to dziecięce)dodatkowo chciałabym przedluzyc garaż o max 2 m tak by zyskać osobne pomieszczenie gospodarcze przydzielone ścianka działowa z garazem. moj email: berkowiczgabriela@gmail.com

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - odpowiedź zostanie przesłana na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana tym projektem. Czy istnieje możliwość przesłania więcej zdjęć aranżacji tego domu na adres mejlowy olanowaczyk1@gmail.com. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowana tym projektem. Czy istnieje możliwość przesłania więcej zdjęć aranżacji tego domu na adres mejlowy olanowaczyk1@gmail.com. Pozdrawiam

Dzień dobry,

wszystkie dostępne aranżacje wnętrz budynków udostępniamy na stronie internetowej. Niestety nie mamy ich więcej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy jest możliwość zakupu u Państwa tego projektu w wersji szkieletowej z pewnymi modyfikacjami?
Witam Nie projektujemy domów w technologii szkieletowej. Na temat możliwości realizacji projektu w tejże technologii należy dopytać w firmach, które oferują budowy domów w szkielecie.    Pozdrawiam

My będziemy niedługo zaczynać budowę w metodzie szkieletowej z prefabrykatów. W razie pytań podaję maila: poczta.basia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz dane dotyczące ilości poszczególnych materiałów wraz z wyceną na maila adrianturawa@gmail.com,

pytania dodatkowe: czy jest możliwość zastosowania płyty fundamentowej, czy jest dostępna wersja bez garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz dane dotyczące ilości poszczególnych materiałów wraz z wyceną na maila adrianturawa@gmail.com, pytania dodatkowe: czy jest możliwość zastosowania płyty fundamentowej, czy jest dostępna wersja bez garażu?

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy istnieje możliwość powiększenia projektu o dodatkową sypialnie dla dziecka ?

Witam, dodatkowy pokój na poddaszu można wygospodarować w miejscu łazienki i garderoby. Jest to zmiana nie wymagająca ingerencji w konstrukcję budynku. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...