Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oktawian III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

Czy projekt jest przygotowany pod budowę szkieletową. Proszę o więcej informacji na robert@lionglobalinvestemnt.com

Witam

Dom Oktawian III jest zaprojektowany w technologii tradycyjnej murowanej. O możliwość realizacji projektu w technologii szkieletowej należy dopytać w firmie, oferującej realizacje w tejże technologii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,

Widzę, że po przednicy pytali już o możliwość dołożenia pomieszczenia gospodarczego za garażem (jak w projekcie Oktawiusz). Nurtuje mnie jeszcze kilka kwestii:

Czy jest możliwość dostosowania projektu do ogrzewania pompą ciepła powietrzną i czy będzie to miało wpływ na układ pomieszczeń?

Czy jest możliwość ingerencji w konstrukcję dachu tzn. zmniejszenie nachylenia np. do 40 stopni - myślę o zamontowaniu fotowoltaiki na dachu i ten kąt byłby bardziej optymalny? 

 

Proszę o informację na maila: karolcia1b@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Karola napisał:

Witam,

Widzę, że po przednicy pytali już o możliwość dołożenia pomieszczenia gospodarczego za garażem (jak w projekcie Oktawiusz). Nurtuje mnie jeszcze kilka kwestii:

Czy jest możliwość dostosowania projektu do ogrzewania pompą ciepła powietrzną i czy będzie to miało wpływ na układ pomieszczeń?

Czy jest możliwość ingerencji w konstrukcję dachu tzn. zmniejszenie nachylenia np. do 40 stopni - myślę o zamontowaniu fotowoltaiki na dachu i ten kąt byłby bardziej optymalny? 

 

Proszę o informację na maila: karolcia1b@gmail.com

Dzień dobry, 

Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne). Ogrzewanie pompą ciepła nie będzie miało wpływu na obecny układ pomieszczeń.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam Z poprzedniego wpisu wywnioskowałam ze zmiany dotyczące dołożenia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego za gazem jest możliwe na etapie adaptacji projektu.? Czy mogę równiez poprosić o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków oraz zestawienia kosztów? Dziękuje bardzo, pozdrawiam. paco76@vp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Anna napisał:

Witam Z poprzedniego wpisu wywnioskowałam ze zmiany dotyczące dołożenia dodatkowego pomieszczenia gospodarczego za gazem jest możliwe na etapie adaptacji projektu.? Czy mogę równiez poprosić o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków oraz zestawienia kosztów? Dziękuje bardzo, pozdrawiam. paco76@vp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
12 godzin temu, Gość michalb napisał:

Dzien dobry, bardzo proszę o przesłanie szczegółów na temat budynku oraz kosztorys. bryq82@gmail.com

 z poważaniem

michał

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Anna Goś

Witam,

Jesteśmy zainteresowani tym projektem i proszę o przesłanie szczegółowej dokumentacji na adres email: annagos37@gmail.com.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Anna Goś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...