Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowana projektem flawii III proszę o przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych materiałów do przeanalizowania na adres email : nataliiii_7@tlen.pl. Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Agata W.

Witam, Mnie również bardzo podoba się ten projekt. Ma wszystkie funkcjonalne cechy których szukam, pytanie, czy można zmienić układ parteru tzn. łazienkę zamienić ze schodami na parterze, aby w łazience był dostęp do okna ? Proszę o przesłanie na emil: wrob98@gmail.com wszystkich bezpłatnych materiałów w tym jeżeli są opcje różnych układów na parterze i ewentualnie piętrze. . Z góry dziękuję i łączę pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mnie również bardzo podoba się ten projekt. Ma wszystkie funkcjonalne cechy których szukam, pytanie, czy można zmienić układ parteru tzn. łazienkę zamienić ze schodami na parterze, aby w łazience był dostęp do okna ? Proszę o przesłanie na emil: wrob98@gmail.com wszystkich bezpłatnych materiałów w tym jeżeli są opcje różnych układów na parterze i ewentualnie piętrze. . Z góry dziękuję i łączę pozdrowienia.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Gość Blanka

Witam. Mogłabym prosić o rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego . Jestem zainteresowana tym projektem mam jeszcze takie pytanie odnośnie kotłowni w tym domy czy można by było dobudować ja za garażem a w miejscu pomieszczenia gospodarczego zrobić pralnię ? mój adres e-mail : blaneczka9@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mogłabym prosić o rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego . Jestem zainteresowana tym projektem mam jeszcze takie pytanie odnośnie kotłowni w tym domy czy można by było dobudować ja za garażem a w miejscu pomieszczenia gospodarczego zrobić pralnię ? mój adres e-mail : blaneczka9@wp.pl Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Zaproponowana zmiana technicznie możliwa jest do wprowadzenia - najlepiej na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na jej realizację.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Witam

Czy jest mozliwosc zmiany kata dachu na 40stopni. Jestesmy zainteresowani projektem Flawia 3 jednak dach a naszym przypadku musi miec nieco inny kat.

b.zielinski@hotmail.co.uk

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy jest mozliwosc zmiany kata dachu na 40stopni. Jestesmy zainteresowani projektem Flawia 3 jednak dach a naszym przypadku musi miec nieco inny kat. b.zielinski@hotmail.co.uk Pozdrawiam

Witam

Zmiany kąta nachylenia dachu można dokonać na etapie adaptacji projektu - nasza Pracowania wystawi zgodę na taka zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Katarzyna

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy oraz dobudowanie za garażem pomieszczenia gospodarczego? Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych informacji i materiałów na adres malinka1005@w.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy oraz dobudowanie za garażem pomieszczenia gospodarczego? Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych informacji i materiałów na adres malinka1005@w.pl

Witam

Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem można dokonać zmian w projekcie.

Materiały do projektu prześlemy w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość dorota kosmala
Jestem zainteresowana projektem domu Flawia III. Chcę zapytać, czy w projekcie można zrezygnować z poddasza i schodów, a w miejsce schodów zaprojektować drugą łazienkę. Czy jest też możliwość przedłużenia garażu o pomieszczenie gospodarcze. Porównywałam projekt tego domu z Flawia Mała II, układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, jednak pokoje sypialne są nieco zbyt małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość dorota kosmala napisał:

Jestem zainteresowana projektem domu Flawia III. Chcę zapytać, czy w projekcie można zrezygnować z poddasza i schodów, a w miejsce schodów zaprojektować drugą łazienkę. Czy jest też możliwość przedłużenia garażu o pomieszczenie gospodarcze. Porównywałam projekt tego domu z Flawia Mała II, układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, jednak pokoje sypialne są nieco zbyt małe.

WItam

Opisane zmiany w projekcie Flawia III są możliwe do wykonania. Wybrany przez Państwa architekt lokalny może wprowadzić zmiany po zakupieniu katalogowej wersji projektu.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda wówczas bezpłatną pisemną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne). Wycena i ustalenia dotyczące zmian odbywają się wówczas mailowo przed zakupieniem katalogowej wersji projektu.

W razie pytań proszę o kontakt.

Prosimy również zapoznać się z projektem Justynian II ( https://www.dobredomy.pl/projekt/justynianII/ ), który mógłby odpowiadać Państwa oczekiwaniom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Przemek
Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy oraz dobudowanie za garażem pomieszczenia gospodarczego? Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych informacji i materiałów na adres malinka1005@w.pl
Witam Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem można dokonać zmian w projekcie. Materiały do projektu prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Jest taka możliwość. Ja tak zrobiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paula
Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Czy jest możliwość zmiany w projekcie na garaż dwustanowiskowy oraz dobudowanie za garażem pomieszczenia gospodarczego? Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych informacji i materiałów na adres malinka1005@w.pl
Witam Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem można dokonać zmian w projekcie. Materiały do projektu prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam
Jest taka możliwość. Ja tak zrobiłem.

Panie Przemku można poprosić zdj realizacji na email :paula3808@op.pl ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...