Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Kiedy będzie kosztorys i wycena domu Flawia III.

Witam

Projekt Flawia III aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację projektową wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić dla domu wycenę kosztorysową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Mam jeszcze pytanko odnosnie tego projektu chodzi mi o taki projekt ale bez poddasza uzytkowego czy jest bo szukam i nie mogę znajść.

Witam

Projekt dostępny jest w następujących wersjach:

 w wersji bez poddasza i bez garażu- Flawia, w wersji z poddaszem i bez garażu - Flawia II oraz w wersjach bez poddasza i o mniejszej powierzchni użytkowej: bez garażu - Flawia Mała, oraz z garażem jednostanowiskowym - Flawia Mała II.

 

Projekty te dostępne są nas na www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

czy jest może już wycena i kosztorys domu flawia III

 

Witam

Projekt Flawia III aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację projektową wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić dla domu wycenę kosztorysową.

 

Pozdrawiam

Witam

czy jest już wycena i kosztorys interesuje mnie ten projekt i chciałabym orientacyjnie wiedziec ile by mnie wyniósł stan surowy zamknięty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy jest może już wycena i kosztorys domu flawia III

 

Witam

czy jest już wycena i kosztorys interesuje mnie ten projekt i chciałabym orientacyjnie wiedziec ile by mnie wyniósł stan surowy zamknięty.

Witam

Niestety projekt nadal jest koncepcją, nie mamy dla niego wyceny kosztorysowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, jak wysoka jest scianka kolankowa? Proszę o podesłanie bardziej szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń, oraz ewentualnie zestawienia wymiarów i kosztów oraz szczegółów dotyczących budowy Flawii w pierwotnej wersji jeżeli do tej nie ma.

Czy wymiarowo Flawia III znacząco odbiega od Flawii? Mail: piochu-m@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wysoka jest scianka kolankowa? Proszę o podesłanie bardziej szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń, oraz ewentualnie zestawienia wymiarów i kosztów oraz szczegółów dotyczących budowy Flawii w pierwotnej wersji jeżeli do tej nie ma. Czy wymiarowo Flawia III znacząco odbiega od Flawii? Mail: piochu-m@tlen.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią architekci prześlą na podany adres mailowy. 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam! Mam pytania dotyczące projektu FLAWIA III. Czy jest możliwość powiększenia garażu o pomieszczenie gospodarcze (np.jak w projekcie IKAR II), a w miejscu obecnego pom. gos. zrobić łazienkę? Czy można powiększyć salon tak, by ściana "od góry" była w jednej linii ze ścianami pokoi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytania dotyczące projektu FLAWIA III. Czy jest możliwość powiększenia garażu o pomieszczenie gospodarcze (np.jak w projekcie IKAR II), a w miejscu obecnego pom. gos. zrobić łazienkę? Czy można powiększyć salon tak, by ściana "od góry" była w jednej linii ze ścianami pokoi?

Dzień dobry!

Tak, oczywiście istnieje możliwość wprowadzenia takich zmian. Może je nanieść na projekt architekt adaptujący lub nasza Pracownia. W celu uzyskania wyceny proszę o kontakt pod adresem: info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! Proszę o przesłanie rysunków pokazowych do projektu FLAWIA III jeśli są już gotowe. Rozmawiałam telefonicznie i uzyskałam informacje, że taka możliwość będzie w najbliższym czasie, gdyż projekt jest w końcowych fazach przygotowania. Jestem zainteresowania wysokością pomieszczeń, długością, szerokością. Z góry dziękuje, pozdrawiam. mail: betina123@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o przesłanie rysunków pokazowych do projektu FLAWIA III jeśli są już gotowe. Rozmawiałam telefonicznie i uzyskałam informacje, że taka możliwość będzie w najbliższym czasie, gdyż projekt jest w końcowych fazach przygotowania. Jestem zainteresowania wysokością pomieszczeń, długością, szerokością. Z góry dziękuje, pozdrawiam. mail: betina123@poczta.onet.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jestem zainteresowany budową domu wg projektu Flawia III, jednak chciałbym nanieść kilka zmian, oczywiście jeżeli będą możliwe do realizacji.

1) chcę poszerzyć garaż tak, aby był dwustanowiskowy. Dodatkowo chcę go wydłużyć tak, aby był na równi z jadalnią i pokojem dziennym

2) na poddaszu chcę zamienić sypialnie (prawą z lewą) oraz pralnie z łazienką. Dodatkowo, aby wejście do łazienki było tylko i wyłącznie z sypialni. Kolejną zmianą chciałbym, aby wejście do garderoby było dodatkowe z sypialni (lewa strona).

3) chciałbym powiększyć wykusz tak, aby z sypialni było wejście na taras - plus minus 4m2

4) po zmianie strony pralni, chciałbym aby w niej dodatkowo znajdowała się toaleta z umywalką

 

Mail: adam.liszka@casus.com.pl

 

Proszę o informację czy zmiany są możliwe i jaki koszt wprowadzenia tych zmian do projektu.

Kiedy będzie można otrzymać szacunkowe koszty budowy lub kosztorys? Jaka wysokość jest ścian kolankowych?

 

pozdrawiam,

AL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany budową domu wg projektu Flawia III, jednak chciałbym nanieść kilka zmian, oczywiście jeżeli będą możliwe do realizacji.

1) chcę poszerzyć garaż tak, aby był dwustanowiskowy. Dodatkowo chcę go wydłużyć tak, aby był na równi z jadalnią i pokojem dziennym

2) na poddaszu chcę zamienić sypialnie (prawą z lewą) oraz pralnie z łazienką. Dodatkowo, aby wejście do łazienki było tylko i wyłącznie z sypialni. Kolejną zmianą chciałbym, aby wejście do garderoby było dodatkowe z sypialni (lewa strona).

3) chciałbym powiększyć wykusz tak, aby z sypialni było wejście na taras - plus minus 4m2

4) po zmianie strony pralni, chciałbym aby w niej dodatkowo znajdowała się toaleta z umywalką

 

Mail: adam.liszka@casus.com.pl

 

Proszę o informację czy zmiany są możliwe i jaki koszt wprowadzenia tych zmian do projektu.

Kiedy będzie można otrzymać szacunkowe koszty budowy lub kosztorys? Jaka wysokość jest ścian kolankowych?

 

pozdrawiam,

AL

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę wkrótce oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Witam, jestem zainteresowana budową  domu wg projektu Flawia III, jednak chciałabym nanieść kilka zmian.

1) podpiwniczenie,

2)chce powiększyć garaż tak, aby był dwustanowiskowy, 

3)na poddaszu chce zamienić sypialnie (prawą z lewą) i łazienkę z pralnią. 

Proszę o informację czy zmiany są możliwe i jaki koszt wprowadzenia tych zmian do projektu.

Kiedy będzie można otrzymać szacunkowe koszty budowy lub kosztorys?

 

ewelina.radziej@wp.pl 

Pozdrawiam    ER                                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...