Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowana budową  domu wg projektu Flawia III, jednak chciałabym nanieść kilka zmian.

1) podpiwniczenie,

2)chce powiększyć garaż tak, aby był dwustanowiskowy, 

3)na poddaszu chce zamienić sypialnie (prawą z lewą) i łazienkę z pralnią. 

Proszę o informację czy zmiany są możliwe i jaki koszt wprowadzenia tych zmian do projektu.

Kiedy będzie można otrzymać szacunkowe koszty budowy lub kosztorys?

 

ewelina.radziej@wp.pl 

Pozdrawiam    ER                                  

 

Dzień dobry, w sprawie zmian w projekcie proszę o kontakt bezpośrednio do architektów na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

 Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków pokazowych rozmieszczenia pomieszczeń w środku domu. Mój adres - msgss@interia.pl

Proszę także o info: czy dach garażu można pokryć w taki sposób, aby nad nim powstał taras. A także garaż chciałabym zrównać ze ścianą ogrodową domu, aby powstała za garażem kotłownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków pokazowych rozmieszczenia pomieszczeń w środku domu. Mój adres - msgss@interia.pl

Proszę także o info: czy dach garażu można pokryć w taki sposób, aby nad nim powstał taras. A także garaż chciałabym zrównać ze ścianą ogrodową domu, aby powstała za garażem kotłownia.

Dzień dobry,

przesyłam rysunki na wskazany adres. Tak, istnieje możliwość wprowadzenia wymienionych zmian na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam! Proszę o przesłanie rysunków pokazowych pomieszczeń w środku na adres zbynek30@op.pl gdyż podoba mi się ten projekt. chciałbym zapytać czy jest możliwość dobudowania kotłowni przy garażu od strony ogrodu i pokrycie go takim dachem jak w projekcie z tym że powiększona część od strony ogrodu byłaby z mniejszym spadem a także powiększenie kuchni i salonu o wykusz po lewej stronie tak żeby wyrównać tę ścianę. Jeszcze interesuje mnie możliwość znacznego powiększenia obecnego tarasu i zadaszenia go

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę o przesłanie rysunków pokazowych pomieszczeń w środku na adres zbynek30@op.pl gdyż podoba mi się ten projekt. chciałbym zapytać czy jest możliwość dobudowania kotłowni przy garażu od strony ogrodu i pokrycie go takim dachem jak w projekcie z tym że powiększona część od strony ogrodu byłaby z mniejszym spadem a także powiększenie kuchni i salonu o wykusz po lewej stronie tak żeby wyrównać tę ścianę. Jeszcze interesuje mnie możliwość znacznego powiększenia obecnego tarasu i zadaszenia go Dziękuję

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Gość anio0lek@vp.pl

WItam serdecznie! Czy również mogłabym dostać rysunki pokazowe na maila? :) Jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę mi powiedzieć w jaki sposób obliczacie państwo powierzchnię zabudowy? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Robert

Dzień dobry, bardzo mi podoba się ten projekt. Nie wiem jakie materiały dodatkowe można otrzymać, ale skoro wszyscy o nie proszą, to ja też poproszę :-) Adres: rrepucha@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Natalia

Witam, jestem zainteresowana projektem flawii III proszę o przesłanie wszelkich dodatkowych bezpłatnych materiałów do przeanalizowania na adres email : nataliiii_7@tlen.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...