Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lena Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inka

Witam, czy jest jakaś szansa, że dla tego projektu powstaną jednak w najbliższym czasie rysunki szczegółowe, bo jak przeglądam forum, to te "5 tygodni" ciągnie się już niestety od zeszłego roku ;-( Wielka szkoda, bo projekt naprawdę bardzo mi się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy jest jakaś szansa, że dla tego projektu powstaną jednak w najbliższym czasie rysunki szczegółowe, bo jak przeglądam forum, to te "5 tygodni" ciągnie się już niestety od zeszłego roku ;-( Wielka szkoda, bo projekt naprawdę bardzo mi się podoba :-)

Witam

Aktualnie opracowujemy dokumentację do projektu Lena Mała. Powinna być gotowa w drugiej połowie czerwca - wtedy też będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie opracowujemy dokumentację do projektu Lena Mała. Powinna być gotowa w drugiej połowie czerwca - wtedy też będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Super wiadomość, czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Gość

Witam. Zakupiłem u Państwa ten projekt odbicie lustrzane. Biuro architektoniczne jeszcze nie zaczęło go adaptować. Chciałbym jednak w tym projekcie umieścić piwnice pod częścią mieszkalną(niekoniecznie całą). Czy będzie to problem. Czy taka zmianę za dopłata mogę wprowadzić u Państwa czy pofatygować się do biura w Pucku. Czy mogę liczyć na jakieś propozycję piwnicy u Państwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem u Państwa ten projekt odbicie lustrzane. Biuro architektoniczne jeszcze nie zaczęło go adaptować. Chciałbym jednak w tym projekcie umieścić piwnice pod częścią mieszkalną(niekoniecznie całą). Czy będzie to problem. Czy taka zmianę za dopłata mogę wprowadzić u Państwa czy pofatygować się do biura w Pucku. Czy mogę liczyć na jakieś propozycję piwnicy u Państwa

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl Na pewno coś Panu zaproponuję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! Bardzo proszę o wysłanie kosztorysu na adres nala17@op.pl. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Witam

Jak już pisałam w poprzednim poście niestety jeszcze nie otrzymaliśmy opracowania kosztorysowego dla domu Lena Mała - aktualnie trwa sezon urlopowy i prace dotyczące wycen uległy opóźnieniom.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam,

Czy projekt domu Lena Mała ma w swoim opisie dostępnę przykładowe aranżacje wnętrz? Lub podglądowo jak wygląda dół dom? Czy mogłaby dostac kilka zdjeć na maila? sledzjulita@gmail.com

Z góry dziękuję za informacje.

Śledź J. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy projekt domu Lena Mała ma w swoim opisie dostępnę przykładowe aranżacje wnętrz? Lub podglądowo jak wygląda dół dom? Czy mogłaby dostac kilka zdjeć na maila? sledzjulita@gmail.com

Z góry dziękuję za informacje.

Śledź J. 

Witam

Niestety aktualnie nie posiadamy projektu aranżacji wnętrz dla domu Lena Mała - jeśli zdecydujemy się na ich opracowanie, pojawią się przy prezentacji projektu na stronie www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...