Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lena Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Wiesław

Witam.

Jestem zainteresowany niniejszym projektem, proszę o informację w jakim terminie byłby on dostępny z pełną dokumentacją. Proszę o przesłanie szacunkowego kosztorysu budowy.

Proszę również o szczegółowe wyjaśnienie wejścia na strych, albowiem z rzutów wynika, iż znajduje się ono na nierównorzędnym poziomie klatki schodowej.

Informację proszę o przesłanie na adres: wiesiekw23@wp.pl

Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie kosztorysu na mrwho@op.pl Czy jest możliwość ogrzania domu pompą ciepła + rekuparacja? Czy projekt należy do domów energooszczędnych NF40 ?

Witam

Projekt Lena Mała jest jedną z naszych najnowszych propozycji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa. W związku z tym nie jestem w stanie określić dokładnie jaki będzie poziom EP oraz EK. Takie informacje będzie można uzyskać po przygotowaniu dokumentacji. Podobnie z kosztorysem.

Wszystkie nasze projekty przystosowujemy do obowiązujących przepisów sprzyjających energooszczędności. Natomiast chcąc otrzymać budynek na poziomie wymagań NF40 należy przystosować go do warunków panujących na działce.

Wraz z zakupionym projektem otrzyma Pan schemat wentylacji mechanicznej. Może Pan również zmienić instalacje i  zastosować pompę ciepła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, bardzo prosze o bardzo proszę o przeslanie koszorysu budowy domu na adres monikaredo@o2.pl Dziekuję

Witam

Lena Mała jest naszym nowym projektem i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji.

Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero jak projekt będzie gotowy będziemy mogli zlecić do niego opracowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie czy dałoby radę w projekcie Lena Mała na poddaszu wygospodarować miejsce na garderobę ogólnodostępną kosztem zmniejszenia pokoi?

Dzień dobry, można wprowadzić zmiany w układzie funkcjonalnym poddasza. Ogólnodostępna garderoba może się znajdować naprzeciwko schodów. Natomiast zmniejszymy przez to znacznie dwa pokoje. Sypialnia przewidziana jako dwuosobowa będzie miała bardzo małą powierzchnię.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Mam takie pytanie czy podane wymiary pomieszczeń na poddaszu to są wymiarami użytkowymi czy może całkowitymi?

Witam

Podane powierzchnie pomieszczeń na poddaszu są powierzchniami użytkowymi. Szczegółowy rzut wraz z wymiarami pomieszczeń po podłodze możemy dosłać droga mailową - proszę o podanie adresu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie czy podane wymiary pomieszczeń na poddaszu to są wymiarami użytkowymi czy może całkowitymi?
Witam Podane powierzchnie pomieszczeń na poddaszu są powierzchniami użytkowymi. Szczegółowy rzut wraz z wymiarami pomieszczeń po podłodze możemy dosłać droga mailową - proszę o podanie adresu.   Pozdrawiam

Prosiłabym o przesłanie na adres: ewelina.kwiatuszek@wp.pl , z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłabym o przesłanie na adres: ewelina.kwiatuszek@wp.pl , z góry dziękuję.

Witam

 

Niestety Lena Mała aktualnie jest koncepcją, co oznacza, że nie mamy do niej jeszcze szczegółowych rysunków. Czas oczekiwania na projekt wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na dokumentację.

Mamy dostępne rysunki dla Leny i Lenki.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie, Czy jest możliwość wygospodarowania miejsca na prysznic w łazience na dole? Pozdrawiam

Witam

Istnieje możliwość powiększenia łazienki kosztem fragmentu holu i/lub wiatrołapu. Powiększona część mogłaby pozwolić na umiejscowienie prysznica w łazience.

Niestety nie posiadamy jeszcze dokumentacji technicznej do tego projektu, więc nie jesteśmy w stanie wykonać niezbędnych do tego obliczeń.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Czy mozna przeslac kosztorys domu- Lena mala.Moj adres krzysztofm05@wp.pl Pozdrawiam .

Witam

Projekt Lena Mała aktualnie jest koncepcją – oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację wynosi obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt ( w momencie złożenia zamówienia podamy konkretny termin opracowania dokumentacji). Kosztorysy dla naszych projektów opracowujemy w oparciu o szczegółową dokumentację – oznacza to, że wycenę kosztorysową dla domu Lena Mała będziemy mogli zlecić dopiero wtedy, gdy projekt będzie już gotowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy są już dostępne szczegółowe rysunki do projektu? We wpisie poniżej datowanym na styczeń jest informacja, że będą dostępne za ok. 5 tygodni. Nikt przecież nie kupi tego projektu w ciemno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są już dostępne szczegółowe rysunki do projektu? We wpisie poniżej datowanym na styczeń jest informacja, że będą dostępne za ok. 5 tygodni. Nikt przecież nie kupi tego projektu w ciemno..

Witam

Projekt nadal jest koncepcją. Proszę jednak o kontakt na adres info@dobredomy.pl z prośbą o przesłanie chociażby wstępnie zwymiarowanych rysunków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany tym Projektem. W związku z tym mam kilka pytań:

- jaka jest wysokość ścianki kolankowej?

- jaka jest powierzchnia dachu?

- czy jest możliwośc budowania go z ceramiki (porotherm)?

- jakie są wymiary pomieszczeń?

 

Proszę o informację na adres: stargres@vp.pl

 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany tym Projektem. W związku z tym mam kilka pytań:

- jaka jest wysokość ścianki kolankowej?

- jaka jest powierzchnia dachu?

- czy jest możliwośc budowania go z ceramiki (porotherm)?

- jakie są wymiary pomieszczeń?

 

Proszę o informację na adres: stargres@vp.pl

 

Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Witam

 

Odpowiedź prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Proszę o szczegółowe rysunki projektu. Tłumaczenie, że póki go nikt nie kupi nie będzie, jest dla mnie nie zrozumiałe.
Witam Proszę o podanie adresu mailowego - przygotujemy wstępnie zwymiarowane rysunki.   Pozdrawiam

stq20@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...