Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oliwia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Kamila

Witam, czy jest możliwość przesłania na mój adres mailowy szczegółowych rysunków? Zależy mi na wymiarach pomieszczeń, dokładnych wymiarach domu z zewnątrz  oraz wysokości ścianek kolankowych. Mój mail: kamila.adamczyk97@wp.pl  Jaki byłby koszt projektu z podpiwniczeniem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość przesłania na mój adres mailowy szczegółowych rysunków? Zależy mi na wymiarach pomieszczeń, dokładnych wymiarach domu z zewnątrz  oraz wysokości ścianek kolankowych. Mój mail: kamila.adamczyk97@wp.pl  Jaki byłby koszt projektu z podpiwniczeniem? 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mateusz

Witam,

 

Jak wygląda w projekcie sprawa ogrzewania i ocieplenia budynku bo nie ma takiej informacji. Jest możliwość zrobienia ogrzewania podłogowego na parterze i poddaszu? Czy ocieplanie jest styropianem czy wełną? Prosiłbym o informację. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak wygląda w projekcie sprawa ogrzewania i ocieplenia budynku bo nie ma takiej informacji. Jest możliwość zrobienia ogrzewania podłogowego na parterze i poddaszu? Czy ocieplanie jest styropianem czy wełną? Prosiłbym o informację. Dziękuję.

Dzień dobry, w naszych projektach stosujemy system ogrzewania gazem ziemnym, nie stosujemy ogrzewania podłogowego. Zmianę systemu ogrzewania, jak i rozprowadzenia ciepła można wykonać na etapie adaptacji u lokalnego architekta. 

Projekt zakłada ocieplenie budynku styropianem. Warto skorzystać z kalkulatora energetycznego dostępnego na stronie projektu, aby dowiedzieć się więcej o bilansie energetycznym domu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wioleta

Witam, bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zastosowanych materiałów oraz kosztorysu na adres wiolaflor@gmail.com

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry, interesuje nas z mężem projekt tego domu. Przed jego kupnem chcielibyśmy obejrzeć jak dom wygląda w rzeczywistości. Czy ktoś z Państwa wybudował może ten dom i udostępnił by obejrzenie go. Interesuje nas jak wygląda ta pustka nad salonem i ogólnie jak ten dom prezentuje się w rzeczywistości. Jest to nasz pierwszy dom i nie jesteśmy do końca pewni tego projektu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na maila: m.beata1@vp.pl. Czy będzie tam podana wysokość schodów i kąt ich nachylenia. Martwimy się z mężem, że tego typu schody mimo, że prezentują się bardzo ładnie, mogą być za strome dla małego dziecka.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych na maila: m.beata1@vp.pl. Czy będzie tam podana wysokość schodów i kąt ich nachylenia. Martwimy się z mężem, że tego typu schody mimo, że prezentują się bardzo ładnie, mogą być za strome dla małego dziecka. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Tak, na przesłanych rysunkach będą podane te wymiary. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, czy mozna ten domek powiekszyc? Chodzi mi przede wszystkim o wielkosc pokoi na pietrze (minimum 15m2 kazdy pokoj). Chcialabym tez zachowac pustke nad salonem.

Prosze tez o przeslanie rysunkow i wzystkich interesujacych materialow dotyczacych domu na martuleks@poczta.onet.pl

Dziekuje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy mozna ten domek powiekszyc? Chodzi mi przede wszystkim o wielkosc pokoi na pietrze (minimum 15m2 kazdy pokoj). Chcialabym tez zachowac pustke nad salonem.

Prosze tez o przeslanie rysunkow i wzystkich interesujacych materialow dotyczacych domu na martuleks@poczta.onet.pl

Dziekuje!!!!

Dzień dobry,

Tak, istnieje możliwość wprowadzenia takich zmian. Należy zwiększyć budynek (jego długość). Wysyłam rysunki szczegółowe i ogólne zestawienia dotyczące budynku. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry, mam pytanie, czy w projekcie zawarta jest możliwość wybudowania tego domu z betonu komórkowego, czy tylko z bloczków kamienno-piaskowych? Jeśli nie ma takiej opcji, czy zmiana materiałów na beton komórkowy jest możliwa tylko na etapie adaptacji projektu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata M.

Witam, podobają się nam z mężem schody w tym projekcie. Z racji tego, że mamy małe dziecko, chciałam zapytać, czy są one bardzo strome? i tym samym bezpieczne dla rodziny z małym dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie, czy w projekcie zawarta jest możliwość wybudowania tego domu z betonu komórkowego, czy tylko z bloczków kamienno-piaskowych? Jeśli nie ma takiej opcji, czy zmiana materiałów na beton komórkowy jest możliwa tylko na etapie adaptacji projektu. Z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Witam,

jest oczywiście możliwość zmiany materiałów do budowy domu. Zmiany takie są dopuszczalne w projekcie i należy je wprowadzić własnie na etapie adaptacji,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobają się nam z mężem schody w tym projekcie. Z racji tego, że mamy małe dziecko, chciałam zapytać, czy są one bardzo strome? i tym samym bezpieczne dla rodziny z małym dzieckiem?

Witam,

schody w projekcie Oliwia mają wysokość ok.18cm. Wysokość stopnia w domach jednorodzinnym nie powinna być wyższa niż 19cm. Aby zwiększyć jeszcze wygodę użytkowania można zamówić schody drewniane na 18 stopni (w projekcie przyjęto 17 stopni), wtedy wysokość stopnia będzie miała ok. 17cm. W projekcie Oliwia jest to możliwe ze względu na dużą pustkę nad schodami. Bieg schodów będzie się tylko zaczynał o jeden stopień wcześniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: betisot@wp.pl. Czy w tym projekcie jest możliwość zrobienia schodów takich jak w Inie? I czy można zabudować pustki nad salonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: betisot@wp.pl. Czy w tym projekcie jest możliwość zrobienia schodów takich jak w Inie? I czy można zabudować pustki nad salonem?

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Zaproponowane przez Panią zmiany technicznie możliwe są do wykonania – można je zrobić na etapie adaptacji projektu, bądź zlecić naszym architektom.  O szczegóły można dopytać architektów pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...