Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oliwia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Łukasz

Witam,

 

Czy mógłbym również prosić o więcej materiałów na temat tego projektu? mail: iq_surf@o2.pl

 

Generalnie chcielibyśmy też wprowadzić drobną zmianę, czyli zmienić garaż na 2 stanowiskowy i tym samym powiększyć taras.

 

Ewentualnie chcielibyśmy również podpiwniczyć chociaż garaż. Jakie są na to możliwości?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy mógłbym również prosić o więcej materiałów na temat tego projektu? mail: iq_surf@o2.pl Generalnie chcielibyśmy też wprowadzić drobną zmianę, czyli zmienić garaż na 2 stanowiskowy i tym samym powiększyć taras. Ewentualnie chcielibyśmy również podpiwniczyć chociaż garaż. Jakie są na to możliwości? Pozdrawiam

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość zmiany kąta dachu na 35st. i przeprojektowania schodów?

Witam

Aktualnie nasi architekci pracują nad wersją projektu Oliwia z przeprojektowaną klatką schodową. Jak tylko koncepcja zostanie opracowana umieścimy ją przy prezentacji domu Oliwia naszej stronie www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

witam. poprosze o wiecej informacji na temat projektu. czy jest mozliwosc garazu dwustanowiskowego? i interesuje mnie jeszcze przeprojektowanie pomieszczenia gospodarczego .w pierwotnej opcji wychodzac z garazu musimy przejsc przez pom. gosp. czy istnieje mozliwosc unikniecia tego?

poprosze o informacje dixon90@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. poprosze o wiecej informacji na temat projektu. czy jest mozliwosc garazu dwustanowiskowego? i interesuje mnie jeszcze przeprojektowanie pomieszczenia gospodarczego .w pierwotnej opcji wychodzac z garazu musimy przejsc przez pom. gosp. czy istnieje mozliwosc unikniecia tego? poprosze o informacje dixon90@poczta.fm

Witam
Odpowiedź prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monia

dzień dobry jestem po zakupie projektu Oliwia i niedługo dam go do adaptacji bardzo mi sie podoba wizualnie i pod wzgledem rozmieszczenia pomieszczen tylko nie wiem co zrobic z schodami chcialabym miec tam garderobe i łazienke ale zamiast drzwi od garderoby bedzie scianai garderoby nie bedzie zrobie wiekszą łazienke choć nie chce ale musze bo nie chce miec tak wsunietych schodów do salonu...POMÓŻCIE ROZWIĄZAĆ MI PROBLEM Z TYMI SCHODAMI ...z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia

Dzień dobry,

Jesteśmy prawie zdecydowani na zakup projektu, interesuje nas tylko powiększenie garażu do dwustanowiskowego i powiększenie częsci "gospodarczej", również prosimy o przesłanie szczególowych informacji na email: katarzynakumaszka@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jesteśmy prawie zdecydowani na zakup projektu, interesuje nas tylko powiększenie garażu do dwustanowiskowego i powiększenie częsci "gospodarczej", również prosimy o przesłanie szczególowych informacji na email: katarzynakumaszka@wp.pl

Pozdrawiam

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w poniedziałek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry jestem po zakupie projektu Oliwia i niedługo dam go do adaptacji bardzo mi sie podoba wizualnie i pod wzgledem rozmieszczenia pomieszczen tylko nie wiem co zrobic z schodami chcialabym miec tam garderobe i łazienke ale zamiast drzwi od garderoby bedzie scianai garderoby nie bedzie zrobie wiekszą łazienke choć nie chce ale musze bo nie chce miec tak wsunietych schodów do salonu...POMÓŻCIE ROZWIĄZAĆ MI PROBLEM Z TYMI SCHODAMI ...z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich

Witam

Można zrobić zamiast garderoby otwartą przestrzeń z szafami i z niej wejście do łazienki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, również jestem zainteresowana tym projektem ale z garażem dwustanowiskowym. Czy można prosić o informacje na adres mdysko@gmail.com? POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Kiedy planujecie Państwo zamieścić projekt z nowym układem klatki? Proszę o informację. Jestem zainteresowany projektem.

Witam

Do końca tygodnia na naszej stronie pojawi się projekt domu Ina - będzie to wersja domu Oliwia ze zmienionym między innymi układem schodów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również jestem zainteresowana tym projektem ale z garażem dwustanowiskowym. Czy można prosić o informacje na adres mdysko@gmail.com? POzdrawiam

Witam

Aktualnie nie planujemy opracowania domu Oliwia w wersji z garażem dwustanowiskowym. Jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, aby na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem garaż poszerzyć do dwustanowiskowego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

dzień dobry jestem po zakupie projektu Oliwia i niedługo dam go do adaptacji bardzo mi sie podoba wizualnie i pod wzgledem rozmieszczenia pomieszczen tylko nie wiem co zrobic z schodami chcialabym miec tam garderobe i łazienke ale zamiast drzwi od garderoby bedzie scianai garderoby nie bedzie zrobie wiekszą łazienke choć nie chce ale musze bo nie chce miec tak wsunietych schodów do salonu...POMÓŻCIE ROZWIĄZAĆ MI PROBLEM Z TYMI SCHODAMI ...z góry dziekuje i pozdrawiam wszystkich
Witam Można zrobić zamiast garderoby otwartą przestrzeń z szafami i z niej wejście do łazienki.   Pozdrawiam

Zrobić schody zabiegowe, a drzwi z pokoju przesunąć do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...