Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Witam. W tej chwili jesteśmy z mężem na etapie zalewania stropu (w projekcie Dariusz).Chętnie podzielimy się doświadczeniami z budowy. A może ktoś jeszcze buduje zgodnie z tym projektem?
Witaj :) prowadzicie może jakiś dziennik budowy? Bardzo chętnie bym podpatrzyła, ponieważ wraz z narzeczonym wybraliśmy ten projekt. Papiery złożone i czekamy na pozwolenie na budowę :)
My też budujemy ten domek;) Jest piękny...

WitamA na jakim etapie jesteście? My właśnie robimy więźbę dachową i zaraz potem dachówka;) Podnosiliśmy też ściankę kolankową....Wprowadzaliście jakieś zmiany? Chętnie wysłuchamy doradztwa innych budujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. W tej chwili jesteśmy z mężem na etapie zalewania stropu (w projekcie Dariusz).Chętnie podzielimy się doświadczeniami z budowy. A może ktoś jeszcze buduje zgodnie z tym projektem?
Witaj :) prowadzicie może jakiś dziennik budowy? Bardzo chętnie bym podpatrzyła, ponieważ wraz z narzeczonym wybraliśmy ten projekt. Papiery złożone i czekamy na pozwolenie na budowę :)
My też budujemy ten domek;) Jest piękny...
Witam A na jakim etapie jesteście? My właśnie robimy więźbę dachową i zaraz potem dachówka;) Podnosiliśmy też ściankę kolankową.... Wprowadzaliście jakieś zmiany? Chętnie wysłuchamy doradztwa innych budujących:)

z czego budujecie domek Dariusz Mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam.

Również zastanawiam się mad takim projektem. Czy ktoś z Państwa może podać realną cenę pod klucz, rzeczywistą a nie tylko z wyliczeń projektantów. Jeśli można prosić o zdjęcia z wnętrz, również będę wdzięczna. pozdrawiam i dziękuję serdecznie Joanna j.jj22@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. W tej chwili jesteśmy z mężem na etapie zalewania stropu (w projekcie Dariusz).Chętnie podzielimy się doświadczeniami z budowy. A może ktoś jeszcze buduje zgodnie z tym projektem?
Witaj :) prowadzicie może jakiś dziennik budowy? Bardzo chętnie bym podpatrzyła, ponieważ wraz z narzeczonym wybraliśmy ten projekt. Papiery złożone i czekamy na pozwolenie na budowę :)
My też budujemy ten domek;) Jest piękny...
Witam A na jakim etapie jesteście? My właśnie robimy więźbę dachową i zaraz potem dachówka;) Podnosiliśmy też ściankę kolankową.... Wprowadzaliście jakieś zmiany? Chętnie wysłuchamy doradztwa innych budujących:)

Powiększyliśmy kotłownię o przestrzeń pod schodami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbym prosić o wysłanie projektu i kosztorysu na adres justyss.92@gmail.com

Witam

Bezpłatnie drogą mailową mogę przesłać pokazowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe dla danego projektu. Projekt jak i kosztorys są odpłatne - szczegóły tutaj https://www.dobredomy.pl/projekty/cennik-projektow/ 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z mężem jesteśmy teraz na etapie okien w projekcie Dariusz:) czekamy..i powinny być za 2 tygodnie.

Czy może ktoś jest na podobnym etapie i może podzielić się doświadczeniami?. Ja z własnej strony mogę zasugerować przesunięcie drzwi do łazienki o ok. 80 cm wgłąb. Łazienka na tym nie straci , a zalety są większe: drzwi będą mogły otwierać się na zewnątrz, domownicy nie muszą wchodzić wprost ze schodów do łazienki, korytarz jest przestronniejszy i wygodniejszy w użytkowaniu. Dodatkowo powiększyliśmy przestrzeń pod schodami o skład na drewno, zrezygnowaliśmy też z mniejszej łazienki na górze (przerabiając ją na garderobę), otynkowaliśmy też kominy na dachu( zamiast wykładać klinkierem), jest dużo taniej a równie ładnie. Czy ktoś może się podzielić swoimi uwagami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angelika

Witam Z mężem jesteśmy teraz na etapie okien w projekcie Dariusz:) czekamy..i powinny być za 2 tygodnie. Czy może ktoś jest na podobnym etapie i może podzielić się doświadczeniami?. Ja z własnej strony mogę zasugerować przesunięcie drzwi do łazienki o ok. 80 cm wgłąb. Łazienka na tym nie straci , a zalety są większe: drzwi będą mogły otwierać się na zewnątrz, domownicy nie muszą wchodzić wprost ze schodów do łazienki, korytarz jest przestronniejszy i wygodniejszy w użytkowaniu. Dodatkowo powiększyliśmy przestrzeń pod schodami o skład na drewno, zrezygnowaliśmy też z mniejszej łazienki na górze (przerabiając ją na garderobę), otynkowaliśmy też kominy na dachu( zamiast wykładać klinkierem), jest dużo taniej a równie ładnie. Czy ktoś może się podzielić swoimi uwagami?

Ja masz okno dachowe nad klatką schodową , jest bardzo wysoko i nieporęcznie do czyszczenia czy coś w tym temacie zmieniałaś albo siłownik elektryczny do otwierania . Drzwi z kotłowni zewnętrzne ja zmieniłam na 2.10 z 2.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno dachowe zostawiłam jak jest. Bardziej traktuje je jako element doświetlenia niż okno:)(aby np przewietrzyć pomieszczenie).

Nie będę go myła codziennie , a raz na 2-3 miesiące więc i z drabinką sobie poradzę.

Mam dodatkowe pytanie , czy ocieplaliście już może poddasze? Mogę zapytać jakie mniej więcej to są koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry. Interesuje mnie zakup tego projektu. Jednak przed zakupem chciałbym dowiedzieć sie jaka jest wysykość ścianki kolankowej oraz jakie są wymiary wszystkich pomieszczeń. (rysunki szczegółowe) kinga.swierczynska@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Interesuje mnie zakup tego projektu. Jednak przed zakupem chciałbym dowiedzieć sie jaka jest wysykość ścianki kolankowej oraz jakie są wymiary wszystkich pomieszczeń. (rysunki szczegółowe) kinga.swierczynska@o2.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...