Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie. Również jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu. Bardzo proszę o przesłanie na e-maila wszystkich dostępnych darmowych materiałów (wraz z kosztorysami) na temat projektu domu dariusz mały. Mój e-mail to: nataliabark@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Również jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu. Bardzo proszę o przesłanie na e-maila wszystkich dostępnych darmowych materiałów (wraz z kosztorysami) na temat projektu domu dariusz mały. Mój e-mail to: nataliabark@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie. Również jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu. Bardzo proszę o przesłanie na e-maila wszystkich dostępnych darmowych materiałów (wraz z kosztorysami) na temat projektu domu dariusz mały. Mój e-mail to: r.laszkowski@onet.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Również jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu. Bardzo proszę o przesłanie na e-maila wszystkich dostępnych darmowych materiałów (wraz z kosztorysami) na temat projektu domu dariusz mały. Mój e-mail to: r.laszkowski@onet.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

 

Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz Mały. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres piotrekdzik@o2.pl

 

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz Mały. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres piotrekdzik@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu.

Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres jot1990@wp.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz Mały. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: kokoszkowypodmiejska@wp.pl

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz Mały. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: kokoszkowypodmiejska@wp.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami,wymiarami pomieszczen) dotyczących  projektu Dariusz mały na adres kakol.jacek@o2.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość krzysiek

Witam, Ja również jestem bardzo zainteresowany kupnem projektu Dariusz Mały. Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wszelkich darmowych materiałów (włącznie z kosztorysami) dotyczących tego projektu na adres: kokoszkowypodmiejska@wp.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Witam Materiały prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam, Jestem zainteresowany kupnem projektu dariusz mały lustro proszę o przesłanie darmowych materiałów (kosztorysem) na maila krzysiek0606@onet.eu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też jestem zainteresowany zakupem tego projektu dariusz mały lustrzane odbicie proszę o przesłanie darmowych materiałów na meila darekcompa1031@wp.pl pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...