Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 353
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Przepraszam za dłuższa nieobecność. Jednak dużo pracy mieliśmy przy budowie. Okna, elektryka, hydraulika, za tydzień tynki i posadzki.

Poczytałam trochę wypowiedzi i widzę że budujących przybywa. Bardzo mnie to cieszy gdyz domek jest piękny.\

My budujemy projekt DARIUSZ z wykuszą. Wykusza daje sporo przestrzeni na jadalnię, więc wydaje mi się że warto trochę dopłacić i w nią zainwestować.Oddziela nam też salon od kuchni. (co jest bardzo ważne)

Co do kosztów, to nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi. Zależy z czego się buduje, czy samemu czy z ekipą etc.Ale koszty są mniej więcej zgodne z wyliczeniami z kosztorysu.

Dodam jeszcze w ramach porady (od naszego budowlańca), kto ma możliwości ogrzewania domku w zimie o prace wykończeniowe właśnie w tym sezonie. Materiały są dużo tańsze niż na wiosna/lato, ekipy schodzą z cen bo już nie sezon itp.

My planujemy tak zrobić. Na wiosnę zostawimy tylko taras i elewację (bo już jest stanowczo za chłodno)

 

Jestem ciekawa czy już ktoś z forumowiczów ma już taras. i z czego najlepiej jest go wykonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mateusz

Witam   Przepraszam za dłuższa nieobecność. Jednak dużo pracy mieliśmy przy budowie. Okna, elektryka, hydraulika, za tydzień tynki i posadzki. Poczytałam trochę wypowiedzi i widzę że budujących przybywa. Bardzo mnie to cieszy gdyz domek jest piękny. My budujemy projekt DARIUSZ z wykuszą. Wykusza daje sporo przestrzeni na jadalnię, więc wydaje mi się że warto trochę dopłacić i w nią zainwestować.Oddziela nam też salon od kuchni. (co jest bardzo ważne) Co do kosztów, to nikt nie udzieli poprawnej odpowiedzi. Zależy z czego się buduje, czy samemu czy z ekipą etc.Ale koszty są mniej więcej zgodne z wyliczeniami z kosztorysu. Dodam jeszcze w ramach porady (od naszego budowlańca), kto ma możliwości ogrzewania domku w zimie o prace wykończeniowe właśnie w tym sezonie. Materiały są dużo tańsze niż na wiosna/lato, ekipy schodzą z cen bo już nie sezon itp. My planujemy tak zrobić. Na wiosnę zostawimy tylko taras i elewację (bo już jest stanowczo za chłodno)   Jestem ciekawa czy już ktoś z forumowiczów ma już taras. i z czego najlepiej jest go wykonać?

WitamOla mogłabyś mi przesłać kilka zdjęć waszego domku z zewnątrz i wewnątrz. Mocno się zastanawiam nad tym projektem i będzie mi to bardzo pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji :)huzarski@vip.onet.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam. W tej chwili jesteśmy z mężem na etapie zalewania stropu (w projekcie Dariusz).Chętnie podzielimy się doświadczeniami z budowy. A może ktoś jeszcze buduje zgodnie z tym projektem?

Witam!

Zastanawiam się nad tym projektem , czy mogli by państwo wysłać kilka zdjęć z realizacji ? i jakie ponieśliście państwo dotychczas koszta?I moze jakieś podpowiedzi jesli chodzi o realizacje projektu , oraz czy sa państwo zadowoleni z wyboru :)

huzarski@vip.onet.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

Witam Ola mogłabyś mi przesłać kilka zdjęć waszego domku z zewnątrz i wewnątrz. Mocno się zastanawiam nad tym projektem i będzie mi to bardzo pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji :) huzarski@vip.onet.pl Pozdrawiam

Witam, Pani Olu również proszę o przesłanie zdjęć, oczywiście jeśli to nie problem. Pozdrawiam :) nataliabc1@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominika

Witam serdecznie, mi również bardzo podoba się ten projekt :) Chyba bedzie to ten wymarzony:)

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na e-mail prywal@gmail.com.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość przemek

Witam, my z mężem też budujemy ten domek właśnie jesteśmy na etapie robienia dachu. Troszkę maly jak dla nas, ale trudno. Mam pytanie czy ktos może ma jakieś rozwiązanie jak zagospodarować przestrzeń pod schodami? tam jest dość sporo miejsca i szkoda go zamurować. Pozdrawiam

 

Witam  czy  maja  Panstwo  jakies zdjecie  z budowy  dariusza  malego ???????? jesli  tak  prosze o odpowiedz  na  maila: premek_87@vp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Staszek

Witam. Zastanawiam się również nad budową tego domu tylko chciałbym zobaczyć rozmieszczenie w środku. Jeśli by można to proszę o przesłanie na adres : sleniart@wp.pl. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Norbert

Witam, my z mężem też budujemy ten domek właśnie jesteśmy na etapie robienia dachu. Troszkę maly jak dla nas, ale trudno. Mam pytanie czy ktos może ma jakieś rozwiązanie jak zagospodarować przestrzeń pod schodami? tam jest dość sporo miejsca i szkoda go zamurować. Pozdrawiam
  Witam  czy  maja  Panstwo  jakies zdjecie  z budowy  dariusza  malego ???????? jesli  tak  prosze o odpowiedz  na  maila: premek_87@vp.pl Pozdrawiam

Witam.Jeśli można to proszę podesłać mi zdjęćia z budowy. JEstem zainteresownay kupnem tego projektu. MAm jeszcze jedno pytanie, mam włąsny las i chce właśnie ciąć drzewo na dach. Nie mam projektu i tutaj rodzi się pytanie, czy może mi Pani podesłać na maila wypis z projektu jakich elementow na celagier ile i jakiej dlugosci? Z gory dziękinorbertnorbert69@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...