Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Numeriusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam serdecznie, czy kolumny (z przodu domu i przy tarasie) moga byc proste? Tzn nie poszerzane ku dolowi. Czy nie wplynie to w zaden sposob na projekt?

Witam,

Kształt kolumn można zmienić. Wpłynie to jedynie na wygląd budynku.

Należy jedynie zachować część konstrukcyjną słupa 24x24cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy kolumny (z przodu domu i przy tarasie) moga byc proste? Tzn nie poszerzane ku dolowi. Czy nie wplynie to w zaden sposob na projekt?

Witam,

Można zmienić kształt kolumn.

Wpłynie to jedynie na wygląd budynu.

Należy jedynie zachować część konstrukcyjną słupa: 24x24cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

 

Witam serdecznie, czy kolumny (z przodu domu i przy tarasie) moga byc proste? Tzn nie poszerzane ku dolowi. Czy nie wplynie to w zaden sposob na projekt?

 

Witam,

Kształt kolumn można zmienić. Wpłynie to jedynie na wygląd budynku.

Należy jedynie zachować część konstrukcyjną słupa 24x24cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy w tym projekcie zamiast kolumny która jest z tyłu domu można przedłużyć ściankę boczną, a tym samym powiększyć salon oraz czy można zlikwidować balkon z przodu domu?

Robert

Witam

Zaproponowane przez Pana zmiany w projekcie Numeriusz technicznie możliwe są do wykonania  - najlepiej nanieść je na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia wystawi zgodę na realizację takich zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, chciałabym również poprosić o przesłanie kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń ale wersji z garażem dwustanowiskowym, ponieważ jestem zainteresowany tym projektem. Mój e-mail to: scorpions26@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarosław Brudny

Witam, chciałabym również poprosić o przesłanie kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń ale wersji z garażem dwustanowiskowym, ponieważ jestem zainteresowany tym projektem. Mój e-mail to: scorpions26@wp.pl
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam , chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby mój e-mail to jaroslaw.brudny@op.pl Chcę zamówić ten projekt do końca listopada . Dziękuję za szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby mój e-mail to jaroslaw.brudny@op.pl Chcę zamówić ten projekt do końca listopada . Dziękuję za szybką odpowiedź .

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby.Chcę zamówić ten projekt do końca listopada . Dziękuję za szybką odpowiedź .

bardzo proszę o przesłanie mi też takiej informacji ponieważ jestem w trakcie zbierania materiałów do budowy tego domu. Mój mejl: berni.o@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby.Chcę zamówić ten projekt do końca listopada . Dziękuję za szybką odpowiedź . bardzo proszę o przesłanie mi też takiej informacji ponieważ jestem w trakcie zbierania materiałów do budowy tego domu. Mój mejl: berni.o@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek Dębowski

Witam serdecznie , chciałbym również prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby. Jestem nastawiony na zakup tego projektu w najbliższym czasie i bardzo interesują mnie szczegóły tego domku.

Mój e-mail to maro1981@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , chciałbym również prosić o przesłanie kosztorysu do tego projektu oraz wymiary pomieszczeń oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu oraz więźby. Jestem nastawiony na zakup tego projektu w najbliższym czasie i bardzo interesują mnie szczegóły tego domku. Mój e-mail to maro1981@tlen.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...