Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Numeriusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Szczepan

Witam Proszę o przesłanie materiałów , kosztorysu i zestawienie powierzchni przegród budynku jeśli to możliwe oraz takie samo zestawienie dla projektu Tuliusz na adres mail szczepan308@wp.pl, mamy dylemat wyboru pomiędzy nimi może jakieś rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o przesłanie materiałów , kosztorysu i zestawienie powierzchni przegród budynku jeśli to możliwe oraz takie samo zestawienie dla projektu Tuliusz na adres mail szczepan308@wp.pl, mamy dylemat wyboru pomiędzy nimi może jakieś rady .

Witam
Materiały prześlemy  w poniedziałek.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość grzesiek

Kamil,u nas już stoi. Na wiosnę okna planujemy wstawić. Pozdrawiam

 

Kamil,u nas już stoi. Na wiosnę okna planujemy wstawić. Pozdrawiam

a wjakim miescie prosze o odpowiedz na maila i czy mozna go zobaczyc max.82@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

Kamil,u nas już stoi. Na wiosnę okna planujemy wstawić. Pozdrawiam
 
Kamil,u nas już stoi. Na wiosnę okna planujemy wstawić. Pozdrawiam
a wjakim miescie prosze o odpowiedz na maila i czy mozna go zobaczyc max.82@o2.pl

WitamZaczynam budowę tego domku. Mogę prosić o parę zdjęć na maila moniagruszka@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam. Mam zamiar postawić oto właśnie ten dom. Z budową planuje ruszyć na początku maja i pytanie moje czy mógłbym ktoś mi wysłać na maila kilka zdjęć z budowy jak i efektu końcowego i podać odrazu wymiary tarasu :)

Mój mail: baranek970@gmail.com

Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Łukasz

Witam,

czy jest możliwość zmiany w projekcie układu okien frontu i tyłu domu na taki jak jest w atlancie nowej albo juliuszu nowym czyli 2 okna i jedne drzwi balkonowe (w tym tutaj są po 2 dzrwi balkonowych i jedno okno, a bez sensu wydają mi się drzwi balkonowe od łazienki na piętrze). Czy jest możliwe także zamiast filaru od strony tarasu wbudować normalna ścianę powiększając w ten sposób salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jest możliwość zmiany w projekcie układu okien frontu i tyłu domu na taki jak jest w atlancie nowej albo juliuszu nowym czyli 2 okna i jedne drzwi balkonowe (w tym tutaj są po 2 dzrwi balkonowych i jedno okno, a bez sensu wydają mi się drzwi balkonowe od łazienki na piętrze). Czy jest możliwe także zamiast filaru od strony tarasu wbudować normalna ścianę powiększając w ten sposób salon?

Witam. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, czy w projekcie tym przewidziany jest strop na poddaszu (oddzielającky poddasze od strychu)? Jezeli tak to jaki rodzaj stropu przewidziane jest w projekcie? Proszę też o dostepne materiały i kosztorys na adres mochelek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w projekcie tym przewidziany jest strop na poddaszu (oddzielającky poddasze od strychu)? Jezeli tak to jaki rodzaj stropu przewidziane jest w projekcie? Proszę też o dostepne materiały i kosztorys na adres mochelek@gmail.com

Nad poddaszem strop stanowi konstrukcja więźby dachowej - wełna mineralna pomiędzy jętkami z wykończeniem z płyt g-k na stelażu.

Rysunki przesłałam na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...