Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Numeriusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Piotr M

Witam wszystkich jak poprzednicy proszę o przeslanie kosztorysu i wymiary pomieszczen ,moje pytanie dotyczy balkonu zprzodu bowiem mój pomysl to balkon tzw pod okapem czy jest możliwy dziekuje z góry pmushel@aol.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam. Chcialabym rowniez prosic o przeslanie kosztorysu do tego projektu , wymiary pomieszczen, oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu i więźby. Aktualnie jestem na etapie gromadzenia informacji i danych do tego projektu.

Kolejne pytanie odnosi się do tego ile kosztowałoby poszerzenie garazu o ok 0,5 m ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz : grzywa_wwy@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcialabym rowniez prosic o przeslanie kosztorysu do tego projektu , wymiary pomieszczen, oraz rzuty w celu obliczenia kosztów dachu i więźby. Aktualnie jestem na etapie gromadzenia informacji i danych do tego projektu. Kolejne pytanie odnosi się do tego ile kosztowałoby poszerzenie garazu o ok 0,5 m ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz : grzywa_wwy@wp.pl.

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Marta A

Witam. Ja również proszę o kosztorys, rzuty, wymiary oraz przekrój. Proszę również o informację czy jest możliwość zrobienia podpiwniczenia pod częścią mieszkalną i jaki to koszt. Pozdrawiam. marta.andrusiewicz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam ja tak samo jak poprzednicy proszę o kosztorysu do tego projektu , wymiary pomieszczeń. Pozdrawiam kbaranowski86@wp.pl
Dzień dobry, materiały zostały wysłane.

Witam sprawdzałem maila i wiadomości od Państwa nie mam czy mógłbym prosić o ponowne wysłanie kbaranowski86@wp.plz góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

witam,

mam pytanie odnośnie balkonów na górze Numeriusza  Czy można je zmodyfikować tak, żeby wyglądały jak w projekcie Juliusza Nowego. Jestem zainteresowana Numeriuszem, ale nie chciałabym mieć w łazience i garderobie na górze balkonu.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie odnośnie balkonów na górze Numeriusza  Czy można je zmodyfikować tak, żeby wyglądały jak w projekcie Juliusza Nowego. Jestem zainteresowana Numeriuszem, ale nie chciałabym mieć w łazience i garderobie na górze balkonu.

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Dzień dobry! Geometria płyt balkonowych w obu projektach jest zbliżona. Główna różnica dotyczy otworów okiennych. Oczywiście na etapie adaptacji można wprowadzić zmiany dotyczące stolarki, aby była podobna do Juliusza Nowego. Wraz z projektem otrzyma Pani od nas bezpłatnie pisemną zgodę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...