Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agis


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem dlaczego nie wkleiło moich zdjęć, ale zapraszam na mojego bloga budowlanego http://www.agisprojekt.mojabudowa.pl/, tam jest trochę fotek no i wogóle różne historie na temat budowy Agisa. Pozdrawiam wszystkich:)

 

Witam Ewelina,

jak to dobrze zobaczyć Agisa budowanego przez innych.

Pozdrawiam i życzę szybkiego i bezproblemowego dotarcia do upragnionego finału budowy.

Bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi schody mam jedynie do piwnicy.

Strych jest traktowany jak poddasze nieuzytkowe.

Pozdrawiam Bogzar

 

chodziło mi o schody wejściowe.a tak to ciężko tu dodackomentaż i zdjęcie z tym kodem niewyraznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Ewelina

Witam Ewelina,

jak to dobrze zobaczyć Agisa budowanego przez innych.

Pozdrawiam i życzę szybkiego i bezproblemowego dotarcia do upragnionego finału budowy.

Bogzar

 

Witam

Dziekuję, Twój Agis wygląda imponująco, my trochę pokombinowaliśmy z oknami, ale ustawialiśmy je pod kątem wnętrza, z zewnątrz już tak ekstra nie wygląda (zwłaszcza okno w kuchni od frontu do którego jednak powoli sie przyzwyczajam).Twój Wygląda jak w oryginale i przyznam że taka opcja z zewnątrz ładniej wygląda. Równiez życzę bezproblemowej budowy. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Budowy domu Agis

15.05. do 26.06.2012

1.-tynki wewnetrzne

2.-instalacje wodne i kanalizacyjne

3.-ocieplenie posadzek

4.-ogrzewanie podlogowe

5.-wentylacja

6.-ogrodzenie od strony ogrodu

7.-fundament pod taras + prace ziemne w ogrodzie

8.-przerwa techniczna do wrzesnia

Link gdzie mozna zobaczyc postep prac

 

https://picasaweb.google.com/Bogzar53/DomAGIS26062012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMbmh9Hf9Pbe5QE&feat=directlink

 

 

Pozdrawiam Wszystkich milosnikow Agisa

Bogzar

 

Witam Wszystkich

Dodałem jeszcze do tego linku zdjęcia z poszczególnych etapów budowy.

Pozdrowienia Bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. My z żoną również wybraliśmy ten projekt. Chcemy zacząć na wiosnę. Proszę podajcie jeśli można ile płacicie za budowę do stanu surowego? Czy za m2 czy od całości. Mnie ekipa powiedziała 35 zł/m2 ściany i fundamenty a dach 70zł/m2. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie mam porównania. Budujemy w małopolsce. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Agisem.

 

Witam. Właśnie jestem na etapie nanoszenia zmian do projektu domu Agis z planowanym rozpoczęciem budowy na wiosnę 2013 roku. Byłbym wdzięczny za możliwość określenia przez Pana, o ile jest Pan w stanie, kosztów budowy tego budynku w systemie gospodarczym lub ewentualnie polecenie firmy, która podjęłaby się tej budowy w małopolsce za rozsądną cenę. Prosiłbym o kontakt na adres mailowy: leszek.beliczynski@interia.pl. Pozdrawiam. Leszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik budowy domu Agis

 

29.08.2012 – drzwi wejściowe

04.09.2012 – wod-kan.

07.09.2012 - kominek

15.09.2012 - ocieplenie elewacja wraz z tynkiem cienkowarstwowym i strukturą

15.09.2012 – strych termoizolacja metodą natryskową pianką poliuretanowa

 

link do histori budowy domu Agis https://picasaweb.google.com/111029146593817082397/HistoriaBudowyDomuAgisChmielno2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMbmh9Hf9Pbe5QE&feat=directlink

 

post-460-1347779622,89_thumb.jpg

 

Bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość Anieszka

Witam  :)

Zaczęliśmy jesienią ubiegłego roku do poziomu zerowego.

W tym roku od kwietnia prace ruszyły dalej.

Projekt jest nieco zmieniony - mniej okien w domu i dodane na strychu.

W rzeczywistości jest równie fajny jak na projekcie.

Pozdrawiam Aga  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam  :)

Zaczęliśmy jesienią ubiegłego roku do poziomu zerowego.

W tym roku od kwietnia prace ruszyły dalej.

Projekt jest nieco zmieniony - mniej okien w domu i dodane na strychu.

W rzeczywistości jest równie fajny jak na projekcie.

Pozdrawiam Aga  :)

 

Zycze powodzenia Aga,

 

Bogzar (mieszkaniec Agisa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość
Gratulacje Bogzar:). U nas idzie troszkę wolniej :), ale do przodu. Twój domek i ogród wyszły super. Pozdrawiam.
Timtal wielkie dzieki. Jak tam postepy w budowie?? Bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość timtal

Timtal wielkie dzieki.

Jak tam postepy w budowie??

Bogzar

Witaj Bogzar :) . To Twojego tempa nam sporo brakuje ;) , ale nie narzekam. Jesteśmy już po wylewkach, wcześniej wiadomo( okna, instalacje, podłogówka, tynki...). Ja z żoną to, żeby być precyzyjnym budujemy wersję IIIA. Powolutku idziemy do przodu. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
Gość Gość

Dzień dobry,

jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o informację, czy jest możliwość dopasowania go do MDM-u? Mam na myśli głównie zmniejszenie powierzchni do 100mkw?

Dziękuję za odpowiedz,

Pozdrawiam,

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Dzień dobry,

jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o informację, czy jest możliwość dopasowania go do MDM-u? Mam na myśli głównie zmniejszenie powierzchni do 100mkw?

Dziękuję za odpowiedz,

Pozdrawiam,

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani tym projektem. Proszę o informację, czy jest możliwość dopasowania go do MDM-u? Mam na myśli głównie zmniejszenie powierzchni do 100mkw? Dziękuję za odpowiedz, Pozdrawiam, Agata

Witam,

Istnieje możliwość zmniejszenia powierzchni użytkowej np. poprzez zmniejszenie szerokości całego budynku i w ten sposób powierzchni niektórych pomieszczeń. Można również bez zmiany wymiarów zewnętrznych tak powiększyć powierzchnię pom. gospodarczego na rzecz pomieszczeń użytkowych (korytarza, spizarni) aby zmniejszyć łączną powierzchnię użytkową. Powierzchnia pomieszczenia gospodaczego nie jest bowiem wliczana do powierzchni użytkowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, jest możliwość zamówienia szczegółowego kosztorysu z uwzględnieniem naszych wymagań dotyczących rodzaju materiałów budowlanych?

Witam

Proszę na adres projekty@dobredomy.pl przesłać, jakie zmiany materiałowe chciałby Pan wprowadzić.Zobaczymy jak dużo ich będzie - najprawdopodobniej będzie możliwe przygotowanie takiego kosztorysu w cenie 305zł, musimy jednak najpierw sprawdzić jak wielki to będą zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Załączam kilka zdjęć z realizacji projektu Agis.

Jeszcze daleko do stanu końcowego, ale już mieszkamy :) W tym roku elewacja (deska, kamień), ogrodzenie, ogród, podjazd i zobaczymy jak się wyrobimy ze wszystkim. Dom wybudowany bez kredytu, dlatego nie skończony na zicher. Zdjęcia nie są najaktualniejsze, troszkę poszło już do przodu, jednak przez opieszałość nie mam jeszcze zrobionych zdjęć bieżącego stanu ;)

 

Pozdrawiam

post-20819-0-05022500-1423312347_thumb.jpg

post-20819-0-90334300-1423312358_thumb.jpg

post-20819-0-25449800-1423312368_thumb.jpg

post-20819-0-41610100-1423312378_thumb.jpg

post-20819-0-05866000-1423312416_thumb.jpg

post-20819-0-71057800-1423312431_thumb.jpg

post-20819-0-85300400-1423312444_thumb.jpg

post-20819-0-62416000-1423312493_thumb.jpg

post-20819-0-87299600-1423312865_thumb.jpg

post-20819-0-60484400-1423312874_thumb.jpg

post-20819-0-21825400-1423312930_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...