Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agis


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

No właśnie!! Bogzar, ile można czekać :)/> . Zmiłuj się :blink:/>

 

Witam, przepraszam, że tak długo kazałem czekać.

 

Dziennik Budowy

Styczeń - gotowe dolne źródło pompy ciepła i instalacja elektryczna

Przerwa – ZIMA

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam, że tak długo kazałem czekać.

 

Dziennik Budowy

Styczeń - gotowe dolne źródło pompy ciepła i instalacja elektryczna

Przerwa – ZIMA

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

 

 

 

Witam,

Widzę, że budowa w toku. Idzie wiosna i zapewne prace nabiorą rozpędu(czego życzę). Zachęcam do dalszego umieszczania zdjęć na naszym forum. Dodatkowo niedługo rusza kolejna edycja naszego konkursu, a w nim atrakcyjne nagrody. Szczegóły już wkrótce na stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu Agis na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-dobre-domy-kolejna-edycja-ruszyla

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu Agis na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-dobre-domy-kolejna-edycja-ruszyla

Pozdrawiam

 

Pani Aneto 500KB to strasznie malo :))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

Witam. My z żoną również wybraliśmy ten projekt. Chcemy zacząć na wiosnę. Proszę podajcie jeśli można ile płacicie za budowę do stanu surowego? Czy za m2 czy od całości. Mnie ekipa powiedziała 35 zł/m2 ściany i fundamenty a dach 70zł/m2. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie mam porównania. Budujemy w małopolsce. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Agisem.

 

 

 

Hej, 70zł/m2 dachu? Dla mnie kosmos, ja właśnie szukam fachowców od dachu, cena robocizny do ok. 30-35 zł/m2. Budujemy na podkarpaciu. W Agisie dach jest bardzo prosty, bez lukarń, okien dachowych, więc jakoś mało obaw że ktoś go "zepsuje", na początku niektórzy podawali mi cenę 48-50zł, ale w końcu sami proponowali kwotę 30-35zł. Pozdrawiam.Trzeba się targować i szukać a może trochę zaoszczędzić, wiem to z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennik Budowy domu Agis 19.06.2011 - WIECHA

 

 

Dziennik Budowy domu Agis 07.07.2011 - dach na gotowopost-460-1310083625,7998_thumb.jpg

 

Mam pytanie do Bogzara widze ze nie podnosiles sciany kolankowej a ja sie zastanawiam czy nie podniesc jak uwazasz lepiej zostawic czy dolozyc jednego pustaka w kolo .Dzieki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszce jedna prosba do Bogzar jaka masz wysokosc pomieszczen w domu.Bo u mnie jest wysokosc 258 cm plus 24 cm stropu to wychdzi ze belka dachu bedzie na wysokosci 282 cm a wedlug projektu jest 270cm wysokosc pomieszczen plus 32cm stropu to belka dachu powinna byc na wysokosci 302 cm wiec wiecej niz jest u mnie o 20cm wiec tak mysle czy nie objechac sciany kolankowej jednym pustakiem . Widze ze u Ciebie wyszlo wszystko bardzo ladnie ,wiec jestem ciekaw jaka masz wysokosc pomieszczen . Dzieki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszce jedna prosba do Bogzar jaka masz wysokosc pomieszczen w domu.Bo u mnie jest wysokosc 258 cm plus 24 cm stropu to wychdzi ze belka dachu bedzie na wysokosci 282 cm a wedlug projektu jest 270cm wysokosc pomieszczen plus 32cm stropu to belka dachu powinna byc na wysokosci 302 cm wiec wiecej niz jest u mnie o 20cm wiec tak mysle czy nie objechac sciany kolankowej jednym pustakiem . Widze ze u Ciebie wyszlo wszystko bardzo ladnie ,wiec jestem ciekaw jaka masz wysokosc pomieszczen . Dzieki. :rolleyes:

 

Witam,

przesylam rys. gdzie sa podane wysokosci mojego domu.

Ja zastosowalem strop lany.

Bogzar

e-m bogzar53@gmail.com

 

Koniec limitu 500KB brak miejsca na nastepne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak wygląda front domu Agis.

post-460-1334117556,65_thumb.jpg

Moim zdaniem majstrowanie przy ścianie kolankowej może zakłócić harmonię wysokości - ściana a dach.

Ale to indywidualna sprawa każdego.

Pozdrawiam Bogzar.

Na jakim etapie jest Twoja budowa??

Ps. Aby przedstawiać nowe zdjęcia muszę wycinać te starsze. :angry:

Admin - wielkie dzięki za świąteczne życzenia. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak wygląda front domu Agis.

Dom Agis.JPG

Moim zdaniem majstrowanie przy ścianie kolankowej może zakłócić harmonię wysokości ściana a dach.

Ale to indywidualna sprawa każdego.

Bogzar.

Na jakim etapie jest Twoja budowa??

Ps. Aby przedstawiać nowe zdjęcia muszę wycinać te starsze. :angry:

Admin - wielkie dzięki za świąteczne życzenia. B)

 

Witam,

W takim razie sprawdzę, czy istnieje możliwość zmiany parametrów odnośnie umieszczania zdjęć.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dziennik Budowy domu Agis

15.05. do 26.06.2012

1.-tynki wewnetrzne

2.-instalacje wodne i kanalizacyjne

3.-ocieplenie posadzek

4.-ogrzewanie podlogowe

5.-wentylacja

6.-ogrodzenie od strony ogrodu

7.-fundament pod taras + prace ziemne w ogrodzie

8.-przerwa techniczna do wrzesnia

Link gdzie mozna zobaczyc postep prac

 

https://picasaweb.google.com/Bogzar53/DomAGIS26062012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMbmh9Hf9Pbe5QE&feat=directlink

 

 

Pozdrawiam Wszystkich milosnikow Agisa

Bogzar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...