Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agis


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Właśnie zamówiłem projekt. Bardzo mi sie spodobał. :D Po niewielkich "przeróbkach" będą dwie łazienki i bardziej ustawny salon. Kuchnia połączona ladą z jadalnią i salonem. Zobaczymy co mi wyjdzie jak zacznę budować? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz

Właśnie zamówiłem projekt. Bardzo mi sie spodobał. :D Po niewielkich "przeróbkach" będą dwie łazienki i bardziej ustawny salon. Kuchnia połączona ladą z jadalnią i salonem. Zobaczymy co mi wyjdzie jak zacznę budować? :blink:

 

Witold daj znac na mojego maila jaki kosztorys jest tego projektu: mszatko@is.net.pl

Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold daj znac na mojego maila jaki kosztorys jest tego projektu: mszatko@is.net.pl

Dzieki z gory

 

 

Witam ,

 

i mnie rónież zaciekawił ten projekt bardzo , czy mogę liczyć na Waszą łaskawość i otrzymać

kosztorys na maila : jaroslawtargaszewski@gmail.com , z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Projekt super. Proszę o więcej informacji w sprawie kosztorysu i realizacji projektu. Podczas moch prac będę się również wymieniał doświadczeniami. Pozdrawiam. Mo adres e-mail leszek_dolny@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem projekt. Bardzo mi sie spodobał. :D Po niewielkich "przeróbkach" będą dwie łazienki i bardziej ustawny salon. Kuchnia połączona ladą z jadalnią i salonem. Zobaczymy co mi wyjdzie jak zacznę budować? :blink:

 

Projekt wygląda interesująco. Czy mógł bym prosić o przesłanie kosztorysu na szajtiis@poczta.onet.pl. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość ewelina

Witam

My też jesteśmy zainteresowani tym projektem, wydaje się być dla nas idealny. Tylko nie wiem czy również idealny jest pod względem kosztorysu bo szukamy domku w miarę taniego w budowie. Bardzo proszę w miarę możliwości o zestawienie kosztów bądź cały kosztorys na e-maila: ewelina_00@op.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość klaudia

Witam jestem zainteresowana budową AgisII czy ktos moze juz go buduje? Czy koszty budowy są żeczywiście takie jak podano? Bardzo chciałabym zobaczyś zdjęcia z dudowy tego domu jeśli byłoby to możliwe. Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam!

Nam również spodobał się projekt domu. Właśnie zaczynamy organizować dokumenty potrzebne do rozpoczęcia budowy.

Jeżeli ktoś z zaglądających na to forum może się podzielić garścią informacji - co można w projekcie poprawić, na co zwrócić szczególną uwagę - będę wdzięczny za info na rpietrucha@o2.pl . Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

 

Projekt bardzo nam się spodobał i jesteśmy zdecydowani na jego budowę.. choć nie wiadomo na co zgodzi się nam gmina...

Proszę o pomoc w kwestii kosztorysu projektu bo nigdzie nie mogę tego znaleźć.. no i jeszcze przykładowe rysunki techniczne .. czy macie pomysł skąd to wytrzasnąć.. ??

 

Z góry dziękuję za pomoc, mój mail skrafula@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam,

Jestem w trakcie budowy domu Agis (100% podpiwniczenia) jutro zostanie wylany strop nad piwnicą.

Pozdrawiam Wszystkich Bogzar

 

WItam,

Życzę powodzenia. Równocześnie zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Agis na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w trakcie budowy domu Agis (100% podpiwniczenia) jutro zostanie wylany strop nad piwnicą.

Pozdrawiam Wszystkich Bogzar

 

 

Dziennik budowy domu Agis

 

Projekt został kupiony w ostatnim dniu 2010r z Pracowni DOBREDOMY

Adaptacja i oczekiwanie na pozwolenie budowy 3m-ce.

05.04.2010 - Prace ziemne

06.04.2011 - "Mina gruntowa - torf" mimo badań geotechnicznych - dwa odwierty

07.04.2011 - Wybieranie torfu i zasypanie dziury 30m3 betonu B-2.5

09.04.2010 - Szalunki ławy fundamentowej gotowe do zalania betonem

11-18.04.2011 - Przerwa technologiczna

18.04.2011 - Izolacja pozioma i pierwsze bloczki

21.04.2011 - Mury piwnicy gotowe - 21.04.2011

22.04.2011 - Szalunek stropu nad piwnicą

27.04.2011 - Zbrojenie stropu odebrane przez Kierownika Budowy

28.04.2010 - Wylanie stropu

od 29.04.2011 - Przerwa technologiczna

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ralfA4

Tez przymierzmy sie do budowy tego domu ,ale nie zamierzamy go zmieniac,milo bedzie podgladac Twoja budowe .My zaczniemy na jesien od fudamentow a wiosna przyszlego roku reszta, moze cosc sie dowiemy o kosztah budowy.Pozdrawiam i powodzenia w budowie,sliczny domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość timtal

Witam. My z żoną również wybraliśmy ten projekt. Chcemy zacząć na wiosnę. Proszę podajcie jeśli można ile płacicie za budowę do stanu surowego? Czy za m2 czy od całości. Mnie ekipa powiedziała 35 zł/m2 ściany i fundamenty a dach 70zł/m2. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie mam porównania. Budujemy w małopolsce. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Agisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My z żoną również wybraliśmy ten projekt. Chcemy zacząć na wiosnę. Proszę podajcie jeśli można ile płacicie za budowę do stanu surowego? Czy za m2 czy od całości. Mnie ekipa powiedziała 35 zł/m2 ściany i fundamenty a dach 70zł/m2. Nie wiem czy to dużo czy nie bo nie mam porównania. Budujemy w małopolsce. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Agisem.

 

Witaj timtal.

Ja swoją brygadę znalazłem w Necie dałem ogłoszenie na portalu ………… i do dnia dzisiejszego nie żałuję wyboru.

Prace budowlane przebiegają sprawnie bez mojej obecności na budowie (taka specyfika mojej pracy).

Uzgodniona cena za prace - stan surowy z dachem (odeskowanie plus papa) bez prac ziemnych to…….

Pozdrawiam Bogzar

bogzar53@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...