Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tuliusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Gość Budowlaniec

W projekcie są duże braki wymiarowe np, brak poziomów kalenic ,brak wymiarów rozstawu krokwi nad garażem i wiele innych .Braki utrudniające życie wykonawcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W projekcie są duże braki wymiarowe np, brak poziomów kalenic ,brak wymiarów rozstawu krokwi nad garażem i wiele innych .Braki utrudniające życie wykonawcom.

Witam

Nasze rysunki są zwymiarowane w sposób optymalny umożliwiający poprawną realizację elementów konstrukcji. Informacje na temat rozstawu krokwi są również w formie pisemnej na rysunkach lub w opisie technicznym. Nieznaczne odchyłki w ustawieniu elementów więźby w zakresie bryły budynku są dopuszczalne. Na projekcie budowlanym nie ma możliwości zwymiarowania wszystkich elementów ponieważ rysunek byłby wówczas nieczytelny. Dołożymy jednak wszelkich starań alby wszystkie wymiary niezbędne do poprawnego wykonania budynków według naszych projektów były zawarte.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

witam sprzedam projekt tuliusza w cenie 1600zł (cenna do negocjacji) w skład wchodzą 4 projekty domu, usb, inf od pracowni, katalog produktu i inne gazetki, teczka. wszelkie inne informacje pod nr tel 692-516-414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malgorzata

Witam serdecznie ,mam zamiar budować dom Tulisz lub Tuliusz 2 ,nie możemy się zdecydować...czy mogę prosić dodatkowe materiały,wymiary ,ewentualne wizualizacje i kosztorysy obu projektów.czy istnieje możliwość poszerzenia garażu pojedynczego o 1-2m i jaki byłby ewentualny koszt .bardzo dziękuję i pozdrawiam .malgorzatagmaj@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ,mam zamiar budować dom Tulisz lub Tuliusz 2 ,nie możemy się zdecydować...czy mogę prosić dodatkowe materiały,wymiary ,ewentualne wizualizacje i kosztorysy obu projektów.czy istnieje możliwość poszerzenia garażu pojedynczego o 1-2m i jaki byłby ewentualny koszt .bardzo dziękuję i pozdrawiam .malgorzatagmaj@interia.pl

Witam
Materiały prześlemy w środę.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres marcin.mroz31@gmail.com z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anna

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres kleonek3@interia.pl z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! Proszę mi napisać czy jest mozliwość wprowadzania drobnych zmian do tych projektów?

Witam. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzymają Państwo wówczas bezpłatną zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Koszt uzależniony jest od zakresu zmian. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...