Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tuliusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, projekt jest świetny, ale przydałaby się miarka do sprawdzenia wymiarów pomieszczeń( dł., szer.). Pozdrawiam

Witam

Na swojej stronie www nie posiadamy takiego narzędzia. Proszę podać adres mailowy - podeślę Pani szczegółowo zwymiarowane rzuty i przekroje dla domu Tuliusz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt świetny, tylko jedna sprawa mnie bardzo zastanawia, po co wyjście na balkon z łazienki na piętrze? Czy osoby korzystające z łazienki będą czuły się komfortowo, gdy z pokoju obok w każdej chwili może ktoś wyjść na balkon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt jest świetny, ale przydałaby się miarka do sprawdzenia wymiarów pomieszczeń( dł., szer.). Pozdrawiam
Witam Na swojej stronie www nie posiadamy takiego narzędzia. Proszę podać adres mailowy - podeślę Pani szczegółowo zwymiarowane rzuty i przekroje dla domu Tuliusz.   Pozdrawiam

Bardzo proszę: moniagruszka@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt świetny, tylko jedna sprawa mnie bardzo zastanawia, po co wyjście na balkon z łazienki na piętrze? Czy osoby korzystające z łazienki będą czuły się komfortowo, gdy z pokoju obok w każdej chwili może ktoś wyjść na balkon?

Witam

Wyjście z łazienki na balkon zaprojektowane zostało po to, by można było swobodnie przewietrzyć łazienkę, ewentualnie wywiesić ręczniki, pranie na balkonie. Oczywiście można z tego wyjścia zrezygnować na etapie adaptacji projektu, jeśli miałoby to u Państwa powodować dyskomfort.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuję ślicznie za przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego.

Mam dodatkowe pytanie. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe zestawienie materiałowe? Nie chodzi mi o kosztorys tylko zestawienie materiałowe. Np. Beton - ilość - tyle i tyle, Stal zbrojeniowa - ilość - tyle i tyle.

Jeżeli nie będzie to stanowiło problemu to proszę o przesłanie zestawienia na adres: lokos77@interia.pl

 

Wacham się także pomiędzy projektem Tuliusz a Tuliusz II. Z jednej strony zalezy mi na wiekszym garażu (kosiarka, rower, czy inny sprzęt) a z drugiej strony garaż dwustanowiskowy jest chyba za duży.

 

Jeżeli dodatkowo mógłbym orosić o zestawienie materiałowe projektu Tuliusz II to będę dodatkowo wdzięczny.

 

Zaznaczam iż nie interesuje mnie kosztorys tylko zestawienie materiałów.

 

Pozdrawiam.

Paweł Rogała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ślicznie za przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego.

Mam dodatkowe pytanie. Czy mogą Państwo przesłać szczegółowe zestawienie materiałowe? Nie chodzi mi o kosztorys tylko zestawienie materiałowe. Np. Beton - ilość - tyle i tyle, Stal zbrojeniowa - ilość - tyle i tyle.

Jeżeli nie będzie to stanowiło problemu to proszę o przesłanie zestawienia na adres: lokos77@interia.pl

 

Wacham się także pomiędzy projektem Tuliusz a Tuliusz II. Z jednej strony zalezy mi na wiekszym garażu (kosiarka, rower, czy inny sprzęt) a z drugiej strony garaż dwustanowiskowy jest chyba za duży.

 

Jeżeli dodatkowo mógłbym orosić o zestawienie materiałowe projektu Tuliusz II to będę dodatkowo wdzięczny.

 

Zaznaczam iż nie interesuje mnie kosztorys tylko zestawienie materiałów.

 

Pozdrawiam.

Paweł Rogała

Witam

W przesłanych plikach xls znajdują się po 2 arkusze: elementy, gdzie jest ogólne zestawienia kosztów budowy, oraz drugi arkusz - materiały, gdzie właśnie znajduje się zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Dzisiaj prześlę Panu zestawienia dla obu wersji Tuliusza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...