Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tuliusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Anna Jalowska

Witam czy istnieje możliwość dostosowania tego projektu pod zabudowę bliźniaczą - połączenie wersji prawaz lewą.Proszę o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego na adres: anula _j@poczta.onet.pl. Dziękuję i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje możliwość dostosowania tego projektu pod zabudowę bliźniaczą - połączenie wersji prawaz lewą.Proszę o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego na adres: anula _j@poczta.onet.pl. Dziękuję i pozdrawiam .

Witam

Dom Tuliusz idealnie na daje się do zabudowy bliźniaczej.

Materiały dla projektu prześlę dzisiaj na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Agnieszka S.

Bardzo podoba mi się ten dom już namawiam męża żebyśmy wybrali ten właśnie projekt. Bardzo proszę jeśli jest to możliwe o przesłanie zestawienia materiałowego i kosztorysowego na adres: ELUA1@interia.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alicja Kowalska

Witam czy również mogę prosić takie zestawienie tylko w dwóch wersjach jedno z bloczków wapienno-piaskowych a drugie z pustaków ceramicznych MAX na adres alikow.85@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy również mogę prosić takie zestawienie tylko w dwóch wersjach jedno z bloczków wapienno-piaskowych a drugie z pustaków ceramicznych MAX na adres alikow.85@wp.pl

Witam

Zestawienie mamy przygotowanie w jednej wersji - zawiera ono materiały użyte w projekcie. Jednak prześlę Pani dodatkowo zestawienie powierzchni poszczególnych przegród, które bez problemu pozwoli wyliczyć ilość niezbędnych materiałów na ich wykonanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Bardzo prosiłbym o zestawienie przegród zewnętrznych i wewnętrznych oraz o rysunek szczegółowy pomieszczeń chodzi o wymiary nie w m2 tylko dł i szerokości oraz orientacyjny kosztorys stanu surowego zamkniętego. Z góry dziękuję i pozdrawiam Paweł. pawel22-86@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo prosiłbym o zestawienie przegród zewnętrznych i wewnętrznych oraz o rysunek szczegółowy pomieszczeń chodzi o wymiary nie w m2 tylko dł i szerokości oraz orientacyjny kosztorys stanu surowego zamkniętego. Z góry dziękuję i pozdrawiam Paweł. pawel22-86@o2.pl

Dzień dobry, wszystkie materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, Proszę o przesłanie ogólnego zestawienia materiałowego i kosztorysowego, oraz zestawienie powierzchni poszczególnych przegród na adres joanna-wolska1@wp.pl
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam serdecznie, ja również poproszę o takie zestawienie, mój adres cyklon12125@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...