Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maja


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Piotr

Witam,

Chciałbym zapytać czy w kuchni, spiżarni oraz łazience przy sypialni przewidziano wentylację mechaniczną czy grawitacyjną? Na rzucie dachu nie ma zaznaczonych kominów w tych miejscach.

Dziękuję za odp, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym zapytać czy w kuchni, spiżarni oraz łazience przy sypialni przewidziano wentylację mechaniczną czy grawitacyjną? Na rzucie dachu nie ma zaznaczonych kominów w tych miejscach. Dziękuję za odp, pozdrawiam :)

Witam

W projekcie przewidziano wentylację grawitacyjną - proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl - wskażemy dokładnie w jaki sposób zostało to rozwiązane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest możliwość adaptacji poddasza?

Dzień Dobry!

W projekcie Maja są zaprojektowane wiązary dachowe, więc nie ma możliwości uzyskania tam poddasza użytkowego. Taka zmiana wymagałaby przeprojektowania całej konstrukcji dachu. Przesyłam propozycję podobnych projektów z poddaszem do adaptacji:

https://www.dobredomy.pl/projekt/jezynaII/

https://www.dobredomy.pl/projekt/fabiaX/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna

Dzień dobry,

Czy mogę wiedzieć w jakim kolorze jest elewacja, jaki jest kolor stolarki okiennej i drzwiowej i czy w powyższej wersji na zdjęciu jest daxhówka cementowa czy ceramiczna oraz jaki jest kolor dachówki? Zestawienie kolorystyczne wg mnie perfekcyjne :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Czy mogę wiedzieć w jakim kolorze jest elewacja, jaki jest kolor stolarki okiennej i drzwiowej i czy w powyższej wersji na zdjęciu jest daxhówka cementowa czy ceramiczna oraz jaki jest kolor dachówki? Zestawienie kolorystyczne wg mnie perfekcyjne :) Pozdrawiam

Witam. Elewacja wykończona jest tynkiem w kolorze białym oraz okładziną z płytek klinkierowych w kolorze piaskowym. Stolarka okienna w kolorze jasnym brązowym. Dachówki ceramiczne lub cementowe w kolorze grafitowym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Bartek

Witam. Na rzucie z góry w Projekcie Maja widać po lewej stronie koło stołu w jadalni okno wysunięte poza obrys budynku. Czy adaptując projekt można tą ścianę zaprojektować bez wysuniętego okna, nie wpływając na konstrukcie dachu. Chodzi o to, żeby zmniejszyć szerokość domu, gdyż posiadam działkę o szerokości 22m. O ile zmniejszy się szerokość domu projektując tą ścianę bez wysuniętego okna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na rzucie z góry w Projekcie Maja widać po lewej stronie koło stołu w jadalni okno wysunięte poza obrys budynku. Czy adaptując projekt można tą ścianę zaprojektować bez wysuniętego okna, nie wpływając na konstrukcie dachu. Chodzi o to, żeby zmniejszyć szerokość domu, gdyż posiadam działkę o szerokości 22m. O ile zmniejszy się szerokość domu projektując tą ścianę bez wysuniętego okna. 

Witam

Okno wysunięte jest na 30cm. Na etapie adaptacji projektu można zrezygnować z wysunięcia, wówczas minimalna wymagana szerokość działki zmniejszy się do 21,83m. Nie wpłynie to na konstrukcję dachu.

Nasza Pracowania bezpłatnie wystawi zgodę na realizację powyższej zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam wszystkich, mam pytanie,czy ktoś buduje maje na Podkarpaciu ,bo jeżeli było by to możliwe to chciałbym zobaczyć ten domek na żywo zanim kupię projekt, jeśli ktoś byłby tak dobry to proszę o info na mejla rafal.majewski@spoko.pl dziękuje z góry i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Łukasz88
Witam, czy można otrzymać na email lukasz.szewczak88@wp.pl szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Maja? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Łukasz88 napisał:

Witam, czy można otrzymać na email lukasz.szewczak88@wp.pl szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Maja? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Łukasz88 napisał: Witam, czy można otrzymać na email lukasz.szewczak88@wp.pl szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Maja? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz.
Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!  

Witam, czy mogę również otrzymać szczegôłowe wymiary pomieszczeń projektu "Maja"a adres walwor@wp.pl Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Waldek napisał:
Dzień dobry, w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!  


Witam, czy mogę również otrzymać szczegôłowe wymiary pomieszczeń projektu "Maja"a adres walwor@wp.pl Pozdrawiam

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...