Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maja


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Czy na strychu da się zagospodarować choć ze dwa pokoje? jaka wysokość strychu i w jakim miejscu najlepiej zrobić wejście na strych?

Witam

Wysokość strychu w najwyższym punkcie to 2,35m.

Jest możliwość zagospodarowania poddasza, ale trzeba zmienić konstrukcję stropu oraz więźby dachowej. W tej wersji więźba jest wykonana z prefabrykowanych wiązarów, a strop jest drewniany. Schody najlepiej usytuować w części pomieszczenia gospodarczego.

Tego typu zmiany najlepiej jest wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Karolina

witam juz mam stan surowy jak kogos interesuje  to moge wyslac zdjecia projek dosc mocno przerobiony ale wyszlo p
Witam! jesli to nie problem to poproszę o przesłanie fotek s.splitt@op.pl

Witam :) Mogę prosić o przesłanie zdjęć? kar.gierach@gmail.comPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam http://www.czarownica81.mojabudowa.pl właśnie zaczęliśmy budowę, może ktoś z budujących zechce podzielić się ze mną swoimi uwagami za które będę ogromnie wdzięczna, pozdrawiam

Witam

Zachęcamy do umieszczania zdjęć oraz informacji o budowie również u nas na forum -  sporo ludzi szuka informacji o projekcie w pierwszej kolejności na stronie autora projektu, więc więcej osób trafi na Państwa realizację.

 

Pzodrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

Witam!

Wybraliśmy właśnie ten projekt i wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy dach z kątem nachylenia 30 stopni gdyż Gmina nie wydała pozwolenia na niższy kąt! Teraz na poddaszu mamy miejsce na dwa pokoje i łazienke. Dodaliśmy też 3 okna połaciowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Jolanta

Witam!

Wybraliśmy właśnie ten projekt i wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy dach z kątem nachylenia 30 stopni gdyż Gmina nie wydała pozwolenia na niższy kąt! Teraz na poddaszu mamy miejsce na dwa pokoje i łazienke. Dodaliśmy też 3 okna połaciowe.

 

Witam!

Wybraliśmy właśnie ten projekt i wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy dach z kątem nachylenia 30 stopni gdyż Gmina nie wydała pozwolenia na niższy kąt! Teraz na poddaszu mamy miejsce na dwa pokoje i łazienke. Dodaliśmy też 3 okna połaciowe.

Witam, a można wiedzieć gdzie państwo umieściliście schody na poddasze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Grzegorz

witam umnie juz jest stan surowy otwarty tylko dosc mocno przerobiony jak kogos interesuje niech poda meila to wysle zdjecia moze ktos bedzie chcial zrobic podobnie bo wyszlo rewelacyjie

Witam.

Będę budował dom  Maja i jestem ciekawy co Pan zmieniał w tym projekcie,Bo przyznam że kilka ścianek bym przestawił.

Jeśli można jakieś informacje to był bym wdzięczny.Mój email :grzegorzpawlak72@wp.pl

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, mógłbym  prosić zestawienie kosztowo materiałowe wraz z robocizną  g.stefanski.91@gmail.com

Pozdrawiam i z góry dziękuje :)

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy zestawienie materiałów dla stanu surowego oraz zestawienie powierzchni podstawowych przegród budynku do projektu MAJA.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mogę prosić o zestawienie kosztowo - materiałowe. Rafal Karpiński okperf@gmail.com. Czy przewidzieli Państwo wersję z blachodachówką. Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. Projekt przewiduje pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową. Zmianę materiałów budowlanych można wprowadzić na etapie adaptacji. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość ŁUKASZ

WYBUDOWAŁEM TAKI DOMEK POZOSTAŁA MI KOSTKA MOZE KTOS MA JUZ WYONANE PRACE BRUKARSKIE TAKIE JAK WJAZD TARAZ SCHODY PROSZ O KONTAKT ....

a może Pan podesłać zdjęcia jak prezentuje domek :) ? z góry dziekuję lukekucza@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - kosztorys stanu surowego zamkniętego kosztuje 74zł. Bezpłatnie mogę przesłać Pani zestawienia materiałowe oraz ogólne zestawienia kosztorysowe - materiały te otrzyma Pani w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Witam.

Poproszę o ogólne zestawienia kosztorysowe.

mój email:pajacykmmd@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...