Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy byłaby możliwość zmiany w projekcie tak, aby kąt nachylenia dachu miał min 35 st? Bardzo podoba nam się ten projekt, ale niestety warunki zabudowy nie pozwolą nam na dach inny niż min 35 st. Proszę o odp na maila: malami88r@wp.pl

Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Czy byłaby możliwość zmiany w projekcie tak, aby kąt nachylenia dachu miał min 35 st? Bardzo podoba nam się ten projekt, ale niestety warunki zabudowy nie pozwolą nam na dach inny niż min 35 st. Proszę o odp na maila: malami88r@wp.pl

Z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Wiola

Witam

Zmiany kąta nachylenia dachu można dokonać na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość sylwia

witam jestem w trakcje budowy tego domu jeżeli ktoś ma pytania lopez644@wp.pl

Witam .Bardzo podoba mi sie ten projekt .Moge prosic o koszt budowy ? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość nadania temu domowi charakteru nowoczesnego, takiego jak ma Atena II Nowa ?

Witam,

na dzień dzisiejszy nie mamy w planach wykonania projektu Atena w nowoczesnym charakterze, natomiast na etapie adaptacji można wprowadzić zmiany do projektu wzorując się na projekcie Atena Nowa II. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
witam jestem w trakcje budowy tego domu jeżeli ktoś ma pytania lopez644@wp.pl
Witam .Bardzo podoba mi sie ten projekt .Moge prosic o koszt budowy ? z gory dziekuje

Witam Bardzo bym prosil po podanie kosztow budowy na etapie sso ssz stan deweloperski i koncowy Z gory dziekuje za odpowiedz i poswiecony czas Pozdrawiam allroad81@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...