Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...
  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Zapraszam Państwa do umieszczania zdjęć z realizacji domu Atena na naszym forum. Napewno zainteresują one pozostałych użytkowników.

Dodatkowo zachęcam do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość tomek

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Atena na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Pozdrawiam

 

Witam, jestem na etapie końcowym budowy, wysyłam mojego e-maila , mogę parę zdjęć wysłać Wyślij e-mail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Renata

odsprzedam projekt atena w bardzo korzystnej cenie, niestety musze miec dom z piwnicą gg 35460996 (czerwiec 2011)

 

Witam serdecznie!

Czy to jeszcze aktualne?

Pozdrawiam!

Renata z Bierutowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

www.atenalustro.mojabudowa.pl - mam nadzieję że pobuduję ten fajny domek

 

Witam,

A ja mam nadzieję, że często będzie Pan zaglądał na nasze forum:). Proszę podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z budowy, a zdjęcia na pewno zainteresują pozostałych użytkowników forum.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie da się jednoznacznie określić kosztów budowy, zależy to od tego jaki macie grunt, z czego chcecie budować, jest tyle zmiennych, jeden postawi SSO za 140tyś drugiemu braknie 200tyś.

Jeśli chcecie budować dom musicie usiąść i liczyć ile betonu, ile dachówki i całą masę innych pierdół pododawać do siebie, wtedy będziecie wiedzieć mniej więcej jakiego rzędu to są kwoty.

Same okna i drzwi to koszt od 18tyś do 30tyś, więc jak można odpowiedzieć ile taki dom kusztuje??

Jeśli już się wprowadzę to podam przybliżone koszty ale do tego trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Kastor

Witam też zastanawiamy sie z meżem nad tym projektem i nie wiemy jaki to koszt.

A chcielibyśmy aby domek nie wyszedł drogo.

 

Ja ostatnio wybudowałem niedrogo domek mojemu Reksiowi, mogę podesłać projekty oraz listę materiałową, może wam się spodoba jest naprawdę niedrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...