Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atena


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam też zastanawiamy sie z meżem nad tym projektem i nie wiemy jaki to koszt.

A chcielibyśmy aby domek nie wyszedł drogo.

 

Witam,

Koszty budowy w dużej mierze zależą od kosztów wykonawcy oraz materiałów budowlanych. Sądzę, że warto już teraz, przed podjęciem ostatecznej decyzji o budowie domu, skonsultować się z jakimś sprawdzonym lokalnym wykonawcą i wstępnie ustalić koszty budowy domu. Może okaże się, że "nie taki diabeł straszny, jak go malują" :)

Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z naszym artykułem na temat kosztów budowy domu Koszty budowy domu 2012.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Atena na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam,

A ja mam nadzieję, że często będzie Pan zaglądał na nasze forum:). Proszę podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z budowy, a zdjęcia na pewno zainteresują pozostałych użytkowników forum.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie.

 

właśnie też jestem zainteresowany wszelkimi informacjami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

a czy realne jest wybudować ten dom w kosztorysie "metodą gospodarczą pod klucz tj 250 000pln???

Witam,

Nasze kosztorysy przygotowywane są rzetelnie, są również uaktualniane.

Jeżeli mają jednak Państwo obawy co do kosztów to proponuję zwrócenie się do nas z prośbą o przesłanie dostępnych bezpłatnie informacji na ich temat. Proszę pisać na adres info@dobredomy.pl.

Mogą Państwo również zamówić w naszej pracowni odpłatnie pełny kosztorys.

Dodatkowo pozostaje opcja zlecenia kosztorysu poza naszą pracownią. Aby umożliwić Państwu jego opracowanie udostępnimy szczegółowe rysunki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
a czy realne jest wybudować ten dom w kosztorysie "metodą gospodarczą pod klucz tj 250 000pln???

Spokojnie zmieścisz się w tej kwocie, tylko wymaga to dużo czasu i poświęcenia z Twojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam, Ja już jestem na etapie końcowym , trochę zmieniłem projekt. Ja jestem zadowolony, Wy ocenicie. PozdrawiamWyślij e-mail
Czy mogłabym prosić o zdjęcia z realizacji Państwa domu: m.maciejewska93@interia.pl

Witam serdecznie, bardzo chciałabym zobaczyć Państwa cudo po zmianie i końcowej budowie, jeśli można poproszę o fotki na adres czajecka24@tlen.pl Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marlena

Witam gorąco, bardzo interesuje mnie jakie zmiany zostały wprowadzone i jak wygląda dom, a także czy jest funkcjonalny :)) Bardzo prosze o zdjęcia i informacje na adres : marlenka13@gazeta.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Gość

Witam

Poproszę o zdjęcia z wykończeniem zewnątrz i wewnątrz szukam inspiracji a niedługo koniec budowy adres email sieka1979@wp.pl.

Dziekuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYLWIA

WITAM PODOBA MI SIE STRASZNIE TEN DOM ALE POTRZEBUJE REALNEJ KWOTY JAKA JEST MI POTRZEBA BUDUJAC GO SYSTEMEM GOSPODARCZYM ZE WSZYSTKIM W SRODKU CZYLI INSTALACJE SCIANY PODŁOGI PIECE ITD OBRÓCZ MEBLI BEDE WDZIECZNA ZA POMOC POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Gość

Witam, bardzo podoba mi się projekt domu Atena z zewnątrz, a czy mogłabym od Państwa dostać zdjęcia jak wygląda wewnątrz i ile w przybliżeniu muszę mieć pieniędzy na jego wybudowanie w tym roku. Z góry dziękuję bamchol66@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Poproszę o zdjęcia z wykończeniem zewnątrz i wewnątrz szukam inspiracji a niedługo koniec budowy adres email sieka1979@wp.pl. Dziekuje pozdrawiam.

Witam, czy może się Pan/Pani podzielić informacją o kosztach budowy tego domu? Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...