Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ciekawy II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Od dłuższego czasu poszukuję projektu, który nie tylko będzie funkcjonlany, ale także spodoba mi się jak spojrzę na niego z zewnątrz. Ciekawy podoba mi się już od dawna. Widziałem dyskusję o zdjęciach, można je dodawać po zalogowaniu przy nowym poście :) W miarę możliwości poproszę zdjęcia z realizacji na adres marcinj@outlook.co. Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda w rzeczywistości.

 

Jednym z głównych kryterów dla mnie jest pomieszczenie gospodarcze, które tutaj jest małe. Interesuje mnie możliwość przedłużenia garażu i postawienia ściany w celu uzyskania dodatkowego pomieszczenia, czy taka modyfikakcja jest możliwa (na co to skutkuje)? Lub może ktoś rozwiązał to w inny sposób. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu poszukuję projektu, który nie tylko będzie funkcjonlany, ale także spodoba mi się jak spojrzę na niego z zewnątrz. Ciekawy podoba mi się już od dawna. Widziałem dyskusję o zdjęciach, można je dodawać po zalogowaniu przy nowym poście :) W miarę możliwości poproszę zdjęcia z realizacji na adres marcinj@outlook.co. Jestem bardzo ciekawy jak to wygląda w rzeczywistości.

 

Jednym z głównych kryterów dla mnie jest pomieszczenie gospodarcze, które tutaj jest małe. Interesuje mnie możliwość przedłużenia garażu i postawienia ściany w celu uzyskania dodatkowego pomieszczenia, czy taka modyfikakcja jest możliwa (na co to skutkuje)? Lub może ktoś rozwiązał to w inny sposób. Z góry dziękuję.

Witam

Na etapie adaptacji projektu garaż można wydłużyć wydzielając z niego kotłownię - nasza Pracownia wystawi zgodę na wprowadzenie takiej zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam.

 

Ktoś buduje w okolicach Warszawy? Widziałem, że pojawiło się Legionowo. Wdzięczny byłbym za kontakt, chciałbym obejrzeć dom: marcinj@outlook.com

 

Administratora proszę o rysunek szczegółowy domu z wysokościami i wymiarami pomieszczeń.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, chciałabym prosić o podesłanie szczegółowego projektu z wymiarami pomieszczeń. Do budujących ogromna prośba o przesłanie lub zamieszczenie na forum zdjęć domu. Z góry dziękuję. schanna83@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Przymierzamy się z mężem do projektu CIEKAWY II. Nie będę oryginalna i poproszę o podesłanie zdjęć z budowy,zdjęć wybudowanego już domu. Byłabym za nie ogromnie wdzięczna. Jesteśmy ciekawi jak wygląda dom w realu:)Oczywiście z chęcią poznam doświadczenia z budowy, na co zwrócić uwagę itp. informację

Mój mail to q_rka@o2.pl lub kris.wiszowaty@op.pl

Za wszelkie zdjęcia i informację będę wdzięczna ogromnie :)

 

Czekam i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

proszę o przesłanie zdjęć z budowy. Interesują mnie pomieszczenia wewnątrz jak i elewacje. Mogą to być zdjęcia z budowy jak i po wykonaniu budynku. Mój adres: mateusz.wilk184@gmail.com    Pozdrawiam Mateusz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...
Gość Natalia

Dzień dobry,

Chciałabym zapytać czy ktoś byłby chętny podzielić się zdjęciami i doświadczeniami z budowy domu Ciekawy? Mój adres email ligare21@gmail.com

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...