Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ciekawy II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Witam,mam pytanie odnośnie projektu czy ktoś budował ciekawego?
Witam, ja budowałem ciekawego II, w tej chwili mam przykryty dach. Zrobiłem kilka poprawek, tj. usunąłem wykusz, powiększyłem garaż o 1m (szerokość), podniosłem poddasze o jakieś 25cm, zmniejszyłem drzwi wejściowe do 110cm i powiększyłem drzwi tarasowe do 2,4m. Oprócz tego usunąłem ściankę działową między wiatrołapem a hollem, między kuchnią a salonem zrobiłem barek z cegły rozbiórkowej. Pod schodami zrobiłem schowek z drzwiczkami. Na strychu wydzieliłem 2 pomieszczenia - garderobę oraz łazienkę - strych ma byc w przyszłości sypialnią. Jestem bardzo zadowolony z tego projektu. Projekt ma dwa mankamenty, tj. lukarna łazienkowa nie ma na czym się oprzeć (cieśla sobie poradził, dołożył dodatkową belkę) i coś jest źle obliczone ze schodami. Żeby wejść na strych, trzeba dać dużego kroka. Ale myślę, że to nieduży mankament.   Pozdrawiam
Cześć Piotr :) Czy mógłbyś wysłać kilka fotek domu na @ ? to mój adres kozikanna1@gmail.com ,będę wdzięczna,bo chętnie obejrzę jak prezentuje się "na żywo" . Pozdrawiam,

Witammy rowniez wybudowalismy ciekawy II, obecnie juz w nim mieszkamy i wykanczamy gore. Rowniez zrobilismy kilka poprawek m.in. zlikwidowalismy jeden pokoj nad salonem i mamy nad nim otwarta duza przestrzen oraz dodalismy dodatkowy wykusz w kuchni likwidujac balkon. Kominek w salonie spelnia sie swietnie a my przy tym oszczedzamy na gazie. Ogolnie jestemy zadowoleni z projektu.PozdrawiamyPiotr i Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Piotr

Witam,

 

Ruszamy z budową tego domku w kwietniu, w okolicy wrocławia. Wybraliśmy wersję z mniejszym garażem - odbicie lustrzane.

 

Czy ktoś może się pochwalić zdjęciami z realizacji? :) Będziemy wdzięczni również za wszelkie uwagi odnośnie budowy tego domku.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof.

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam,mam pytanie odnośnie projektu czy ktoś budował ciekawego?
Witam, ja budowałem ciekawego II, w tej chwili mam przykryty dach. Zrobiłem kilka poprawek, tj. usunąłem wykusz, powiększyłem garaż o 1m (szerokość), podniosłem poddasze o jakieś 25cm, zmniejszyłem drzwi wejściowe do 110cm i powiększyłem drzwi tarasowe do 2,4m. Oprócz tego usunąłem ściankę działową między wiatrołapem a hollem, między kuchnią a salonem zrobiłem barek z cegły rozbiórkowej. Pod schodami zrobiłem schowek z drzwiczkami. Na strychu wydzieliłem 2 pomieszczenia - garderobę oraz łazienkę - strych ma byc w przyszłości sypialnią. Jestem bardzo zadowolony z tego projektu. Projekt ma dwa mankamenty, tj. lukarna łazienkowa nie ma na czym się oprzeć (cieśla sobie poradził, dołożył dodatkową belkę) i coś jest źle obliczone ze schodami. Żeby wejść na strych, trzeba dać dużego kroka. Ale myślę, że to nieduży mankament.   Pozdrawiam
Cześć Piotr :) Czy mógłbyś wysłać kilka fotek domu na @ ? to mój adres kozikanna1@gmail.com ,będę wdzięczna,bo chętnie obejrzę jak prezentuje się "na żywo" . Pozdrawiam,

Witammy rowniez wybudowalismy ciekawy II, obecnie juz w nim mieszkamy i wykanczamy gore. Rowniez zrobilismy kilka poprawek m.in. zlikwidowalismy jeden pokoj nad salonem i mamy nad nim otwarta duza przestrzen oraz dodalismy dodatkowy wykusz w kuchni likwidujac balkon. Kominek w salonie spelnia sie swietnie a my przy tym oszczedzamy na gazie. Ogolnie jestemy zadowoleni z projektu.PozdrawiamyPiotr i Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

Witam

Prosimy o kilka zdjęć tu na forum, a także zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym. Szczegóły znajdzie Panu tutaj:https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

Piotr,

 

Proszę podeślij zdjęcia na office@mercasil.pl

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Bardzo,bardzo podoba mi się projekt Ciekawy II :) Czy mógłby ktoś przesłać mi na maila zdjęcia jak na żywo wygląda ten dom :) ?

skrzypiecnatalka@gmail.com Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

Witam!

Ruszamy z budową Ciekawego w czerwcu (okolice Koszalina). Mamy nadzieję, że w rzeczywistości dom jest równie ładny jak w projekcie :)  Bylibyśmy bardzo wdzięczni za podesłanie zdjęć z realizacji na maila: impala0404@hotmail.com 

 

Pozdrawiam

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika

Witam      Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)
Piotr,   Proszę podeślij zdjęcia na office@mercasil.pl Dziękuję

Witam, również jestem zainteresowana tym cudnym projektem, poproszę o zdjęcia na biuro@mpdecor.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

 

Mój email to: ks @ topcoders.eu

 

Z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam      Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)
  Mój email to: ks @ topcoders.eu   Z góry dziekuję :)

proszę o zdjęcia adam.koprowski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Tez rozważamy budowę tego domu i bardzo ciekawi mnie jak wyglada inwestycja zrealizowana. b Będę wdzięczna za zdjęcia pod adresem bary6@op.pl

 

Witam!

Rownież rozwazam budowe Ciekawego II jezeli mozna to tez bym poprosil o zdjecia na lipa03@wp.pl Interesuje mnie zwlaszcza gorna kondygnacja i wysoksc scianki kolankowej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sławek

Witam moze by administrator tej strony zatroszczył sie troche o zainteresowanych kupnem projektu i dodał opcje dodawania zdjec w poscie a nie tylko privat na maile sam jutro zaczynam tynki wew i dorzuciłbym jakies fotki tylko dla wgladu wszystkich.....Pomyscie o tym.Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze by administrator tej strony zatroszczył sie troche o zainteresowanych kupnem projektu i dodał opcje dodawania zdjec w poscie a nie tylko privat na maile sam jutro zaczynam tynki wew i dorzuciłbym jakies fotki tylko dla wgladu wszystkich.....Pomyscie o tym.Pozdrawiam.

Witam

Opcja dodawania zdjęć dostępna jest na forum - wystarczy tylko założyć konto na forum lub się zalogować, jeśli ktoś już takie konto posiada ( nie ma opcji dodania zdjęć dla osób, które mają status "gość" ). Wówczas dokonując wpisu korzystamy z przycisku  "więcej opcji" dostępnego tuż pod oknem dialogu, i tam jest opcja "dodaj pliki".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Gość Aleksandra

Witam my rowniez wybudowalismy ciekawy II, obecnie juz w nim mieszkamy i wykanczamy gore. Rowniez zrobilismy kilka poprawek m.in. zlikwidowalismy jeden pokoj nad salonem i mamy nad nim otwarta duza przestrzen oraz dodalismy dodatkowy wykusz w kuchni likwidujac balkon. Kominek w salonie spelnia sie swietnie a my przy tym oszczedzamy na gazie. Ogolnie jestemy zadowoleni z projektu. Pozdrawiamy Piotr i Agata

Witam!

 

Jestesmy zdecydowani wybudowac CIEKAWEGO II. Czy moglabym liczyc na kilka fotek z budowy Panstwa domu? Moj e-mail a.lewkowicz88@gmail.com . pozdrawiam serdecznie! Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra

Witam 

 

 

Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)

Witam! Prosze o kilka zdjec Ciekawego II w realu :) Moj e-mail a.lewkowicz88@gmail.com . pozdrawiam serdecznie. Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość wrocławianka

Witam      Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)
Witam! Prosze o kilka zdjec Ciekawego II w realu :) Moj e-mail a.lewkowicz88@gmail.com . pozdrawiam serdecznie. Aleksandra

Hej jesteśmy z Wrocławia i chcemy budować ciekawego - prosze o maila mam trochę pytań o realizację - pozdrawiam i czekam m.samojedny@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Gość

Witam      Mieszkamy pod Wroclawiem w ciekawym II, lekko zmodyfikowanym. Prosze o maila podeslemy zdjecia:)
Witam! Prosze o kilka zdjec Ciekawego II w realu :) Moj e-mail a.lewkowicz88@gmail.com . pozdrawiam serdecznie. Aleksandra

Witam, jesteśmy na etapie stanu zero. Proszę o zdjęcia z budowy na mail irwin86@wp.pl. pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...