Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Amazonka


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość Dawid

Ja jestem zdecydowany na ten projekt, ale w sprzedazy bedzie on dopiero od 17 lutego, odrazu zamiawiam i daje do adaptacji. Zaczynam budowe latem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdecydowany na ten projekt, ale w sprzedazy bedzie on dopiero od 17 lutego, odrazu zamiawiam i daje do adaptacji. Zaczynam budowe latem, pozdrawiam

 

Witam,

To życzę powodzenia w załatwianiu formalności i ładnej pogody dla budowlańców:). No i czekamy na jakieś wieści z placu budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Ja już dostałem projekt Amazonka i właśnie dokonują się minimalne zmiany i adaptacja. Do końca marca mam mieć gotową adaptacje i przystosowanie, składamy wniosek o pozwolenie i kwiecień/maj będę miał papiery z głowy. Jak nic się nie zmieni to latem ruszamy z budową. A ktoś może już buduje ten projekt??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja już dostałem projekt Amazonka i właśnie dokonują się minimalne zmiany i adaptacja. Do końca marca mam mieć gotową adaptacje i przystosowanie, składamy wniosek o pozwolenie i kwiecień/maj będę miał papiery z głowy. Jak nic się nie zmieni to latem ruszamy z budową. A ktoś może już buduje ten projekt??

 

Witam,

Wspaniałe wiadomości. W takim razie czekamy na pierwsze zdjęcia z budowy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margola

Witam,

My też zakupilismy ten projekt. Mamy gotowe papiery do złożenia i czekamy tylko na adaptację. Planujemy zmiany na poddaszu: powiększenie łazienki o garderobę (na pralnię), zamiast okien dachowych w strychu robimy 1 na ścianie od północy w naszym przypadku bo zakupilismy lustrzane odbicie. W sumie to robimy tylko 2 okna dachowe, bo w pokojach 2/3 i 2/4 nie są one potrzebne wg nas.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

My też zakupilismy ten projekt. Mamy gotowe papiery do złożenia i czekamy tylko na adaptację. Planujemy zmiany na poddaszu: powiększenie łazienki o garderobę (na pralnię), zamiast okien dachowych w strychu robimy 1 na ścianie od północy w naszym przypadku bo zakupilismy lustrzane odbicie. W sumie to robimy tylko 2 okna dachowe, bo w pokojach 2/3 i 2/4 nie są one potrzebne wg nas.

 

pozdrawiam

 

Zastanówcie się nad przeniesieniem łazienki u góry nad wc na poziomie 0,0. Ja tak zrobiłem, zaoszczedzam na dodatkowym pionie kanalizacyjnym gdzies przez pokoj na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margola

Zastanówcie się nad przeniesieniem łazienki u góry nad wc na poziomie 0,0. Ja tak zrobiłem, zaoszczedzam na dodatkowym pionie kanalizacyjnym gdzies przez pokoj na dole.

 

A co zrobisz z balkonem w takim układzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz z balkonem w takim układzie?

 

postawie ściane tak żeby balkon był w pokoju 2/3 razem z wykuszem. dzis bylem w podobnym domu ambrozja 1, ktory jest podobny i wlasnie tak maja zrobione, fajnie to wyglada i tansze w budowie, ale kazdy musi sam sobie dopasowac wszystko pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawie ściane tak żeby balkon był w pokoju 2/3 razem z wykuszem. dzis bylem w podobnym domu ambrozja 1, ktory jest podobny i wlasnie tak maja zrobione, fajnie to wyglada i tansze w budowie, ale kazdy musi sam sobie dopasowac wszystko pod siebie.

 

Witam,

Widzę, że nasze domki się intensywnie budują. Zachęcam do nadsyłania zdjęć na nasz konkurs fotograficzny. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie https://www.dobredomy.pl/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-dobre-domy-kolejna-edycja-ruszyla .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Amazonka na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w odpowiedzi do Beaty to postaram sie zrobić skany po adaptacji moze jeszcze w tym tygodniu, aktualnie projekty leza w starostwie powiatowym i czekam na pozwolenie, wiec jak tylko bede mial skan poddasza to zaraz podesle tylko prosze o maila.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w odpowiedzi do Beaty to postaram sie zrobić skany po adaptacji moze jeszcze w tym tygodniu, aktualnie projekty leza w starostwie powiatowym i czekam na pozwolenie, wiec jak tylko bede mial skan poddasza to zaraz podesle tylko prosze o maila.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

Widzę, że budowa domu zbliża się wielkimi krokami. Proszę dać znać, jak uzyska Pan pozwolenie na budowę. Trzymamy kciuki :)

Zachęcam także do założenia swojego tematu w kategorii forum Załóż swój Dziennik Budowy

Sądzę, że warto podzielić się z innymi swoim doświadczeniem w zakresie prowadzenia i przebiegu budowy domu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dawida PODAJĘ SWOJEGO MAILA bbanas3008@interia.pl a mam pytanie gdzie budujesz ten dom chetnie bym zobaczyła jak bedzie wybudowany bo my dopiero jesteśmy na samym poczatku załatwiania papierów i nie wiem czy w tym roku wystartujemy? A zmieniasz kotłownię? My przenosimy kotłownię na tył garażu. A w miejsce kotłowni będzie pralnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dawida podaje swojego maila bbanas3008@interia.pl Jeśli byś mógł to mi prześlij te skany z góry bardzo dziękuje! Gdzie ty ten dom budujesz?? Chętnie byśmy zobaczyli wybudowany juz dom. My jesteśmy na samym poczatku załatwiania papierów. Szukam też kierownika budowy (inspektora)żeby mi prowadził całą budowe i załatwił wszystkie papiery i gotowe pozwolenie dostarczył do domu, który jest również architektem który mi naniesie zmiany w projekcie. My jesteśmy z okolic Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dawida podaje swojego maila bbanas3008@interia.pl Jeśli byś mógł to mi prześlij te skany z góry bardzo dziękuje! Gdzie ty ten dom budujesz?? Chętnie byśmy zobaczyli wybudowany juz dom. My jesteśmy na samym poczatku załatwiania papierów. Szukam też kierownika budowy (inspektora)żeby mi prowadził całą budowe i załatwił wszystkie papiery i gotowe pozwolenie dostarczył do domu, który jest również architektem który mi naniesie zmiany w projekcie. My jesteśmy z okolic Krakowa.

 

Witam,

Chętnie bym Wam pokazał dom, jak tylko będzie postawiony, ale myślę, że okolice Bydgoszczy są trochę daleko, chyba, że będziecie latem mieli wypad nad polskie morze, to z autostrady A1- węzeł Nowe Marzy jest ok 10 km. Ja aktualnie czekam na pozwolenie, tak jak juz pisalem mamy zrobione wszystkie zmiany, adaptacje i uzgodnienia. Czekamy i może jak sie uda to w maju-czerwcu zaczynamy. Nadzór nad budową prowadzi mi ta sama osoba, która robiła adaptacje i zaniosła papiery do starostwa powiatowego z wnioskiem o pozwolenie. A budować nam bedzie firma, od- ławy, fundamenty, izolacje, chudziak, mury + ściany działowe, strop terriva , schody lane, wieźba+deska+papa, dachówka ceramiczna, kominy segmentowe. Jak ktoś ma juz wycenę takiej roboty niech napisze, nam juz podali cene, ale jestem ciekawy ile w innych miejscach PL taka praca kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...