Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Kąt nachylenia dachu


Gość aklime888@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aklime888@gmail.com

Dzień dobry.

Czy ktoś z Państwa zmieniał w projekcie Hawana kąt nachylenia dachu do 30 stopni? Jeśli tak, proszę o opinię, a najlepiej zdjęcia, jak wpłynęło to na wygląd bryły budynku.

Co myślicie o zmianie kąta nachylenia dachu? Warto w to brnąć (wymóg planu zagospodarowania), czy lepiej szukać innego projektu. 

Projekt Hawana, z tym małym wyjątkiem, idealnie spelnia moje oczekiwania, natomiast mam mieszane uczucia, co do dachu 30 stopniowego w budynku parterowym. Będę wdzieczna za opinie.

Pozdrawiam,

Emilia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość aklime888@gmail.com napisał:

Dzień dobry.

Czy ktoś z Państwa zmieniał w projekcie Hawana kąt nachylenia dachu do 30 stopni? Jeśli tak, proszę o opinię, a najlepiej zdjęcia, jak wpłynęło to na wygląd bryły budynku.

Co myślicie o zmianie kąta nachylenia dachu? Warto w to brnąć (wymóg planu zagospodarowania), czy lepiej szukać innego projektu. 

Projekt Hawana, z tym małym wyjątkiem, idealnie spelnia moje oczekiwania, natomiast mam mieszane uczucia, co do dachu 30 stopniowego w budynku parterowym. Będę wdzieczna za opinie.

Pozdrawiam,

Emilia

Dzień dobry,

zmiana kąta nachylenia dachu o 5 stopni nie wpłynie w znacznym stopniu na bryłę budynku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Dnia 19.10.2020 o 23:36, Edi napisał:

Witam, podnosiliście bloczki żeby zrobić poddasze użytkowe? Mamy podobny plan... 

Robiliście do tego schody czy zostały te z projektu? 

Tak, podnieśliśmy poddasze o 2 bloczki.

Schody w salonie będą kręcone zamiast  przedłużenia blatu roboczego w kuchni, ponieważ zrobiliśmy antresole  i jeden pokój gościnny. Nad garażem graciarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2020 o 19:54, justi80 napisał:

Tak, podnieśliśmy poddasze o 2 bloczki.

Schody w salonie będą kręcone zamiast  przedłużenia blatu roboczego w kuchni, ponieważ zrobiliśmy antresole  i jeden pokój gościnny. Nad garażem graciarnia :)

O ja tez byłabym wdzięczna za zdjęcia :) nie będą państwo robić wogole tego blatu roboczego czy będzie mniejszy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2020 o 19:54, justi80 napisał:

Tak, podnieśliśmy poddasze o 2 bloczki.

Schody w salonie będą kręcone zamiast  przedłużenia blatu roboczego w kuchni, ponieważ zrobiliśmy antresole  i jeden pokój gościnny. Nad garażem graciarnia :)

Mamy wlasnie podobne plany tylko zastanawiam się gdzie wcisnąć schody... 

A gdzie budujecie swója hawanke? Byłaby możliwość zerknięcia na te zmiany w projekcie jak wyszły na żywo?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...