Jump to content
Forum dobredomy.pl

Meloody11

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Meloody11's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

0

Reputation

 1. Ile wyszła państwa dachówka ? I ile montaż dachówki ? Tez chcemy ta dachówkę jak to wyszło finansowo ?
 2. A spiżarka państwo zlikwidowali w związku z usunięciem ścianki ? Można więcej zdjec kuchni poprosić . My dopiero na etapie konstrukcji dachu . Ale nie długo bedIemy stawiać ścianki i się zastanawiamy czy zostawić spiżarnie czy lepiej zrobić z korytarza garderobę..
 3. Oddali wyglada cudownie :))))
 4. Ciekawa jestem czy już państwo zrobili schody ?? Jeśli tak to teraz ja będę wdzięczna za zdjęcia ;))) bo jesteśmy z problemem jak je ulokować
 5. Pięknie ! Wszystkie te wasze domu cudowne nie mogę się doczekać kiedy u nas tak będzie. A co maja państwo położone na tarasie ? Deski? Mozna prosoc więcej zdjec z tarasu ?
 6. O ile maja państwo wysunięte belki z boku zgodnie z projektem czy były wydłużane ? Wyglądają na dłuższe niż w projekcie ale może mi się wydaje
 7. czy posiada pani więcej zdjec z salonu chodzi mi o górę dostrzegłam ze na szczucie w sensie wejścia na strych maja państwo otwarta przestrzeń . Czy mozna Prosić o zdjęcia jak to wyglada . I czy zrobili państwo już schody jeśli są zdjęcia byłabym baaaardzo wdzięczna ! Piękna budowa !!!
 8. Ale u was pięknie !!!! Jaki wyszedł państwu koszt za dach w sensie blacha i położenie ?? Wyglada ekstra !
 9. O ja tez byłabym wdzięczna za zdjęcia nie będą państwo robić wogole tego blatu roboczego czy będzie mniejszy ?
 10. O widzę ze państwo tak jak my podwyższyli o trzy pustaki , czy maja państwo więcej zdjec z zewnątrz i ogólnie ??:) byłabym wdzięczna bo to dopiero przed nami :)) można tu lub na meila jak wygodniej jeśli się uda będę wdzięczna meloody@o2.pl
 11. Pięknie ! Gratuluje szybkiego postawienia!! W jakim miejscu budują państwo hawanke dokładniej ?
 12. No u nas troszkę zmieniliśmy okna i daliśmy w pare miejsc do wyceny ale poniżej 25 tysięcy z montażem to nie ma szans ???
 13. Pięknie macie no my obecnie zalewamy strop . A mam zapytanie czy wydłużał Pan krokwie czy są zgodnie z projektem ? My podwyższyliśmy trochę poddasze i dlatego podgladuje jak to z tymi krokwiami bo chyba zrobimy je trochę dłuższe żeby zgubić wysokość budynku Chcielismy taki fajny parterowy a w ostatniej chwili sąsiad nas przekonał aby jednak troszkę podwyższyć hawanke a z ciekawości ile wydał Pan na ten moment do tego stanu ?
 14. Jak idą prace ??? Okna będą państwo robić w tym roku ? Jak tak to jakie koszta ?
 15. Meloody11

  HAWANA KRK

  Jakie koszta poniesione do stanu ze zdjec ??? Dziekuje
×
×
 • Create New...