Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nala III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzień Dobry czy mogę prosić o przesłanie darmowych materiałów dotyczących w/w projektu zarówno w wersji podstawowej jak i odbicia lustrzanego? dziękuję bardzo, mój e-mail: imess@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Gość E.Kosicka napisał:

Wiytam, jakie wymiary działki są potrzebne do postawienia tego domu? Czy 133 m to całość? Czy bez garazu.Pozdrawiam Ela

Dzień dobry, minimalne wymiary działki 2752x1958 cm, 133m2 to powierzchnia użytkowa  + pow garażu 20,3m2 + pom. gosp. 8,5 m2. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość E.Kosicka
11 godzin temu, Gość E.Kosicka napisał: Wiytam, jakie wymiary działki są potrzebne do postawienia tego domu? Czy 133 m to całość? Czy bez garazu.Pozdrawiam Ela
Dzień dobry, minimalne wymiary działki 2752x1958 cm, 133m2 to powierzchnia użytkowa  + pow garażu 20,3m2 + pom. gosp. 8,5 m2. Pozdrawiam.

Serdecznie dziękuje...cudowny jest...i chyba będzie mój. Ale na razie spokojnie...robię rozeznanie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
W dniu 10.02.2019 o 07:01, Gość kasia napisał:
Projekt domu Nala III Szczegółowy opis projektu domu Nala III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/nalaIII   Zapraszamy do dyskusji!  


my już ten projekt mamy kupiony :) nie mogę doczekać się budowy:)

Witam 

Kiedy Pani zaczyna budowę? w jakim rejonie będzie budowany ten dom? też jestem zainteresowany tym projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
W dniu 10.02.2019 o 07:01, Gość kasia napisał:
Projekt domu Nala III Szczegółowy opis projektu domu Nala III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/nalaIII   Zapraszamy do dyskusji!  


my już ten projekt mamy kupiony :) nie mogę doczekać się budowy:)

witam

kiedy zaczynacie? nanosili Państwo jakieś zmiany w projekcje? w jakim rejonie polski będzie budowany ten dom? proszę o kontakt bo też jesteśmy zainteresowani tym projektem andrewk38@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesio1712
Dzień dobry, czy jest szansa otrzymać na maila uproszczone zestawienie materiałów? Jeśli jest taka możliwość to podaję maila: g.cylwik@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość grzesio1712 napisał:

Dzień dobry, czy jest szansa otrzymać na maila uproszczone zestawienie materiałów? Jeśli jest taka możliwość to podaję maila: g.cylwik@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Zestawienie materiałów do stanu surowego zostało wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Irek
Witam Bardzo proszę o przesłanie uproszczonego zestawienia materiałów na adres: irecco71@gmail.com. Z góry Dziękuję. Czy jest przewidziany dla tego budynku projekt rekuperacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Irek napisał:

Witam Bardzo proszę o przesłanie uproszczonego zestawienia materiałów na adres: irecco71@gmail.com. Z góry Dziękuję. Czy jest przewidziany dla tego budynku projekt rekuperacji?

Dzień dobry,

zestawienie zostało wysłane na podany adres.

Posiadamy gotowy projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla tego projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dzień dobry, Czy jest możliwość przesunięcia ściany z kominem kotła c.o.? Szerokość elewacji się zwiększy. Wzrośnie też oczywiście powierzchnia garażu. Czy taka zmiana podlega pod gratisową zgodę na zmiany w dokumentacji, czy musicie to Państwo zmieniać jako autor projektu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Maciej napisał:

Dzień dobry, Czy jest możliwość przesunięcia ściany z kominem kotła c.o.? Szerokość elewacji się zwiększy. Wzrośnie też oczywiście powierzchnia garażu. Czy taka zmiana podlega pod gratisową zgodę na zmiany w dokumentacji, czy musicie to Państwo zmieniać jako autor projektu?

Dzień dobry,

Istnieje możliwość wprowadzenia takich zmian w projekcie.

Zmiany można zlecić nam, są one dodatkowo płatne.

Można również zlecić je architektowi adaptującemu. Wówczas otrzyma Pan od nas bezpłatną zgodę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Arkadiusz
Proszę o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada. Z góry dziękuję mój adres to a.kujawa1986@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Arkadiusz napisał:

Proszę o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada. Z góry dziękuję mój adres to a.kujawa1986@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arkadiusz
10 godzin temu, Gość Arkadiusz napisał: Proszę o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada. Z góry dziękuję mój adres to a.kujawa1986@gmail.com
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Super dostałem :) Dziękuję uprzejmie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...