Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nala III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam, czy moge prosic o przeslanie darmowego zestawienia materialow do stanu surowego dla projektu Nala III? Podaje adres: michalkotlinski@poczta.fm Z gory dziekuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 10.02.2019 o 08:01, Gość kasia napisał:
Projekt domu Nala III Szczegółowy opis projektu domu Nala III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/nalaIII   Zapraszamy do dyskusji!  


my już ten projekt mamy kupiony :) nie mogę doczekać się budowy:)

Dzień dobry.

 

W jakim rejonie będzie Pani budować dom? Proszę ewentualnie o informację na tomasz_my@op.pl Nie ukrywam, że jestem bardzo zainteresowany projektem i wszelkimi informacjami związanymi z jego budową.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rembiewski

Czy "Dobre Domy", mają w zanadrzu projekt domu sytuujący się pomiędzy Nala II a NalaIII ? Mój ideał to Nala III bez garażu i krótszym o 1-2 m froncie. Układ wnętrz bardzo mi odpowiada.

Zbigniew Rembiewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2019 o 17:36, Gość Rembiewski napisał:

Czy "Dobre Domy", mają w zanadrzu projekt domu sytuujący się pomiędzy Nala II a NalaIII ? Mój ideał to Nala III bez garażu i krótszym o 1-2 m froncie. Układ wnętrz bardzo mi odpowiada.

Zbigniew Rembiewski

Dzień dobry!

Obecnie nie jest przewidziana kolejna wersja projektu. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Zmiany w projekcie może Pan zlecić architektowi na etapie adaptacji. Od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni, ale usługa taka jest dodatkowo płatna, a koszt zależy od rodzaju zmian.

W razie dalszych pytań proszę o kontakt mailowy z naszym działem obsługi klienta: e-mail: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
On 2/18/2019 at 5:50 PM, Guest Andrzej said:

witam

kiedy zaczynacie? nanosili Państwo jakieś zmiany w projekcje? w jakim rejonie polski będzie budowany ten dom? proszę o kontakt bo też jesteśmy zainteresowani tym projektem andrewk38@interia.pl

Witam. Rowniez mamy zamiar budowac Nale 3. Czy mozna sie skontaktowac? Jolaa@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2019 o 22:36, Gość Pati napisał:

Czy są tutaj osoby, które są w trakcie budowy? Mam kilka pytań. 

ja buduje Nala III jestem na etapie dachu, jak masz jakies pytania napisz mjawid@hotmail.com, mam sporo spostrzezen  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuje, czy mogę jeszcze poprosić o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada, na adres email: malaniakdarek@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Darek napisał:

Dziękuje, czy mogę jeszcze poprosić o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada, na adres email: malaniakdarek@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość patrycja

Witam, jestem zainteresowana projektem Nala III mogę jeszcze poprosić o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada oraz orientacyjną liczbę potrzebnych materiałów? adres e-mail: patylka@o2.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gość patrycja napisał:

Witam, jestem zainteresowana projektem Nala III mogę jeszcze poprosić o przesłanie rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada oraz orientacyjną liczbę potrzebnych materiałów? adres e-mail: patylka@o2.pl

pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, czy mogę prosić o przesłanie darmowego zestawienia materiałów dla projektu Nala III? i jeszcze rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada, na adres email: remikb83@o2.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Remik napisał:

Witam, czy mogę prosić o przesłanie darmowego zestawienia materiałów dla projektu Nala III? i jeszcze rzutów wraz z wymiarami pomieszczeń, wymiary fundamentów oraz kat nachylenia dachu i powierzchnię jaką dach posiada, na adres email: remikb83@o2.pl 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Nie udostępniamy rysunków konstrukcyjnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...