Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lisa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

21 godzin temu, Gość DRIVER napisał:

Witam serdecznie. Interesuje mnie kosztorys owej budowy. Bardzo prosze o przesłanie specyfikcji na emeil m-kozuchowski@wp.pl

Dzień dobry!

Projekt Lisa jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mariusz
Witam, bardzo podoba mi się ten projekt. 10 lat temu kupiłem projekt Kaliope, mieszkam w nim, ale jak popatrzyłem teraz na ten, to stwierdziłem że mieszkam w kurniku. Zburzę go i zbuduję ten. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Mariusz napisał:

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt. 10 lat temu kupiłem projekt Kaliope, mieszkam w nim, ale jak popatrzyłem teraz na ten, to stwierdziłem że mieszkam w kurniku. Zburzę go i zbuduję ten. :)

Dzień dobry, cieszę się, że podoba się Panu nasz projekt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mario

Dzien dobry.  Piękny projekt. Czy jest możliwość otrzymać rysunek z wymiarami pomieszczeń, na adres mbartela@interia.pl Macie Państwo przygotowany ten projekt? Czy czas realizacji się zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 07:53, Gość Mario napisał:

Dzien dobry.  Piękny projekt. Czy jest możliwość otrzymać rysunek z wymiarami pomieszczeń, na adres mbartela@interia.pl Macie Państwo przygotowany ten projekt? Czy czas realizacji się zmienił?

Dzień dobry, projekt jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej. Będzie gotowy pod koniec miesiąca, wówczas będą również dostępne materiały szczegółowe. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu ‎30‎.‎03‎.‎2019 o 21:19, cytrunia333 napisał:

Witam również poproszę o rysunki szczegółowe oraz informacje kiedy będzie dostępna wstępna wycena budowy. Pozdrawiam Ola

aleksandranowicka@int.pl

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe zostały wysłane na podany adres.

Przewidywany termin zakończenia prac nad kosztorysami to połowa kwietnia.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Izabela
Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne w przyszłym tygodniu, pod koniec lutego był skończony projekt techniczny na podstawie którego zlecamy zrobienie kosztorysów. Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Izabela
16 godzin temu, Gość Izabela napisał: Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne w przyszłym tygodniu, pod koniec lutego był skończony projekt techniczny na podstawie którego zlecamy zrobienie kosztorysów. Pozdrawiam.  

Dziękuje bardzo. Jak tylko pojawi się kosztorys to proszę o informacje na maila. Dziękuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...