Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Lisa

Recommended Posts

Guest DRIVER

Witam serdecznie. Interesuje mnie kosztorys owej budowy. Bardzo prosze o przesłanie specyfikcji na emeil m-kozuchowski@wp.pl

21 godzin temu, Gość DRIVER napisał:

Witam serdecznie. Interesuje mnie kosztorys owej budowy. Bardzo prosze o przesłanie specyfikcji na emeil m-kozuchowski@wp.pl

Dzień dobry!

Projekt Lisa jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi około 8 tygodni. Wówczas czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Pozdrawiam!

Guest Mariusz
Witam, bardzo podoba mi się ten projekt. 10 lat temu kupiłem projekt Kaliope, mieszkam w nim, ale jak popatrzyłem teraz na ten, to stwierdziłem że mieszkam w kurniku. Zburzę go i zbuduję ten. :)

12 godzin temu, Gość Mariusz napisał:

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt. 10 lat temu kupiłem projekt Kaliope, mieszkam w nim, ale jak popatrzyłem teraz na ten, to stwierdziłem że mieszkam w kurniku. Zburzę go i zbuduję ten. :)

Dzień dobry, cieszę się, że podoba się Panu nasz projekt. Pozdrawiam.

Guest Mario

Dzien dobry.  Piękny projekt. Czy jest możliwość otrzymać rysunek z wymiarami pomieszczeń, na adres mbartela@interia.pl Macie Państwo przygotowany ten projekt? Czy czas realizacji się zmienił?

W dniu 3.02.2019 o 07:53, Gość Mario napisał:

Dzien dobry.  Piękny projekt. Czy jest możliwość otrzymać rysunek z wymiarami pomieszczeń, na adres mbartela@interia.pl Macie Państwo przygotowany ten projekt? Czy czas realizacji się zmienił?

Dzień dobry, projekt jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej. Będzie gotowy pod koniec miesiąca, wówczas będą również dostępne materiały szczegółowe. Pozdrawiam. 

Guest Maq524
Witam, Jestem również zainteresowanym tym projektem. Czy termin rysunków szczegółowych jest aktualny?

7 minut temu, Gość Maq524 napisał:

Witam, Jestem również zainteresowanym tym projektem. Czy termin rysunków szczegółowych jest aktualny?

Dzień dobry,

rysunki będą dostępne na początku przyszłego tygodnia.
Pozdrawiam

1 godzinę temu, Gość Mi napisał:

Dzień dobry, Czy rysunki i kosztorys będą dostępne w najbliższym czasie?

Dzień dobry, rysunki szczegółowe do projektu są już dostępne natomiast kosztorys będzie za około 5 tygodni. Pozdrawiam. 

16 minut temu, Gość Asia napisał:

Gdzie można znaleźć rysunki szczegółowe do tego projektu?

Dzień dobry, rysunki szczegółowe wysyłamy na maila. Pozdrawiam. 

W dniu ‎30‎.‎03‎.‎2019 o 21:19, cytrunia333 napisał:

Witam również poproszę o rysunki szczegółowe oraz informacje kiedy będzie dostępna wstępna wycena budowy. Pozdrawiam Ola

aleksandranowicka@int.pl

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe zostały wysłane na podany adres.

Przewidywany termin zakończenia prac nad kosztorysami to połowa kwietnia.

Pozdrawiam

Guest Paweł
Witam, również poproszę o rysunki szczegółowe na e-mail. pbien5@wp.pl Pozdrawiam

20 minut temu, Gość Paweł napisał:

Witam, również poproszę o rysunki szczegółowe na e-mail. pbien5@wp.pl Pozdrawiam

Dzień dobry,

rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Guest Anita
Witam, prośba o podesłanie rysunków także na maila anitarudnicka@gmail.com Z góry dziękuję!

W dniu 6.04.2019 o 18:19, Gość Anita napisał:

Witam, prośba o podesłanie rysunków także na maila anitarudnicka@gmail.com Z góry dziękuję!

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

14 godzin temu, Gość Przemek napisał:

Proszę również o rysunki szczegółowe na maila: dendrome@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Guest Izabela
Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...

16 godzin temu, Gość Izabela napisał:

Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne w przyszłym tygodniu, pod koniec lutego był skończony projekt techniczny na podstawie którego zlecamy zrobienie kosztorysów. Pozdrawiam.  

Guest Izabela
16 godzin temu, Gość Izabela napisał: Witam, bardzo proszę również o przesłanie rysunków szczegółowych na adres: k_iza@op.pl Czy jest już możliwość zakupienia wyceny stanu surowego lub stanu wykończonego? Wyceny miały być na koniec lutego...
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy będą dostępne w przyszłym tygodniu, pod koniec lutego był skończony projekt techniczny na podstawie którego zlecamy zrobienie kosztorysów. Pozdrawiam.  

Dziękuje bardzo. Jak tylko pojawi się kosztorys to proszę o informacje na maila. Dziękuje :)

Guest Martyna
poproszę szczegółowe wymiary z rzutami na maila: m.nowak@ekopark.pl Dziękuję.