Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Lisa

Redaktor
 Share

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...
Guest Bożena

Bardzo podoba mi się ten projekt, jest idealny na nasza działkę. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu i zestawienia materiałów na adres boztab@gmail.com

9 godzin temu, Gość Bożena napisał:

Bardzo podoba mi się ten projekt, jest idealny na nasza działkę. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu i zestawienia materiałów na adres boztab@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały na podany adres.

Pozdrawiam

• 4 weeks later...
Guest Przemek

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany zakupem projektu, mam pytanie oraz prośbę :)

Jeśli chodzi o pytanie, czy mogą Państwo odpowiedzieć - jak wygląda kwestia zmian w projekcie? Wstępnie myśleliśmy o co najmniej skróceniu zabudowania nad tarasem oraz zamiany biura oraz łazienki na kuchnie ze spiżarnią oraz ewentualnie dodanie okna w "nowej kuchni", a starym biurze. Jak to wygląda? Czy najpierw zgłaszamy zmiany, czy zakupić projekt, a później konsultujemy ewentualne zmiany? Tutaj dziękuję za odpowiedź. \\

Jeśli chodzi o prośbę. Czy są Państwo w stanie mailowo udostępnić rysunki z wymiarami pomieszczeń oraz przekrój przed zakupem? Czy jest to dodatkowo płatne? Dziękuję z góry. Adres mailowy: pskwarzec@gmail.com

Dziękuję,

Przemek

7 minut temu, Gość Przemek napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany zakupem projektu, mam pytanie oraz prośbę :)

Jeśli chodzi o pytanie, czy mogą Państwo odpowiedzieć - jak wygląda kwestia zmian w projekcie? Wstępnie myśleliśmy o co najmniej skróceniu zabudowania nad tarasem oraz zamiany biura oraz łazienki na kuchnie ze spiżarnią oraz ewentualnie dodanie okna w "nowej kuchni", a starym biurze. Jak to wygląda? Czy najpierw zgłaszamy zmiany, czy zakupić projekt, a później konsultujemy ewentualne zmiany? Tutaj dziękuję za odpowiedź. \\

Jeśli chodzi o prośbę. Czy są Państwo w stanie mailowo udostępnić rysunki z wymiarami pomieszczeń oraz przekrój przed zakupem? Czy jest to dodatkowo płatne? Dziękuję z góry. Adres mailowy: pskwarzec@gmail.com

Dziękuję,

Przemek

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam!

W dniu 31.12.2021 o 13:54, Gość Sebastian napisał:

Dzień dobry,

jeśli można to poproszę o przesłanie rysunków oraz kosztorysu na adres gierlach.s345@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam