Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lisa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany zakupem projektu, mam pytanie oraz prośbę :)

Jeśli chodzi o pytanie, czy mogą Państwo odpowiedzieć - jak wygląda kwestia zmian w projekcie? Wstępnie myśleliśmy o co najmniej skróceniu zabudowania nad tarasem oraz zamiany biura oraz łazienki na kuchnie ze spiżarnią oraz ewentualnie dodanie okna w "nowej kuchni", a starym biurze. Jak to wygląda? Czy najpierw zgłaszamy zmiany, czy zakupić projekt, a później konsultujemy ewentualne zmiany? Tutaj dziękuję za odpowiedź. \\

 

Jeśli chodzi o prośbę. Czy są Państwo w stanie mailowo udostępnić rysunki z wymiarami pomieszczeń oraz przekrój przed zakupem? Czy jest to dodatkowo płatne? Dziękuję z góry. Adres mailowy: pskwarzec@gmail.com

 

Dziękuję,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Przemek napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany zakupem projektu, mam pytanie oraz prośbę :)

Jeśli chodzi o pytanie, czy mogą Państwo odpowiedzieć - jak wygląda kwestia zmian w projekcie? Wstępnie myśleliśmy o co najmniej skróceniu zabudowania nad tarasem oraz zamiany biura oraz łazienki na kuchnie ze spiżarnią oraz ewentualnie dodanie okna w "nowej kuchni", a starym biurze. Jak to wygląda? Czy najpierw zgłaszamy zmiany, czy zakupić projekt, a później konsultujemy ewentualne zmiany? Tutaj dziękuję za odpowiedź. \\

 

Jeśli chodzi o prośbę. Czy są Państwo w stanie mailowo udostępnić rysunki z wymiarami pomieszczeń oraz przekrój przed zakupem? Czy jest to dodatkowo płatne? Dziękuję z góry. Adres mailowy: pskwarzec@gmail.com

 

Dziękuję,

Przemek

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 13:54, Gość Sebastian napisał:

Dzień dobry,

jeśli można to poproszę o przesłanie rysunków oraz kosztorysu na adres gierlach.s345@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Zdjęcia projekt Lisa

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu Lisa. Czy ktoś z Państwa również wybrał ten projekt i ma zdjęcia wykończonego domu z tego projektu?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
5 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry, 

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorysu na podany adres. mateusz.jasionas@gmail.com

Pozdrawiam. 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
W dniu 16.12.2022 o 22:34, Gość Kosztorys napisał:

Kosztorys DobreDomy vs Rzeczywistość

2022:

Dobre domy : 293 000

Rzeczywistość: 480 000

Szczegółowy kosztorys co do "złotówki" mogę przesłać osobom zainteresowanym 

Dzień dobry,

różnica może wynikać z kilku powodów:

- inna data wykonania kosztorysu i inny czas realizacji budowy ( w ostatnich latach nawet kilka miesięcy może oznaczać duży skok cen )

- wyceny są robione na podstawi cen katalogowych KNR, uśrednionych, z minionego kwartału co już powoduje pewne opóźnienie w cenniku

- zakres prac uwzględniony w kosztorysie i w podanych kosztach rzeczywistych. Czy obie kwoty dotyczą stanu wykończonego? Nasz stan wykończony nie obejmuje instalacji.

- przyjęty poziom wykończenia i użytych materiałów. Najprawdopodobniej był inny w kosztorysie i w wykonywanym budynku.

Należałoby porównać dokładnie ten sam zakres prac w porównywalnym czasie pod względem cen materiałów i robocizny. Dopiero wówczas można otrzymać miarodajne porównanie, co jest bardzo trudne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość Wioletta
Dnia 19.03.2023 o 14:44, Gość Wojtek napisał:

Witam mam ten projekt i jestem na etapie ssz w sumie czekam na okna. Jakby ktoś chciał zobaczyć zapraszam lok Śląsk formula93@gmail.Com

dzień dobry, a mógłby Pan podzielić się zdjęciami? interesuje mnie ile tam jest rzeczywiście miejsca i jak on wyglada z zewnątrz oraz jakie wrażenie robi antresola ze schodami. fiolkaz123@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wioletta

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów na adres fiolkaz123@gmail.com ? Bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Wioletta napisał:

Witam. Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów na adres fiolkaz123@gmail.com ? Bardzo dziękuję

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Zestawienia materiałów obecnie dostępne są odpłatnie - więcej informacji pod adresem mailowym info@dobredomy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...