Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Piwonia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Gość Adrian napisał:

Witam, jeśli to możliwe to prosiłbym o wysłanie rysunków z dokładnymi wymiarami pomieszczeń. I mam pytanie czy byłaby możliwość wydzielenia garderoby w największej sypialni bez większego naruszania konstrukcji? Mój email adrianbroda@op.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Można wydzielić garderobę kosztem łazienki. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
Dnia 22.09.2020 o 20:38, Gość Iza napisał:

Dzień dobry, mogę przesłać zdjęcia z realizacji (mamy odbicie lustrzane).Aktualnie jesteśmy na etapie posadzek.

Poproszę e-mail.

 

Pozdrawiam

Dzień dobry, poproszę zdjęcia z realizacji krylek88@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Xyz napisał:

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelę z podziałem na koszty budowy. Moj e mail : ddaarriiaa1996@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Xyz napisał:

Czy istnieje możliwość poszerzenia budynku od strony garażu o metr? 

Dzień dobry,

do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 22.09.2020 o 20:38, Gość Iza napisał:

Dzień dobry, mogę przesłać zdjęcia z realizacji (mamy odbicie lustrzane).Aktualnie jesteśmy na etapie posadzek.

Poproszę e-mail.

 

Pozdrawiam

Witam. Poproszę o wysłanie zdjęć na adres: aleksandra.kotanska1@gmail.com 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
17 godzin temu, jacek_trojan napisał:

Proszę o przesłanie wszystkich darmowych materiałów dotyczących projektu Piwonia na adres: jacek_trojan@yahoo.com.

Czy jest możliwość zastosowania jako źródła ciepła - pompy ciepła?

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym przesłaliśmy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na podany adres.
Zmiana sposobu ogrzewania na pompę ciepła jest możliwa. Zmianę projektu w zakresie instalacji CO i CWU radzimy wykonać na etapie adaptacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2020 o 20:38, Gość Iza napisał:

Dzień dobry, mogę przesłać zdjęcia z realizacji (mamy odbicie lustrzane).Aktualnie jesteśmy na etapie posadzek.

Poproszę e-mail.

 

Pozdrawiam

Zastanawiamy się z mężem nad budową tego domu natomiast nie możemy sobie wyobrazić powierzchni antresoli. Boimy się, że powierzchni użytkowej na antresoli (o wysokości 1,8m i więcej) będzie bardzo mało. Jeżeli moglibyście Państwo przesłać zdjęcia z realizacji to będę bardzo wdzięczna. Mój adres @: monika.glaz@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2020 o 20:38, Gość Iza napisał:

Dzień dobry, mogę przesłać zdjęcia z realizacji (mamy odbicie lustrzane).Aktualnie jesteśmy na etapie posadzek.

Poproszę e-mail.

 

Pozdrawiam

Witam,

Zastanawiamy się nad budową tego domu.Czy mogłaby mi Pani przesłać zdjęcia z realizacji na adres jacek_trojan@yahoo.com?

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, również rozważam ten projekt, czy posiada ktoś z Państwa zdjęcia gotowego domu? Czy salon z kuchnią nie jest zbyt długi i wąski?  Czy pokój na piętrze jest typowobgoscinny czy do wykorzystania na codzienne użytkowanie?

Czy zadaszeniev tarasu salonu bardzo zabiera światło?

Dziekuje

anka71717@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dňa 22. 9. 2020 o 20:38 Gość Iza napísal:

Dobrý deň, môžeme vám poslať fotografie z realizácie (máme zrkadlový obrázok). Momentálne sme vo fáze podlahoviny.

Prosím, pošlite e-mail.

 

Zdravím

dzień dobry, poproszę zdjęcia z realizacji anna.madarova812@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

44 minuty temu, Olasa napisał:

Dzień dobry, proszę o wysłanie bezpłatnych materiałów na ola.kurowska83@gmail.com. interesuja mnie rowniez zdiecia z relizacji jezeli ktos by chciał sie podzielić :) bylabym bardzo wdzieczna

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2020 o 20:38, Gość Iza napisał:

Dzień dobry, mogę przesłać zdjęcia z realizacji (mamy odbicie lustrzane).Aktualnie jesteśmy na etapie posadzek.

Poproszę e-mail.

 

Pozdrawiam

witam, czy mozna prosic zdiecia z budowy na maila ola.kurowska83@gmail.com.pl z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...