Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Piwonia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelę z podziałem na koszty budowy. Moj e mail : marc0@op.pl.

Dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 16:16, Gość Marek napisał:

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelę z podziałem na koszty budowy. Moj e mail : marc0@op.pl.

Dziękuję !

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
1 minutę temu, Przemasxo napisał:

Witam, poproszę o szczegółowe rysunki z wymiarami pomieszczeń oraz nieodpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelkę z uproszczonympodziałem na koszty budowy. Z góry dziękuję przemekgaza@gmail.com

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Michał

Dzień dobry,

tak sobie porównuję ten projekt Piwonia do projektu Judyta i mam wrażenie, że salon będzie w nim dużo gorzej doświetlony czy może się mylę ?
Można się ratować ewentualnie dodatkowymi oknami na antresoli, ale tu z kolei przeszkadzają krokwie narożne. Jakiś pomyśl na rozwiązanie tego problemu ?

Wizualizacja wewnętrzna Judyty doskonale pokazuje doświetlenie, ale w przypadku Piwonii ciężko jest stwierdzić jak ono wypada.

Pozdrawiam,
Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry,

tak sobie porównuję ten projekt Piwonia do projektu Judyta i mam wrażenie, że salon będzie w nim dużo gorzej doświetlony czy może się mylę ?
Można się ratować ewentualnie dodatkowymi oknami na antresoli, ale tu z kolei przeszkadzają krokwie narożne. Jakiś pomyśl na rozwiązanie tego problemu ?

Wizualizacja wewnętrzna Judyty doskonale pokazuje doświetlenie, ale w przypadku Piwonii ciężko jest stwierdzić jak ono wypada.

Pozdrawiam,
Michał

Dzień dobry,

doświetlenie pomieszczeń jest zgodne z przepisami i w naszej ocenie wystarczające dla pokoju dziennego. Istnieje możliwość doprojektowania okien w ścianie bocznej lub w połaci dachowej nad salonem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PIWONIA pytanie dot.budowy

Witam,cz ktos z Panstwa podjal sie budowy projektu PIWONIA.Miala bym kilka pytan,prosze o kontakt pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piwonia-budowa domu

PIwonia-budowa domu bez garażu i poddasza użytkowego.Czy ktos z Państwa buduje lub zamierza podjac sie tej realizacji?Prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piwonia-zdjecia wnętrza,

Dzień dobry,a moze warto by bylo poprosic osoby ktore zakupily ten projekt o udostepnienie zdjec z budowy,skoro nie posiadacie Panstwo wizualizacji wnetrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Gość Ola

Witam,

czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych, wymiarów pomieszczeń oraz materiałów darmowych na adres olastelmach@interia.pl. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość justine0414

Witam jestem zainteresowana projektem Piwonia - bardzo proszę o przesłanie danych szczegółowych dotyczących wymiarów (m.in. tarasu) oraz zestawienia materiałów na adres justine0414@O2.pl

Pozdrawiam:

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2020 o 23:57, Gość justine0414 napisał:

Witam jestem zainteresowana projektem Piwonia - bardzo proszę o przesłanie danych szczegółowych dotyczących wymiarów (m.in. tarasu) oraz zestawienia materiałów na adres justine0414@O2.pl

Pozdrawiam:

Justyna

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Adrian

Witam, jeśli to możliwe to prosiłbym o wysłanie rysunków z dokładnymi wymiarami pomieszczeń. I mam pytanie czy byłaby możliwość wydzielenia garderoby w największej sypialni bez większego naruszania konstrukcji? Mój email adrianbroda@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...