Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Piwonia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 20.09.2018 o 11:46, Gość max napisał:

Czy projekt wystepuje bez garażu ?

Dzień dobry,
W naszej ofercie projekt Piwonia występuje tylko z garażem dwustanowiskowym. Natomiast istnieje możliwość wprowadzenia zmiany, polegającej, na usunięciu garażu. Dzięki temu można uzyskać większe pomieszczenie gospodarcze oraz sypialnię. Otrzymają Państwo od naszej pracowni pisemną zgodę, aby lokalny architekt adaptujący wprowadził zmiany do dokumentacji.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dostosowania projektu tak, aby powiększyć powierzchnię garażu? jeśli tak, jaki byłby maksymalny możliwy wymiar? W jaki sposób wpłynęłoby to na wielkość sąsiadujących pomieszczeń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość Kamila napisał:

Czy jest możliwość dostosowania projektu tak, aby powiększyć powierzchnię garażu? jeśli tak, jaki byłby maksymalny możliwy wymiar? W jaki sposób wpłynęłoby to na wielkość sąsiadujących pomieszczeń?

Dzień dobry,
Można powiększyć powierzchnię garażu na etapie adaptacji projektu do działki bez ingerencji w pozostałe pomieszczenia. Wydłużenie garażu stanowi zmianę, która w najmniejszym stopniu zniekształci bryłę budynku. Drugim rozwiązaniem byłoby poszerzenie garażu, tworząc uskok w elewacji bocznej. Wpłynie to na zmianę geometrii dachu i zwiększenie szerokości całego budynku.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, o ile to możliwe proszę o przesłanie dokładnych wymiarów budynku, mam pytanie czy podniesienie nachylenia dachu do 35 stopni (mpzp) powiększy przestrzeń na strychu do zagospodarowania oraz czy wpłynie to znacząco na wyglad budynku i co się z tym wiąże o ile zwiekszy się jego wysokość. Dziękuję i pozdrawiam. kamil.kosinski@op.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatkakamil napisał:

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, o ile to możliwe proszę o przesłanie dokładnych wymiarów budynku, mam pytanie czy podniesienie nachylenia dachu do 35 stopni (mpzp) powiększy przestrzeń na strychu do zagospodarowania oraz czy wpłynie to znacząco na wyglad budynku i co się z tym wiąże o ile zwiekszy się jego wysokość. Dziękuję i pozdrawiam. kamil.kosinski@op.pl 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Przy zmianie kąta nachylenia dachu wysokość budynku zwiększy się o około 80 cm i powiększy się powierzchnia użytkowa strychu o 5-6 m2. Po tych zmianach budynek nadal będzie miał zachowane właściwe proporcje i nie wpłynie to w sposób znaczący na wygląd bryły. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pozdrawiam Jakub.
Witam, przymierzam się do zakupem tego projektu. Zastanawiam się nad wyceną tego domu, znacznie większe projekty jak np. również parterowa dakota jest o ponad 100 tys. tańsza w budowie. Chciałbym wiedzieć z czego wynikają te różnice lub czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Gość Pozdrawiam Jakub. napisał:

Witam serdecznie, czy jest możliwość otrzymania kosztorysu dla projektu "Piwonia" Z góry dziękuje. jakub.socha88@gmail.com


Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎04‎.‎01‎.‎2019 o 16:55, Gość Pozdrawiam Jakub. napisał:

Witam, przymierzam się do zakupem tego projektu. Zastanawiam się nad wyceną tego domu, znacznie większe projekty jak np. również parterowa dakota jest o ponad 100 tys. tańsza w budowie. Chciałbym wiedzieć z czego wynikają te różnice lub czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu.

Dzień dobry,

W projekcie Piwonia w kosztach budowy ujęta jest ewentualna adaptacja poddasza, a więc np. schody, wykończenia podłóg, ścian.

Dodatkowo mamy tu do czynienia z dość skomplikowaną konstrukcją więźby dachowej.

Kosztorysy są dostępne odpłatnie. Mogę natomiast udostępnić nieodpłatnie zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelkę z uproszczonym podziałem na koszty budowy. W tym celu proszę o podanie adresu e-mail.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość Julita

Witam, jeśli projekt byłby bez garażu to jaki wtedy minimalny rozmiar działki byłby wymagany ? Czy na strych prowadzą zwykłe schody czy wysuwane z sufitu ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość gość Julita napisał:

Witam, jeśli projekt byłby bez garażu to jaki wtedy minimalny rozmiar działki byłby wymagany ? Czy na strych prowadzą zwykłe schody czy wysuwane z sufitu ? Pozdrawiam.

Dzień dobry, 

Minimalne wymiary działki dla wersji bez garażu 2220 x 2124. Na strych prowadzą zwykłe żelbetowe schody. W razie dalszych pytań i wątpliwości możemy udostępnić Pani na maila rysunki szczegółowe do projektu. Pozdrawiam.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...